Jak sprawić, żeby Twoja była kobieta wróciła ? Zgadzacie się z tym;>? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak sprawić, żeby Twoja była kobieta wróciła ? Zgadzacie się z tym;>?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 44 ]

Temat: Jak sprawić, żeby Twoja była kobieta wróciła ? Zgadzacie się z tym;>?

Jak sprawić, żeby Twoja była kobieta wróciła do Ciebie?
23.07.07 godz. 09:27
Kategoria: LIPEC '07
Słowa kluczowe: łódź, manufaktura, mężczyzna, sex, kobiety

Byliście ze sobą rok, dwa lata i w pewnym momencie w Waszym związku zaczęło się dziać coś dziwnego. Niedługo po tym usłyszałeś od niej, że odchodzi. Jeśli wcześniej tego nie podejrzewałeś, to dopiero po chwili zacząłeś sobie zdawać sprawę z tego, że właśnie zostawiła Cię dziewczyna. Niektórzy mężczyźni przyjmują to z ulgą. Inni reaguj ą płaczem. Jednak Ty czujesz, że coś w Tobie zostało urażone. Tak - męska duma. To nie Ty ją zostawiłeś, ale ona Ciebie. Utraciłeś kontrolę nad tym związkiem i to ona zadecydowała, a nie Ty. Zastanawiasz się jak j ą odzyskać?

Powiem Ci, że w tym momencie największą przeszkodą na drodze do tego jesteś Ty sam. Wiele razy mówiłem moim kolegom, co mają zrobić, aby odzyskać dziewczynę i w większości przypadków kończyło się to w podobny sposób. Kiedy rozmawialiśmy, słuchali moich rad, ale gdy tylko dostawali ataku melancholii to zapominali o jakichkolwiek zasadach i np. dzwonili do niej mówiąc jak bardzo ja kochają, i że zrobią wszystko, żeby tylko do nich wróciła. Potem znów do mnie przychodzili, żeby się wyżalić. Często wtedy słyszałem słowa: ?Wiem, że to co zrobiłem było złe, ale ja nie mogę bez niej wytrzymać. Kiedy siedzę w domu, to wciąż o niej myślę. Nie potrafię tak usiedzieć. Tak bardzo ją kocham... " Prawda jednak jest taka, że ich byłe kobiety w takich momentach otrzymywały potwierdzenie słuszności swojej decyzji - ?Mogę go mieć zawsze kiedy tylko chcę". Czy mężczyzna, o którym tak myśli kobieta jest dla niej atrakcyjny?
Przeczytałem kiedyś artykuł o tym, co zrobić, jeśli zostawiła Cię kobieta. Główną poradą było: zabierz ją do drogiej restauracji, kup jej ogromny bukiet róż, powiedz jak bardzo Ci na niej zależy, i że masz nadzieje, że Ci wybaczy, cokolwiek złego zrobiłeś. Brzmi trochę niedorzecznie. Możliwe, że to by zadziałało w sytuacji, kiedy zostawiła Cię w ramach odwetu np. za to, że ją uprzednio obraziłeś lub zdradziłeś i to jeszcze przy założeniu, że to Ty byłeś osobą przeważającą w związku.

Zapamiętaj: jeśli przestałeś być atrakcyjny dla kobiety, to różami i drogą kolacją mało zyskasz. Dlatego nigdy nie sprawisz, że ona znów poczuje zainteresowanie Tobą, jeśli będziesz na jej zawołanie, będziesz jej przyjacielem (patrz rozdział o przyjaźni) lub będziesz próbował ją odzyskać za wszelką cenę. Byłoby miło, gdyby to tak działało, niestety tak nie jest.
Po rozstaniu mężczyźni z reguły myślą: ?To nie w porządku z jej strony" lub ?Przecież ją dobrze traktowałem" i czują się tym usprawiedliwieni, bo przecież w ich mniemaniu byli dobrymi partnerami. Niestety zapominają o jednej rzeczy -nie osiągnęli zamierzonego rezultatu. Czy więc naprawdę robili wszystko dobrze? Zastanów się. Musisz zapamiętać, że to, czy jesteś atrakcyjny dla kobiety, nie zależy od tego jak bardzo dobry i miły dla niej jesteś. To przykre, ale prawdziwe. Fakt, że kobieta Cię zostawiła, nie musiał wcale oznaczać, że chciała Ciebie zranić. Powód jest prosty - przestałeś się jej podobać. Straciłeś te cechy, które miałeś na początku, kiedy się w Tobie zakochała.

