Pomysły na Sylwestra 2015 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Pomysły na Sylwestra 2015

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 ]

1

Temat: Pomysły na Sylwestra 2015

Ostatni miesiąc już się zaczął, nieuchronnie zbliża się tego przez wielu wyczekiwany Sylwester. Jak tam wasze pomysły na kreatywne (lub nie) spędzenie tego dnia/wieczora/nocy? Macie coś na oku? Liczycie na spontan? Czy może całkiem odpuszczacie?

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomysły na Sylwestra 2015

Najlepsza opcja to Sylwester w domu z butelką whisky i dobrą muzyką tongue
Może i jestem jak stary zgred ale nie bawią mnie fajerwerki i imprezy oraz patrzenie na nachlane i zarzygane grupy nastolatków czy spanie po kątach u znajomych i szukanie transportu żeby jakos wrócić do domu 1 stycznia, gdy ciężko o autobus.
i tak nie doczekam północy a jak już to pewnie pójde spac zaraz po.
Polecam sylwester w domu. gwarantowana dobra zabawa

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

3

W moim przypadku to zapewne wszystko będzie wiadomo na ostatnią chwilę.
Niby trochę pomysłów mam ale szczerze mówiąc wątpię aby udało się je wcielić w życie ponieważ aby się udało to wiele osób musiało by na to pójść a wiadomo jak to jest z ludźmi.
Mam też alternatywę w postaci puszczania rakiet i petard big_smile Ewentualnie być może ktoś mnie zaprosi na bal z rodziny więc trochę opcji jest tongue

4

U mnie póki co niestety opcja dom, chętnie bym się gdzieś wybrała ale wiadomo trochę jest ciężej w pojedynkę tongue

5

Sylwester hmm... W tym roku na pewno będzie to spontan, gdyż aktualnie pracuje w delegacji i zjadę dopiero na święta.

karoola napisał/a:

U mnie póki co niestety opcja dom, chętnie bym się gdzieś wybrała ale wiadomo trochę jest ciężej w pojedynkę tongue

W pojedynkę jest ciężej gdzieś się wybrać tu przyznam ci rację ale można popytać znajomych żeby jakąś wspólną imprezę zrobić tongue

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

6

Ja w tym roku chyba po prostu pójdę na spacer z kolega pooglądamy sztuczne ognie, napijemy sie gorącej czekolady xD i tyle. Albo zostanę w domu i obejrzę cos w tv. Jakoś nie mam parcia na zabawę w tym roku...

7 Ostatnio edytowany przez sweetgirl25 (2015-12-11 00:22:17)

U mnie rownież sylwester w domu przed tv, z resztą jak co roku. Czasami bym chciala gdzieś pojsc,ale nie mam z kim więc zostaje tv wink

,,Kiedy wiesz czego szukasz, jest łatwiej to znaleźć''.

8

A ja nie mam ochoty na świętowanie. Nie po takim roku, nie mam nastroju, nie mam chęci i nic nie słyszałem aby ktoś robił jakąś imprezę. Bo do klubo-speluny nie pójdę.
Kiedyś było by mi smutno że siedzę sam w domu, w tym roku już nie. Zresztą rok temu też nigdzie nie byłem, i dobrze bo bym widział nie zbyt przyjemne widoki. Zresztą po tamtym sylwestrze mam złe wspomnienia mimo że na nim nie byłem, i ogólnie sylwester ostatnio źle mi się kojarzy.
Nie mam ochoty do zabaw w moim życiu. Takie święto jest dla szczęśliwych ludzi, nie dla mnie.
Będę siedział w domu, już się do tego przygotowałem. A przed 12 pójdę spać, ot co. Są sposoby na długi i fajny sen.

"Złoto dotykane zbyt wiele razy przestaje błyszczeć"

9

EasyRider88 napisał/a:

A ja nie mam ochoty na świętowanie. Nie po takim roku, nie mam nastroju, nie mam chęci i nic nie słyszałem aby ktoś robił jakąś imprezę. Bo do klubo-speluny nie pójdę.
Kiedyś było by mi smutno że siedzę sam w domu, w tym roku już nie. Zresztą rok temu też nigdzie nie byłem, i dobrze bo bym widział nie zbyt przyjemne widoki. Zresztą po tamtym sylwestrze mam złe wspomnienia mimo że na nim nie byłem, i ogólnie sylwester ostatnio źle mi się kojarzy.
Nie mam ochoty do zabaw w moim życiu. Takie święto jest dla szczęśliwych ludzi, nie dla mnie.
Będę siedział w domu, już się do tego przygotowałem. A przed 12 pójdę spać, ot co. Są sposoby na długi i fajny sen.

