Czarnoskóry mężczyzna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czarnoskóry mężczyzna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

1

Temat: Czarnoskóry mężczyzna

ześć jestem Oliwia i mam 18 lat. To mój pierwszy post i pomyślałam że po krótce się wam przedstawie. Ale nie o tym tutaj miało być, przejdę do rzeczy. Kilka tygodni temu założyłam konto na badoo, właściwie fb mi załozył i tak sobie z ciekawości zostałam. Własciwie pisało do mnie wielu facetów, ale żaden jakoś nie potrafił mnie zainteresowć. Aż tu nagle pojawił się jakiś dziwny avatar, myślałam że przyciemniane zdjęcie a tu się okazało że murzynek haha :jupi: :love: no nie powiem, ucieszyłam się bo zawsze mnie strasznie jarali wiecie.. ciało takie że mówię wam, po brzuchu można się wspinać haha.. styl ma, miło się rozmawia i to po Polsku bo jego mama to Polka.. no i od długiego czasu chce się ze mną spotkać, teraz mnie nie było w domu, ale wracam i bardzo tego chcę.. i stąd moje pytanie, miała któraś z was jakiś kontakt z jakimś czarnoskórym? No i jak to z nimi jest? Inni są niż nasi? No i czy to tylko ja tak mam że mnie strasznie jaraja, czy macie może podobnie? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czarnoskóry mężczyzna

Oszalałaś???

3

Uuuu...grubo.
Dobrze,że FB nie założył Ci na Zbiorniku albo innym podobnym...bo zapewne też byłabyś zachwycona,ilu tam "murzynków" jest....jupi.
Dziecko...podjaraj się zdobyciem wykształcenia a nie rozkminkami "czy oni są tacy, jak nasi".
Czizas...

Stopki nie będzie big_smile

4

Trolling niezły, tylko już zgrany tematycznie wink

5

majkaszpilka napisał/a:

Uuuu...grubo.
Dobrze,że FB nie założył Ci na Zbiorniku albo innym podobnym...bo zapewne też byłabyś zachwycona,ilu tam "murzynków" jest....jupi.
Dziecko...podjaraj się zdobyciem wykształcenia a nie rozkminkami "czy oni są tacy, jak nasi".
Czizas...

Hahaha padłem.

"Złoto dotykane zbyt wiele razy przestaje błyszczeć"

6

Skoro ma inny kolor skóry to cały też na pewno jest inny. I pewnie też niebezpieczny i w ogóle. Pod żadnym pozorem nie zbliżaj się do niego!

7

Z całą pewnością,  jest człowiekiem.  Kolor skóry nie ma znaczenia. Na pewno różni się od naszych bo każdy kraj, a nawet człowiek jest inny. Również Polacy, czasem dobrze wychowani,  z szcaunkiem do kobiet a czasem..
Jeśli chcesz spotkaj się z nim ale proponowalabym bym miejsca wyłącznie publiczne na kilkanaście pierwszych spotkań zero podwozenia itp i nie mówię dlatego ze czarnoskóry ale ja nie mam zaufania do takich poznanych przez internet ludzi,  choć moja przyjaciółka jest właśnie w takim związku z internetu mega szczęśliwa i juz ładne pary ch lat

8

Jest trochę Murzynów (jak i Turków, Arabów) na badoo. Są bardzo przystojni i ci mniej, nie wiem co niektórych tak zdziwiło.

Mnie osobiście taka fascynacja u tak młodej osoby nimi nie dziwi, wszak w tym wieku modne jest się wyróżniać i każdy sposób dobry wink

Gorzej, gdy kobiety w moim wieku wpadają w taka fascynację na zasadzie: "będę miała ładną czarną torebkę", wtedy to jest słabe.

9

Hehe dobry troll big_smile
Jednak nie podobają mi się czarnoskórzy

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

10

chloe2 napisał/a:

Hehe dobry troll big_smile
Jednak nie podobają mi się czarnoskórzy

Czemu uwazasz ze troll? Nie pamietasz juz jakie dziewczyny sa w wieku 18lat? Jak sie potrafia "czyms/kims" zafascynowac bo jest inny od innych??

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

11

Mery może ja już za stara jestem lol

12

chloe2 napisał/a:

no jak Ci się murzyni nie podobają to już powinnaś emeryturę powoli planować

13

MyNombress napisał/a:
chloe2 napisał/a:

no nic poradzę, że nie w moim typie. z reszta ja sama blada twarz jestem to za duzy kontrast miedzy nami by był tongue
Jedni się jarają murzynkiem, drudzy przystojnym brunetem z jasna cerą tongue

14

Masakra Badoo to zło!!!