Kobiety nie wybaczają, jeśli ich mężczyzna zmieni się w ?Cipka". Nie wiń ich za to. Taka jest już ich natura. Po prostu przestajesz być dla nich atrakcyjny i tym samym nie dajesz im odczuć, których one potrzebują.

Problem w byciu ?cipkiem" jest taki, że słabość u mężczyzny nie jest dla kobiety pociągająca. Dlatego też nigdy nie będą czuć pociągu do takowych. Kobieta może pobrać się z takim delikwentem, kiedy jest najlepszym facetem jakiego udało jej się zdobyć - jest bogaty, zaleca się do niej od dawna - więc z braku lepszego wyboru wybiera jego. Jednak jeśli on się nie zmieni, to nigdy nie będzie on dla niej atrakcyjny. Kobiety nie wybierają, kto im się podoba i nie wybieraj ą emocji, które czują. U nich to się dzieje tak po prostu. Klap!
Większość facetów ma taki problem, że kiedy zaczyna związek z kobietą cechuje go atrakcyjna osobowość, lecz potem z dnia na dzień zaczyna się przemieniać w ?cipka". Często się to dzieje pod wpływem kobiety. Wtedy jego atrakcyjność w jej oczach zaczyna spadać. Ona zaczyna mówić swoim koleżankom: ?Nie wiem co się dzieje, ale ostatnio z jakichś dziwnych powodów jego obecność mnie drażni." Potem to już tylko kwestia czasu. Kłótnie, fochy i wiele innych przykrości.

Kiedy po rozstaniu siedzisz i zastanawiasz się, co zrobiłeś źle, powinieneś dopuścić do siebie pewien fakt. Musisz zrozumieć, że swoim zachowaniem zabiłeś swoją atrakcyjność w jej oczach. Zmieniłeś się w frajera i teraz za to płacisz, gdyż nie ma innej osoby, która mogłaby ponieść odpowiedzialność za Twoje zachowanie.

Plan działania, czyli przestań zachowywać się jak przegrany:
?Powinniśmy się rozstać" - po usłyszeniu tych trzech słów większość mężczyzn milknie. Minie kilka sekund zanim mózg zacznie znów normalnie pracować i wtedy zaczynasz zdawać sobie sprawę, że te wspólne momenty, które przeżyliście odchodzą na zawsze. Po kilku następnych sekundach jedyne, co jesteś w stanie powiedzieć to zaprzeczyć cale] sytuacji: ?Nie możesz mnie zostawić", ?Nie mogę bez Ciebie żyć". Szybko stwierdzasz, że to nie działa więc przechodzisz do błagania: ?Jestem pewien, że to się jeszcze da naprawić", ?Daj mi drugą szansę"...

Pierwsza i najważniejsza rzecz na początek (może jeszcze nie zdążyłeś tego zrobić). Nie dzwoń do niej!!! Nie przepraszaj!!! Pamiętaj, że kobiecych uczuć nie zmienisz racjonalną argumentacją. Możesz je natomiast zmienić swoim zachowaniem. Powtórzę to jeszcze raz: nie dzwoń do niej!!! Nie przepraszaj!!! Nie kupuj jej kwiatów!!! Za każdym razem, kiedy sięgasz po telefon, żeby zadzwonić, usłyszeć jej głos i zapytać co u niej słychać, powiedz sobie: ?Jeśli chcę ją odzyskać, to nie mogę tego robić. Zrobię to dla siebie i nie zadzwonię". Nie osaczaj jej telefonami i spotkaniami z Tobą, pozwól jej zatęsknić... To jedyny skuteczny sposób. Co dalej? Skupianie się tylko na odzyskaniu kobiety nie tylko pomniejszy Twoje szansę na jej odzyskanie, ale również opóźni Twój powrót do normalnego życia. Zacznij więc zachowywać się tak jakby nic się nie stało. Najdziwniejsze jest to, że najlepszym sposobem na odzyskanie kobiety to nie próbować jej odzyskać. Czyli zacznij się umawiać z innymi kobietami i pojawiaj się jak najrzadziej w jej życiu. Zacznij zachowywać się tak, jakbyś był dla niej niedostępny. Nie chodzi o to, żebyś się na nią obrażał. Nie miej do niej pretensji, bądź dla niej w miarę przyjazny (z rezerwą), ale jednocześnie niedostępny. Traktuj ją jak normalną koleżankę, której zawsze możesz odmówić. Nie miej dla niej czasu, kiedy to ona zadzwoni żeby porozmawiać lub się spotkać. Kończ rozmowę w miarę szybko (patrz rozdział o rozmowie przez telefon), a spotkanie przełóż. Pokaż jej, że masz własne ciekawe życie, w którym jej już nie ma. To ona ma poczuć, że Ciebie straciła