Jak możesz mieć złe wspomnienia po czymś czego nie przeżyłeś?
Szkoda, że taki młody Człowiek jest tak nieszczęśliwy.

Gdybym była w Polsce na Sylwestra to bym zorganizowała dla nas z forum Sylwestra big_smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

10

Gdyby tak wszystko było zarezerwowane dla szczęśliwych ludzi to tylko sznurek by mi pozostał big_smile
Ja właśnie pomimo tego że szczęście mnie omija szerokim łukiem chce iść się dobrze wybawić, gdybym tak tylko siedział i siedział w domu to pewnie jad nienawiści na dobre by u mnie zagościł tongue

11

Jak będą osoby chętne to pewne gdzieś pojedziemy, bo parę dróg jest między innymi nocne wyjście sylwestrowe po szlakach górskich (z tej perspektywy sylwestra jeszcze nie widziałem)
A jak nie to włączę piecyj, efekt i sobie zrobię koncertowy wieczorek z gitarą wink
Ewentualnie zamiast gitary chwycę za tablet i coś pomaluję.
Czyli ot wieczór jak każdy wink

Sam raczej traktuję takie dni jako dodatkowe wolne, a nie powód do świętowania - nie ma czego - rok 2015 jest dla mnie w ogólnym rozliczeniu paskudny
Za to 2016 zapowiada się ciekawie

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

12

Gdybym mogła sobie dowolnie zaplanować ten dzień, to pewnie poszłabym na jakiś maraton filmowy. Widziałam w moim mieście jeden ciekawy z filmami biało-czarnymi. :> Kiedyś chciałabym iść na bal maskowy, ale taki z prawdziwego zdarzenia. cool

Ale raczej jak co roku zostanę w domu, bo moja mama w Sylwka zawsze ma doła. big_smile To dziwne, niektórzy skupiają się na tym, że nadchodzi coś nowego (chociażby symbolicznie), a są i tacy (jak moja mamusia), którzy ze smutkiem żegnają ubiegły rok. Dla mnie ten dzień nie jest wybitnie szczególny (tylko trochę), dlatego nawet nie odczuwam smutku, że ominie mnie jakaś impreza.

13

Ja na sylwestra wybieram sie na 18-nastke wink Ciesze sie że, będę celebrować nowy rok wśród znajomych i przyjaciół.A następnego, dnia będziemy leczyć morderczego kaca tongue Mam nadzieję, żee w przyszłym 2016 raku przełamie w sobie pewne bariery będę ciężej pracować i sprzątać pokój smile.

Last night I dreamt
that somebody loved me.
No hope, no harm,
just another false alarm...

14 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2015-12-11 16:59:53)

Zabawa, zabawą, a czy robicie sobie wyzwania noworoczne ?

Dobrej zabawy Beksoo wink

A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

15

Lucyfer666 napisał/a:

A dziękuję wink Razem z przyjaciółka mam taki challenge, że do maja 2016 roku schudniemy troszeczkę a, nasze brzuchy będą płaskie wink Wątpię,w przyszłość tego wyzwania bo, za bardzo kochamy jeść XD.W tym roku, miałam wezwanie przeczytać "Lalke" Prusa i sie powiodło smile Lubie imprezy, z znajomymi z poprzednich lat,fajnie jest z nimi wspominać dawne głupie odpały, i dowiedzieć sie co u nich słychać bo rzadko sie widujemy.Choć w nowy rok, zawsze mnie dopada nostalgia za przeszłością.

Last night I dreamt
that somebody loved me.
No hope, no harm,

16

Pewnie w domku w stroju pidzamowo-wieczorowym smile

17 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2015-12-11 19:25:53)

Beksaa napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

A dziękuję wink Razem z przyjaciółka mam taki challenge, że do maja 2016 roku schudniemy troszeczkę a, nasze brzuchy będą płaskie wink Wątpię,w przyszłość tego wyzwania bo, za bardzo kochamy jeść XD.W tym roku, miałam wezwanie przeczytać "Lalke" Prusa i sie powiodło smile Lubie imprezy, z znajomymi z poprzednich lat,fajnie jest z nimi wspominać dawne głupie odpały, i dowiedzieć sie co u nich słychać bo rzadko sie widujemy.Choć w nowy rok, zawsze mnie dopada nostalgia za przeszłością.