15

chloe2 napisał/a:
MyNombress napisał/a:
chloe2 napisał/a:

no nic poradzę, że nie w moim typie. z reszta ja sama blada twarz jestem to za duzy kontrast miedzy nami by był tongue
Jedni się jarają murzynkiem, drudzy przystojnym brunetem z jasna cerą tongue

E tam, byscie byli dopasowani jak mleko z czekolada z tego kinder schokolade big_smile nie wiem czy w polsce tez taka reklame puszczaja wink
Tak na serio to jam juz tez za stara wink chyba zawsze bylam za stara na murzynow tongue ale rozne ludzie chodza po swiecie no.
Pamietam jak do mnie do miasta przyjechalo stado facetow z dubaju, wlasnie wtedy wszystkie 18stki sie stroily i lataly na stadion jak mieli trening koszykowki i za nimi lataly wink ile to sie dalo z nich zlapac na to, ze sa ksieciami z milionami i 10autami, chlopy wrocili na swoje ziemie i sie juz nie odezwali wink

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

16

Dzoan napisał/a:

Masakra Badoo to zło!!!

jebadoo

17

moim zdaniem to nie tylko kwestia urody. Jeśli on mieszka całe zycie w PL to  może być ok., ale oni po prostu  mają zupełnie inna kulturę i inne podejście do kobiet niż Polacy. Lepiej uważać.

18

Jaśka897 napisał/a:

moim zdaniem to nie tylko kwestia urody. Jeśli on mieszka całe zycie w PL to  może być ok., ale oni po prostu  mają zupełnie inna kulturę i inne podejście do kobiet niż Polacy. Lepiej uważać.

Głos rozsądku ale co tam...

Polska księżniczka lubi mieć egzotycznego księcia, a on lubi naiwne idiotki, które myślą, że to co drugie słowo "kocham" to tylko jej mówione wink

19

Heh, sarkazm, ale też i szambo rasistowskich pomyj wylało się na głowę autorki wątku, choć na dobrą sprawę ani ona, ani ktokolwiek inny nie wiedzą, kim jest ten czarnoskóry osobnik. Warto sobie zaklepać w swoich mózgownicach, że brak kultury, fanatyzm, czy inteligencja nie mają koloru skóry.

20

Oli18 napisał/a:

ześć jestem Oliwia i mam 18 lat. To mój pierwszy post i pomyślałam że po krótce się wam przedstawie. Ale nie o tym tutaj miało być, przejdę do rzeczy. Kilka tygodni temu założyłam konto na badoo, właściwie fb mi załozył i tak sobie z ciekawości zostałam. Własciwie pisało do mnie wielu facetów, ale żaden jakoś nie potrafił mnie zainteresowć. Aż tu nagle pojawił się jakiś dziwny avatar, myślałam że przyciemniane zdjęcie a tu się okazało że murzynek haha :jupi: :love: no nie powiem, ucieszyłam się bo zawsze mnie strasznie jarali wiecie.. ciało takie że mówię wam, po brzuchu można się wspinać haha.. styl ma, miło się rozmawia i to po Polsku bo jego mama to Polka.. no i od długiego czasu chce się ze mną spotkać, teraz mnie nie było w domu, ale wracam i bardzo tego chcę.. i stąd moje pytanie, miała któraś z was jakiś kontakt z jakimś czarnoskórym? No i jak to z nimi jest? Inni są niż nasi? No i czy to tylko ja tak mam że mnie strasznie jaraja, czy macie może podobnie? smile

Inny w jakim sensie?

Fizycznie ma dwie ręce i dwie nogi i jednego penisa nie odbiega od naszych panów.

Psychicznie zależy w jakim środowisku się wychował, z jakiego kraju pochodzi.

Inny charakter będzie miał pan urodzony i wychowany np. w Nigerii.

Inny urodzony i wychowany w Polsce. Jeszce inny urodzony we Francji w pierwszym pokoleniu inny w czwartym.

Dużo zależy też od religii, która ma gigantyczny wpływ na kulturę.

Może się trafić nieodbiegający normami kulturowymi od nas, a może być zupełnie inny.

Jestem jędzą i dobrze mi z tym !!

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czarnoskóry mężczyzna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018