Natychmiast zacznij się umawiać z inną kobietą:
Nie za kilka dni, nie w przyszłym tygodniu, ale teraz!!! Pozwól swojej byłej, żeby Cię z nią zobaczyła, tak ?przypadkiem". Nie rób tego w ten sposób, że na siłę chcesz się pokazać. Kobieta to wyczuje. Kiedy idziesz w towarzystwie innej dziewczyny, nie bój się minąć na ulicy ze swoją ?byłą". Ona nie zrobi Ci nic złego, nie rzuci się na Ciebie z pięściami. Wie, że zrobi z siebie wtedy wariatkę. Zacznie jednak myśleć o Tobie w inny sposób i poczuje, że Ciebie straciła.

Przestań odpowiadać na jej sms'y i e-maile zaraz po otrzymaniu. Poczekaj z tym dzień lub dwa. Przestań być jej przyjacielem. Często kobiety mówią ?zostańmy przyjaciółmi". Nie daj się wciągnąć w tę grę. Zachowuj się jak zwykły kolega. Następnym razem, kiedy zadzwoni powiedz jej, że nie możesz rozmawiać, bo właśnie wychodzisz spotkać się ze znajomą.

Przestań być dla niej dostępny. Zacznij korzystać z życia. Zajmij się umawianiem z innymi kobietami. Jeśli zaczniesz o niej myśleć lub poczujesz, że chcesz usłyszeć jej glos - daj sobie po łapach. Jeśli poczujesz, że słabniesz, spotkaj się ze znajomymi. Staraj się cały czas przebywać z przyjaznymi ludźmi. Staraj się jak najmniej o niej myśleć.

Tak naprawdę dopiero gdy przestaniesz rozpaczać po rozstaniu, wrócisz do normalnego życia oraz zaczniesz się umawiać się z innymi kobietami, będziesz mógł dokonać świadomego wyboru, czy faktycznie chcesz wrócić do swojej ?byłej", czy może obecne życie bardziej Ci odpowiada.

Kiedy już całkowicie zmienisz swoje podejście do rozstania to przy następnej rozmowie telefonicznej zapytaj ją: ?Czy dzwonisz żeby kontynuować terapię? Niestety nie mogą Ci dzisiaj pomóc. Właśnie wychodzę pograć w tenisa z moją nową trenerką (albo na lekcje Salsy z nową instruktorką)".

Jeśli nie kontaktowaliście się od czasu rozstania i robiłeś to wszystko, co napisałem powyżej, możesz jej wysłać sms'a z życzeniami z okazji jakiegoś jej święta. Jest tego trochę - jej urodziny, imieniny, dzień kobiet. Niech to nie będzie sms nastawiony na przywrócenie kontaktu tylko ?zwykły" sms, jakiego się wysyła znajomym z takich okazji, który pokazuje, że się o nich pamięta. Z reguły możesz się spodziewać odpowiedzi lub telefonu od niej, który doprowadzi was do spotkania. Jak się zachowywać w tej sytuacji? Przeczytaj jeszcze raz rozdziały o umawianiu się z kobietami i będziesz wiedział, co robić.

Kiedy już się spotkacie zachowuj się swobodnie. Zacznij do niej mówić w sposób uszczypliwy i zabawny. Jeśli spotkaliście się na drinka zażartuj sobie z niej: ?Mam nadzieję, że nie zamierzasz mnie teraz upić, a potem wykorzystać. Nie jestem taki łatwy" i zobacz jak zareaguje. Jeśli wyda się zainteresowana to jesteś na dobrej drodze.