Dacie radę wink
2016 rok bez napojów procentowych

U mnie zabawa na 102 z naszym miesięcznym maluszkiem lol
Będzie się działo!

19

Lucyfer666 napisał/a:
Beksaa napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Dacie radę wink

Ooo no to życzę ci wytrwałości w postanowieniu smile Moi koledzy maja identyczne postanowienie ze, nie pija alkoholu i nie pala fajek .Ale mogą pić piwo smile Bo, przecież piwo to nie alkohol big_smile Ja z moją przyjaciółką, jesteśmy w naszej paczce jedynymi singielkami i mamy plan przedłużenia tego błogosławionego  stanu smile

Last night I dreamt
that somebody loved me.
No hope, no harm,

20

Beksaa
Nie obraź się, ale to Ty na avatarze? A raczej twoje piersi? big_smile

21

EasyRider88 napisał/a:

Beksaa
Nie obraź się, ale to Ty na avatarze? A raczej twoje piersi? big_smile

Eh liczyłam że to pytanie nie padnie XD.Tylko mnie nie posyłajcie na pohybel. Tak wiem,seksualizacja młodzieży a zwłaszcza dziewcząt zbiera spore żniwo  min.mnie smile Młodej damie nie, przystoi pokazywania klatki piersiowej w internecie.Gdzie są moi rodzice! Jak oni mogli, dopuścić do tego stanu dzisiaj piersi jutro heroina, a za tydzień ciąża!A potem sie dziwić, ze nie ma dziewic XD A tak na serio, wstawiłam to jako avatar bo mi sie zwyczajnie podobało :') Nie uważam to za coś wulgarnego czy deprawującego.Wiem niezły swołocz ze mnie.

Last night I dreamt
that somebody loved me.
No hope, no harm,

22

Obawiam się że mogłaś dopuścić się deprawacji co poniektórych przewrażliwionych osobników od których dostaniesz opieprz. wink Co nie zmienia faktu że i mnie taki av się średnio widzi ale to już insza inszość.

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

23

Nie mam jakichś specjalnych planów. Będę oglądał zaległe filmy, potem od 20-tej Sylwester z Polsatem, a o północy z rodziną toast i życzenia. Potem idę spać.

24

Metyl,zdaje sobie sprawę że mój avatar jest co najmniej dyskusyjny smile Ażeby uniknąć gównoburzy i, niewygodnych pytań ogłaszam wszem i wobec zmianę swojego avatara! Nominuje-Morrisseya,Witkacego,Emila Ciorana,płyte unknown pleasures,Dostojewskiego,pizze.
Wyniki będą jutro big_smile Dobra koniec offtopu smile

Last night I dreamt
that somebody loved me.
No hope, no harm,

25

Na szczęście u mnie a awatarze są miniaturowe

Beksaa napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:
Beksaa napisał/a:

Dacie radę wink

Ooo no to życzę ci wytrwałości w postanowieniu smile Moi koledzy maja identyczne postanowienie ze, nie pija alkoholu i nie pala fajek .Ale mogą pić piwo smile Bo, przecież piwo to nie alkohol big_smile Ja z moją przyjaciółką, jesteśmy w naszej paczce jedynymi singielkami i mamy plan przedłużenia tego błogosławionego  stanu smile

Dziękuję. To będzie ciężkie, bo akurat są trunki, które lubię wink
Ale za to jaki test woli (u mnie piwko odpada) wink

26 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-12-11 23:57:01)

Beksaa napisał/a:

Metyl,zdaje sobie sprawę że mój avatar jest co najmniej dyskusyjny smile Ażeby uniknąć gównoburzy i, niewygodnych pytań ogłaszam wszem i wobec zmianę swojego avatara! Nominuje-Morrisseya,Witkacego,Emila Ciorana,płyte unknown pleasures,Dostojewskiego,pizze.

Dobra.. dobra... Uspokój się. big_smile
A tak w zasadzie, to taki avatar co masz na tą chwilę, za bardzo się nie różni od zrobienia sobie zdjęcia tyłka w seksownej pozycji..

27

EasyRider88 napisał/a:
Beksaa napisał/a:

A tak w zasadzie, to taki avatar co masz na tą chwilę, za bardzo się nie różni od zrobienia sobie zdjęcia tyłka w seksownej pozycji..

