prosze o pomoc na swieta;( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » prosze o pomoc na swieta;(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: prosze o pomoc na swieta;(

Prosze o pomoc dla 9 miesiecznej corki. Jestesmy mloda para. Ja mam 19 lat. Nie mamy do kogo sie zwrocic. Po zaplaceniu czynszu zostaje nam150zl.;( Nie mamy nic.;( brakuje nam wszystkiego. Mleka lub kaszki dla malej ;( pieluszki,zabawki ubranka... Co kto ma za duzo lub nie potrzebuje. My przyjmiemy... Nie wyrzucaj.;( ida swieta... Chcemy tez czuc radosc.;( nie chcemy pieniedzy. Prosze.;( 787354820

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: prosze o pomoc na swieta;(

Witam serdecznie wszystkich ,nie wiem czy akurat tutaj mogę napisać ale spróbuje.Ja osobiście jestem z Wrocławia ale potrzebuję pomocy dla rodziny z Oławy, piszę w ich imieniu gdyż oni nie są w stanie regularnie korzystać z internetu i pisać na takich forach .Dziewczyna jest w 7 miesiącu ciąży z drugim dzieckiem pierwsze ma 3 latka fajny chłopiec.Ojciec dzieci pracuje na budowie ale niestety mamy zimę i z pracą kiepsko,a w domu potrzebują odzieży,mebli i brakuje jedzenia.Przydała by się lepsza praca dla p.Rafała a dla dzieci odzież oraz inne rzeczy które komuś są zbędne a im bardzo pomogą.Jeżeli ktoś z was może coś zaoferować to napiszcie a ja podam ich adres i wtedy można im pomóc.Dziękuję wszystkim serdecznie za wszystko i pozdrawiam .Elka.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » prosze o pomoc na swieta;(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018