Jak z nią rozmawiać, jeśli ma aktualnie innego partnera:
Posłuchaj jak o nim mówi. Jeśli cały czas o nim wspomina i wygląda na zafascynowaną, rozważyłbym pozostawienie jej z tym światem fantazji. Rzeczywistość nigdy nie potoczy się tak jak jej fantazje. Natomiast wykorzystaj szansę i przywołaj kilka waszych wspólnych przyjemnych wspomnień: ?Założę się, że on nie potrafi ... tak jak ja to robiłem" albo ?Pamiętasz kiedy byliśmy razem i wtedy ja...". Zobacz jak ona zareaguje. Jeśli uda Ci się przywołać wasze wspólne przeżycia i ona nie będzie ich odrzucać, to masz szansę, że stwierdzi, że jej odejście było głupim błędem i zostawi obecnego partnera. Tylko nie rób tego błędu, co wielu mężczyzn i nie czyń jej przedmiotem jakiś targów z jej obecnym partnerem. Nie bij się z nim, ani nie próbuj z nim rozmawiać po waszym spotkaniu. Musisz się go pozbyć bazując na swoich zaletach - inaczej ryzykujesz to, że ona się od Ciebie odwróci. Nie uda Ci się sprawić, że znów będzie uważać Cię za atrakcyjnego po tym, jak zaczniesz wyrażać się źle o jej obecnym partnerze. Co więcej może to spowodować, że jeszcze bardziej będzie jej na nim zależeć. Jeśli więc znów zaczyna o nim mówić, utnij temat: ?Wiesz, może mógłbym czasami o nim posłuchać, ale jestem o wiele bardziej zainteresowany tym, co u Ciebie. Co porabiałaś od czasu kiedy razem spędziliśmy tę niesamowitą noc... ?"

Zacznij od tego co masz, sprawdź co ona czuje, co ona myśli. Następnie zacznij jej przypominać przyjemne chwile spędzone razem. Przypomnij jej o pasjach i radości, które razem dzieliliście. Pozwól jej wczuć się w ten stan, opisując go zmysłowymi słowami. Używaj dużo przymiotników przy opisywaniu tych emocji. Bądź dla niej wyzwaniem. Nie licz na to, że ona od razu go rzuci i wróci w Twoje ramiona. To, co powinieneś u niej wywołać, to uczucie nadziei mieszające się z uczuciem wątpliwości, mniej więcej w równych proporcjach. Niech wciąż jej dokucza istniejąca możliwość powrotu do Ciebie. Tylko jej nie mów, że może Ciebie mieć, jeśli tylko zechce wrócić. Kobiety nie chcą tego, co mogą łatwo dostać.

NIGDY NIE MÓW, ŻE ZAWSZE MOŻE DO CIEBIE WRÓCIĆ!!! NAWET NA SAM KONIEC REALIZACJI TEGO PLANU. TO ONA MUSI ZACZĄĆ NA TYLE O CIEBIE ZABIEGAĆ ŻEBYŚ TY SIĘ ZGODZIŁ DO NIEJ WRÓCIĆ.