A teraz pytanie.Czy to zdjęcie jest seksowne?Bo wg mnie nie.Czasami, w podobnych dekoltach chodzę na codzień i nikt nie obwinia mnie o to  :V Jestem młoda, to myślę że mogę odsłonić to i owo.Wbrew niektórym ^^

Last night I dreamt
that somebody loved me.
No hope, no harm,

28

http://www.netkobiety.pl/t33311.html
Jeden z wielu tematów o postanowieniach noworocznych. smile Lepiej go odświeżyć i nie "psuć" tego. :3

29 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-12-12 11:43:42)

Beksaa napisał/a:
EasyRider88 napisał/a:
Beksaa napisał/a:

A teraz pytanie.Czy to zdjęcie jest seksowne?Bo wg mnie nie.Czasami, w podobnych dekoltach chodzę na codzień i nikt nie obwinia mnie o to  :V Jestem młoda, to myślę że mogę odsłonić to i owo.Wbrew niektórym ^^

Ale mnie chodziło o seksowne zdjęcie w innej części ciała, czytaj ze zrozumieniem! Nie napisałem nic że Twój dekolt jest seksowny.
Owszem jesteś młoda, jak już chcesz to aż tak demonstrować, to chudź nago, ja się nie obrażę.
To czasem może pomyśl, że jest coś takiego jak godność.
A i zapamiętaj, jeżeli się sama nie będziesz się szanować to nikt Ciebie nie będzie szanował.

30

daenerys7 napisał/a:

Gdybym mogła sobie dowolnie zaplanować ten dzień, to pewnie poszłabym na jakiś maraton filmowy. Widziałam w moim mieście jeden ciekawy z filmami biało-czarnymi. :> Kiedyś chciałabym iść na bal maskowy, ale taki z prawdziwego zdarzenia. cool

Ale raczej jak co roku zostanę w domu, bo moja mama w Sylwka zawsze ma doła. big_smile To dziwne, niektórzy skupiają się na tym, że nadchodzi coś nowego (chociażby symbolicznie), a są i tacy (jak moja mamusia), którzy ze smutkiem żegnają ubiegły rok. Dla mnie ten dzień nie jest wybitnie szczególny (tylko trochę), dlatego nawet nie odczuwam smutku, że ominie mnie jakaś impreza.

O tak, bale maskowe są super (te z prawdziwego zdarzenia). Miałam spędzić Sylwestra na balu w operze, ale ze względu na kontuzję nogi zostanę w domu (bez sensu iść i nie tańczyć).

Ja właśnie patrzę na ten dzień jak na symboliczny początek. Miałam też gorsze lata i wtedy skupiałam się na planowaniu tego, co fajnego zrobię z kolejnym rokiem, nie zadręczałam się wspomnieniami minionego. No ale wiadomo, to zależy od sytuacji.

"I guess all I can do is embrace the pandemonium; find happiness in the unique insanity of being here, now."

31

cslady napisał/a:
daenerys7 napisał/a:

O tak, bale maskowe są super (te z prawdziwego zdarzenia). Miałam spędzić Sylwestra na balu w operze, ale ze względu na kontuzję nogi zostanę w domu (bez sensu iść i nie tańczyć).

Ja właśnie patrzę na ten dzień jak na symboliczny początek. Miałam też gorsze lata i wtedy skupiałam się na planowaniu tego, co fajnego zrobię z kolejnym rokiem, nie zadręczałam się wspomnieniami minionego. No ale wiadomo, to zależy od sytuacji.

A tam trzeba już od razu tańczyć, można się i bez tego obejść. big_smile

32 Ostatnio edytowany przez Beksaa (2015-12-12 22:16:57)

Dobra ludziska a co zakładacie na ta  okazję?Bo ja mam mały dylemat w tej kwestii.Nie mogę ,ubrać sie jak zwykle bo nikt mnie nie poprosi do tańca big_smile Zrobie obchód po second handach w mojej mieścinie i coś, odpowiedniego wyhacze smile Przecież nie, wydam ponad 100 ziko na kreacje którą ubiorę ze 2 razy.

Last night I dreamt
that somebody loved me.
No hope, no harm,

33

kiedys z chłopakiem szliśmy na sylwestra i kupiłam sobie specjalnie sukienke na to ale było zimno i się przebrałam.. dlatego nie warto wydawać kase na takie rzeczy a ze mi zawsze zimno to tym bardziej

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

34

Beksaa napisał/a:

Dobra ludziska a co zakładacie na ta  okazję?Bo ja mam mały dylemat w tej kwestii.Nie mogę ,ubrać sie jak zwykle bo nikt mnie nie poprosi do tańca big_smile Zrobie obchód po second handach w mojej mieścinie i coś, odpowiedniego wyhacze smile Przecież nie, wydam ponad 100 ziko na kreacje którą ubiorę ze 2 razy.

