Co zrobić by wróciła ? Dosyć dziwna sytuacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co zrobić by wróciła ? Dosyć dziwna sytuacja

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez Friker17 (2015-12-01 15:43:49)

Temat: Co zrobić by wróciła ? Dosyć dziwna sytuacja

Witam. Dwa lata temu poznałem dziewczynę kompletnie przez przypadek , zrządzenie losu , chyba...  Na początku do siebie pisaliśmy , z tygodnia na tydzien coraz bardziej aż między nami zaczęło się coś powoli klarować. Od razu mówię ze mieszka około 80 km ode mnie.  Spotykaliśmy się około raz - dwa na miesiąc .Nie było drugiej takiej osoby z którą mogłem pogadać w taki sposób ona mówiła to samo , dogadywaliśmy się naprawdę świetnie. Tęskniła , pytała się czemu tak daleko mieszkam itp , zebym zrobił coś zeby nie dzieliło nas tylko km. Pod koniec kwietnia okazało się ze jest druga osoba która się nią interesuje , powiedziała mi o tym , ze to chyba jednak nie to co czuję. Wtedy olałem sprawę , życzyłem jej powodzenia itp. Wtedy łatwo poszło . Po całej tej akcji Pisaliśmy do siebie raz  na tydzien może rzadziej albo ona albo ja. Po miesiącu zaczęła pisać coraz częściej , była połow czerwca. Zaproponowałem spotkanie przed końcem roku szkolnego. Spotkaliśmy się jak gdyby nic , kontakt kolega-koleżanka, Ale pod koniec spotkania , stojąc przed autobusem do mojego miasta , przytuliliśmy się przed pożegnaniem i zapytała mnie "czemu mieszkasz tak dalego ?" Zdziwiło mnie to trochę. W ciągu całych wakacji była poza krajem , pisała ze tęskni i ze kiedy się zobaczymy , tak jak by wszytko na nowo ożyło. Uzgodnilismy ze spotkamy się pod koniec wakacji , spotkaliŚmy się  , strasznie stęsknieni sobą , wszystko było super , jeszcze bardziej intensywne niż wcześniej. Gdy zaczął się rok szkolny, w połowie września coś zaczeło mnie niepokoić , okazało się ze znowu tamta druga osoba wróciła , Napisała mi ze przeprasza , ze to najgorsza rzecz jaką kiedykolwiek zrobiła , strasznie jej głupio i czuje się z tym okropnie , Wtedy poczułem się strasznie , na początku jakoś próbowałem to jeszcze wyjaśnić , prosiłem , ze może to da się jakoś odkręcić, Okazało się ze tamten typek zaprosił ją jako osoba towarzysząca na weselu i jakoś doszło do tego że się pocałowali , Najlepsze w tym jest to że tydzien przed weselem sama mi pisała ze dostała zaproszenie i ze ma pewnie obawy co do tego wyjścia i ze jakoś jej się specjalnie nie chce i ten czas wolała by spędzić ze mną ale mu juz obiecała i juz nie może się wykręcić bo ją strasznie męczył. Po całym tym zamieszaniu znowu utrzymywalismy kontakt raz na tydzien albo ja napisałem albo ona i Wpadliśmy na ten sam pomysł aby się po tym wszystkim spotkać i wszystko wyjaśnić w cztery oczy , Spotkalismy się , cały czas mnie przepraszała , ze ma wyrzuty sumienia i że najgorsze co w życiu zrobiła i że mi bardzo dziękuje ze zachowałem się tak a nie inaczej w stosunku do nieco po tym wszystkim co zrobiła , bo mogłem ją powyzywać od tych i tamtych i ogolnie zerwać kontakt. A Ja zachowałem się inaczej. I tak pisała do mnie raz na tydzien ewnetualnie ja do niej raz napisałem. Raz napisałem jej ze się od niej odcinam bo gdy tylko napisze wszystko mi się przypomina i jest ciężko, Ale po 10 dniach napisałem. Wtedy ona mnie zablokowała na fb i gdy zapytałem się czemu to zrobiła odparła ,ze gdzie tylko nie popatrzy to widzi moje imie nazwisko i wszystko tak samo wraca i ze dlatego to zrobiła, dlatego mam wrażenie ze jakoś nie może o tym zapomnieć co jest trochę dziwne . Tego samego dnia napisała do mnie , pisalismy chyba z 3,5 h mówiła ze nie pamięta kiedy tyle śmiała się podczas rozmowy itp, nawet mi się zwierzała z paru problemów i pytała czy nie mam podobnie , nasza rozmowa wyglądała taka jak dawniej. Następnego dnia zapytałem się jej co by powiedziała na spotkanie po tym okresie czasu bo nie ukrywam ze mam wrażenie ze nie widziałem jej od 10 lat , Ku mojemu zdziwieniu ona odparła ze też o tym dzisiaj myślała i ze ma dokładnie takie samo wrażenie , ale powiedziała ze nie może bo gdyby ona zobaczyła go z jakąś bliską przyjaciółką sam na sam rozmawiających to by zwariowała. Następnego dnia zapytałem ale czemu jeśli obaj chcemy się spotkać , Napisała ze z nim o tym porozmawia. Teraz mam pytanie i prośbę o pomoc. Zbliża się Mikołaj miałem w planach wysłać jej prezent , skromny upominek , symbol że jakoś pamiętam. Miałem ochote załączyć do tego list ze ją kocham i ze ją rozumiem ale juz nie mam siły i że dziekuje za wszystkie mile spędzone chwilę , życzę powodzenia. Co zrobić w tej sytuacji , lepiej będzie z nią zerwać. ,Może po jakimś czasie zacznie jej dokuczać brak mnie , czy dalej utrzymywać kontakt ? Bardzo Prosze o pomoc

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez agusia587 (2015-12-01 16:51:57)

Odp: Co zrobić by wróciła ? Dosyć dziwna sytuacja

Po ile Wy macie lat ? Masz jeszcze siły tą znajomość ciągnąć ? To wygląda jakby Ona sama nie wiedziała czego chce. Ewidentnie nie potraficie się dogadać. Skoro już na początku tak macie, wierzysz że z czasem będzie lepiej ? A może znów pojawi się "tamten" ? Ja bym odpuściła i zerwała całkowicie znajomość. Za dużo tu zerwań znajomości, powrotów, zawirowań. Między Wami panuję totalny chaos. Ona musiałaby się zdecydować czego tak naprawdę chcę, w przeciwnym razie najbardziej oberwie się Tobie.

By być kochanym, trzeba dać się kochać.
To coś, czego nie osiągnie się jedynie wyglądem wink.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co zrobić by wróciła ? Dosyć dziwna sytuacja

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018