Ucz się na cudzych błędach, żeby samemu ich nie popełniać:
Jakiś czas temu mój kolega został opuszczony przez kobietę. Przyszedł do mnie załamany zaistniałą sytuacja i prosił o radę: co powinien zrobić, aby ją odzyskać. Opowiedział mi pokrótce swój dotychczasowy stosunek do niej Zdjęciei sposób zachowania. Nigdy wcześniej nie postrzegałem go jako nieatrakcyjnego i miękkiego faceta, ale w tym przypadku trafiła kosa na kamień. Od czasu kiedy ją poznał nie widzieliśmy się ani razu. ZerwaŁ kontakt ze znajomymi i w pełni poświęcił się tej jednej kobiecie. Z każdym dniem zależało mu na niej coraz bardziej. Stawał się przez to coraz słabszy psychicznie i coraz bardziej podatny n SL manipulacje z jej strony. Przestał być dla niej tym silnyrrL emocjonalnie mężczyzną z czasów kiedy go poznała. Nie czuła, już w nim pewnego siebie faceta, o którego musi zabiegać, wiec odeszła. Trochę czasu zajęło mi przekonanie go, że jeśli zasady, jakimi się kierował nie utrzymały jej przy nim, to tym bardziej nie sprawią, że ona do niego wróci. W końcu zaczął mnie słuchać i realizować plan jaki mu zaproponowałem. Doprowadziliśmy do tego, że jego ?była" zaprosiła go na kawę. Zacząłem więc go przygotowywać do spotkania z nią. Przećwiczyliśmy, co ma mówić oraz jak się zachowywać. Kiedy już rozmawiali zachowywał się jak mężczyzna, który jest szczęśliwy i zadowolony z nowego stylu życia. Rozmowę kierował na lekkie i przyjemne tematy. Obserwował swoją ?byłą" i widział jak z każdą minutą odzyskuje kontrolę, nad jej emocjami. Ona w pewnym momencie nie wytrzymała. Rzuciła mu się na szyję. Zaczęła płakać i mówić jak to jest jej źle i jaka to ona się czuje samotna. Wtedy mój kolega nieświadomie popełnił kardynalny błąd - powiedział: ?Przecież zawsze możesz do mnie wrócić..." Przegrał na finiszu. Dziewczyna otarła łzy, wyszła z kawiarni, wsiadła do samochodu i odjechała. Dlaczego tak się stało? Otóż przez moment poczuła, że naprawdę go straciła i teraz musi się o niego starać. Jednak to jedno zdanie przekonało ją, że on wcale nie był sobą, kiedy emanował szczęściem. Tym jednym zdaniem odebrał jej całą magię, jaką chwilę wcześniej wykreował w jej umyśle. Kobieta ta osiągnęła to, co chciała - upewniła się, że dobrze zrobiła zostawiając mojego kolegę i najzwyczajniej odjechała.

Dzisiaj kolega ten, jest raczej zadowolony z faktu, że wtedy popełnił błąd. Obecnie ma nową kobietę, z którą stanowią dużo bardziej dobraną parę. Wyciągnął wnioski z całej tej historii i teraz w nowym związku zachowuje się już inaczej. Możemy się tylko domyślać jak bez tej wiedzy o kobietach, którą zdobył, potoczyłyby się losy jego nowego związku.

Kobiety chcą zdobywać i być zdobywane nie tylko na początku, ale również w trakcie trwania związku. Jest to częścią ich natury. Dlatego też nie powinieneś zachowywać się w sposób, który zmniejsza atrakcyjność Twojej osobowości, nawet wtedy, gdy czujesz, że kobieta jest Ci oddana. Jej oddanie bowiem, tak jak pod wpływem emocji powstało, tak z ich braku może wyparować.

Pamiętaj więc, iż na tym świecie fakt, że powiesz sobie: ?Byłem dobrym chłopcem, robiłem wszystko jak chciała i spełniałem jej wszystkie zachcianki" nie rozwiąże Twojego problemu. Teraz już wiesz, że to, czy się podobasz kobiecie opiera się na zupełnie innych zasadach niż Ci się wydawało do tej pory. Dlatego też zapamiętaj te zasady i zacznij korzystać z tej wiedzy. Kiedy mężczyzna jest wciąż atrakcyjny kobieta zrobi wszystko żeby z nim zostać i go nie stracić. Kiedy przestaje to odczuwać Twoje szansę na to, że ona wciąż będzie chciała być z Tobą gwałtownie maleją. Jak na ironię dużo łatwiej utrzymywać swoją atrakcyjność dla kobiety niż zacząć się zachowywać jak ?cipek", który się jej podlizuje i kupuje prezenty. Dlatego jeśli będziesz w stałym związku z atrakcyjną kobietą, nie zmieniaj się w frajera, gdyż ona może Ci tego nie wybaczyć i zostawić...

"Jeżeli myślisz, że coś możesz, albo, że czegoś nie możesz, to w obu przypadkach masz rację" H. Ford
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak sprawić, żeby Twoja była kobieta wróciła ? Zgadzacie się z tym;>?

Czy się z tym zgadzam?
Bzdura.

3

heh to jest raczej sposob na definitywny koniec zwiazku przynajmniej dla mnie, skoro facet sie nie odzywa to znaczy ze olewa mnie i nasz zwiazek, proste.