Z tym wydawaniem pieniędzy na ubrania które się założy ze dwa razy, to masz absolutną rację.

ps. Chodzisz do klubów, takich typu dance club?

35

EasyRider88 napisał/a:
Beksaa napisał/a:

Z tym wydawaniem pieniędzy na ubrania które się założy ze dwa razy, to masz absolutną rację.

Byłam 2 razy w życiu i żałuję.Chodzą tam cały czas tacy sami ludzie.Napaleńce, zwabieni możliwością pomacania dziewczyny bo w rzeczywistości wstydzasię podejść zagadać.Właśnie w klubie pierwszy raz się całowałam....Ło matko jakie miałam wyrzuty sumienia,płakałam przez 3 dni!A było to w maju tego roku.Właśnie ,na tą okazje kopiłam obcisłą sukienkę ale, ją już sprzedałam zawsze jak na nią patrzyłam przypominała mi sie ta feralna akcja.Teraz to wiem że kluby nie są dla mnie :V

Last night I dreamt
that somebody loved me.
No hope, no harm,

36 Ostatnio edytowany przez EasyRider88 (2015-12-12 23:34:29)

Beksaa napisał/a:
EasyRider88 napisał/a:
Beksaa napisał/a:

Byłam 2 razy w życiu i żałuję.Chodzą tam cały czas tacy sami ludzie.Napaleńce, zwabieni możliwością pomacania dziewczyny bo w rzeczywistości wstydzasię podejść zagadać.Właśnie w klubie pierwszy raz się całowałam....Ło matko jakie miałam wyrzuty sumienia,płakałam przez 3 dni!A było to w maju tego roku.Właśnie ,na tą okazje kopiłam obcisłą sukienkę ale, ją już sprzedałam zawsze jak na nią patrzyłam przypominała mi sie ta feralna akcja.Teraz to wiem że kluby nie są dla mnie :V

Jedyna normalna, która ma podobne zdanie jak ja. smile
Dla mnie też to są speluny. No a o dziewczynach tam chodzących też można długo pisać w większości to panie lubiące jednorazowe numerki w kiblach, takie wytapetowane lale które myślą że mają wzięcie, tylko nie biorą aprobaty że chłopaki to w większości jak napisałaś napaleńcy, kustasiarze którym już stoi na widok mini lub wyzywającego dekoltu, takie łachy w stylu techno. A te ładniejsze panny to myślą też że są jakieś super, ale w ich przypadku każda tam na 99% myśli, że jest kimś bo ładną buźkę i w za mian nie ma nic do zaoferowanie, często te ładniejsze mają wybujałe ego i są bardziej do przodu nad mniej urodziwymi koleżankami.  Wiadomo jakiś mały procent normalnych ludzi tam chodzi, ale to nie miejsce na szukanie znajomości czy tym bardziej miłości.

37

cslady napisał/a:
daenerys7 napisał/a:

Do tego dodać jeszcze walc Chaczaturiana... :> Byłaś już kiedyś, czy to miał być pierwszy raz?
Szybkiego powrotu do zdrowia. smile Kontuzja odniesiona na rurze?

Beksaa napisał/a:

Muszę już być bardzo stary smile Nie wiedziałem, że współczesna młodzież mówi na rodzimą walutę: ziko. Ale, dość off-topu smile
Moje sylwestrowe plany: posłucham swoich ukochanych piosenek, powędruję pilotem po kanałach telewizyjnych, zjem piszingera, trochę pomarzę.

Hrvatska Ljubavi Te!
Wierzę w miłość od pierwszego spojrzenia,
Serca ukojenia
Non omnis moriar?

39

daenerys7 napisał/a:

Do tego dodać jeszcze walc Chaczaturiana... :> Byłaś już kiedyś, czy to miał być pierwszy raz?
Szybkiego powrotu do zdrowia. smile Kontuzja odniesiona na rurze?

Dziękuję. smile Byłam już 2 razy - rok temu i dwa lata temu. Kontuzja powstała przy robieniu piruetów na łyżwach. Nic groźnego, ale muszę się teraz pooszczędzać, bo ostatnio za bardzo dałam sobie w kość, jeśli chodzi o różne sporty. A już z doświadczenia wiem, że lepiej odpuścić i przeczekać.

"I guess all I can do is embrace the pandemonium; find happiness in the unique insanity of being here, now."

Posty [ 39 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Pomysły na Sylwestra 2015

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021