Ludzie...z każdą minutą zaskakują mnie coraz bardziej smile

4

w moim przypadku ma się to nijak do rzeczywistości wink kiedy były wył, błagał - obojętność. teraz, kiedy żyje w miarę normalnie, kręci z inną - obojętność. tymbardziej, że mam kogoś innego i NIGDY W ŻYCIU nie wróciłabym do tego poprzedniego.

5

hm to chyba z jakichś szkoleń dla facetów- PUA czy jak to tam się zwie;)
Ja gdy rozstałam się z chłopakiem to była to świadoma decyzja, nie bez powodu, na pewno nie dlatego, że był dobry - odwrotnie.
W cudowne zmiany nie wierzę, dlatego nic by mnie nie zmusiło do powrotu.
A olewka, wzbudzanie zazdrości - w moim przypadku kompletnie nie zadziałały jak również i kwiaty (to z drugiej strony ciekawe, że przez 3 lata nie dostałam od niego kwiatów, miałam uwierzyć że nagle po stracie jaką odczuł pokochał mnie aż tak, że "stać" go zaczęło być na ten drobny gest, na który 3 lata czekałam?)

Dla mnie rozstanie jest bardzo poważną decyzją dlatego gdy już postanowię, jest ona nieodwracalna.

6

żonkil napisał/a:

Dla mnie rozstanie jest bardzo poważną decyzją dlatego gdy już postanowię, jest ona nieodwracalna.

dokładnie i na pewno nie będą miały na nią wpływu jakieś durne pseudo-psychologiczne gierki sprowadzające kobietę do urządzenia z instrukcją obsługi.

7

Hmmm......papilon, a czy mógłbym wiedzieć, z jakiego powodu rozstałaś się z chłopakiem??

Wysłałem ten post, dlatego, że absolutnie nie rozumiem swojej dziewczyny i naszego rozstania.

Piękny dzień, wszystko było ok a tu nagle: "Zostańmy przyjaciółmi:("

"Jeżeli myślisz, że coś możesz, albo, że czegoś nie możesz, to w obu przypadkach masz rację" H. Ford

8

W moim przypadku, nieodzywanie się, było by chyba najlepszym rozwiązaniem, ale tylko dla mnie..
nie byłbym przy niej..
nie cierpiałbym..wiedząc, że ona nie cierpi..i że ma kogoś..albo co innego..

Dziwie się, że dwie strony, ktore, rzekomo się kochają...mogą się rozstać.
Coś mi nie gra. Widocznie tylko ja kocham i jestem gotowy na tą zmianę, która
spowodowała by, że przestałbym się czepiać pierdół.

9

już pisałam nie raz o tym na forum, ale nie wymagam, byś szukał, więc odpowiem: odkochałam się. tak po prostu, stopniowo... w sumie to dawno przed zerwaniem wiedziałam, że to nie facet dla mnie, że się nie rozumiemy, za często się kłócimy, on za dużo kłamie, nie traktuje mnie najlepiej (np. obrażał mnie przy wspólnych znajomych) i ten związek nie ma sensu. i nie wiem jak to wytłumaczyć, ale zdaje mi się, jakbym wymusiła na sobie to "odkochanie się", bo uczucie było tą rzeczą przez którą wcześniej nie umiałam zerwać. ale mnie lepiej nie brać jako przykład, bo mam problemy ze sobą tongue

10

Ehh... Po części to się zgadza, ALE nawet jeśli powiedzmy, że jest zaistniała sytuacja (facet zostawiony przez kobietę) i postąpi zgodnie z tym co napisałeś i to zadziała, po czym ona do niego wróci to czy to ma sens? Skoro on zagrał na jej psychice o czym ona nie wie... Prędzej czy później to się powtórzy i nie będzie tak kolorowo... Poza tym nie lubię rad tego typu (jak zrobić, żeby kobieta do Ciebie wróciła), bo jeśli ma wrócić to wróci, jeśli nie, to nie(nie tak było pisane czyli...). Ja nie radzę brać tego co napisał założyciel tematu głęboko do siebie. Każdy powinien robić jak uważa.

11

No chyba, że facet zrobił to tylko po to, żeby pokazać, że się zmienił...
Znam związki, które po długiej przerwie i wielu innych nieudanych...dzisiaj są nie do rozbicia:)
Ale nie każdemu to pisane.

12

Yyy... Skoro "ona" pokochała faceta raz jakim był to takim musi go kochać zawsze, a nie, że "on" się będzie zmieniał co jakiś czas dla niej, żeby jej nudno nie było.
Ehh... Ja to chyba nie pasuje do tego wszystkiego...

13

A ja chyba zostanę gejem..

14

Czytać mi się tego nie chce... Kochany od lat zapisane jest w genach nie tylko ludzi ale też zwierząt, że to facet się stara i zabiega o względy partnerki..  Ty tego tym pościkiem i dobrą radą nie zmienisz.. To my kobiety najlepiej wiemy czego potrzebujemy od naszego partnera <nie za wiele>.. Posłuchaj serca co ci podpowiada i powiedz jej to może wróci.. a nie czekasz aż ona posłucha swojego rozumu i cię kopnie w zadek!! pozdrawiam

Jeśli coś naprawdę kochasz - puść to wolno... Jeśli wróci - jest Twoje, jeśli nie - nigdy nie było...

15

Vanesso...jeżeli to Twoje imię to piękne;)

Nie czekam, aż mnie kopnie w tyłek. Starałem się o to, żeby teraz nawet nam obojgu było lepiej. Ale dzisiaj oskarżyła mnie o coś, czego nie zrobiłem, mówi, że nie wierzy i tyle.
A jak zapytałem, czy nie będzie chciała kiedyś, żebym był przy Niej w trudnych chwilach, tak jak to było kiedyś i mówiła, że nie chce mnie stracić. Rzuciła słuchawkę...
w danej chwili spasowałem. Odezwę się na święta. Dobrze sobie życie układać zacząłem;)

16

To może zacznę od pytania ile macie lat i ile byliście ze sobą??

Może ona potrzebuje jasnej deklaracji Twojej miłości, może nie doczekała się na coś o czym marzy..?? Czy mówiła Ci kiedykolwiek o waszym wspólnym życiu?? może ona chce mieć już rodzinę..

Jeśli coś naprawdę kochasz - puść to wolno... Jeśli wróci - jest Twoje, jeśli nie - nigdy nie było...

17

22 i 18...ona ta młodsza..
Założyłem inny post na ten temat:) przeczytaj, jeżeli masz ochotę:)

18

Nie wiem czy na kobiety takie cos dziala. Blaganie na pewno nie dziala i przynosci bardziej rozdraznienie niz rozkochanie partnerki na nowo. Z jednym sie zgadzam - to co niedostepne jest bardziej atrakcyjne. Ale totalne olewanie kobiety tez nie bardzo. Ja bym raczej polecala model mieszany tongue Znaczy bez blagania i uzalania sie nad soba, ale z drugiej strony ciagle przypominanie o sobie. Raz na czas facet MUSI okazac zainteresowanie.

Swoja droga, kiedys po rozstaniu z facetem (on mnie zostawil) zachowywalam sie jak autor watku opisal (poza paradowaniem przed nosem z innym). Nie dzwonilam, nie prosilam, po prostu sie odcielam od tego faceta. Jak na siebie przypadkiem wpadalismy traktowalam go jak znajomego. Bylam mila ale zdystansowana. To nie byly gierki, raczej duma nie pozwalala mi sie plaszczyc przed nim, nie chcialam zeby widzial, ze cierpie, jakos nie wiem czemu bylo mi wstyd z tego powodu wiec zgrywalam twardziela. Chodzilam na imprezy, staralam sie zyc normalnie (chociaz serce rozpadlo mi sie na tyiac czesci) efekt byl taki ze facet zaczal doslownie szalec na moim punkcie. Bo stalam sie dla niego niedostepna zagadka.

Mysle ze to raczej rady facetow ktore dzialaja na facetow. Kobieta ma troche bardziej skomplikowana

19

Widzisz, teraz ja staram się byc niedostępny dla mojej byłej kobiety. Nie chciałem nienawiści, ale dostałem ją z jej strony, tylko dlatego, że nie odbierałem od Niej telefonów.
Nie robiłem tego, bo zalezy mi na tym, żeby już spokojnie wieść życie, a wiem, że po rozmowie z Nią byłbym tylko wkurzony. Zawsze tak było! Nie chciałem z Nia gadac i napisałem jej to, że nie odpowiem jej na jej pytanie "skąd coś wiem".

Wiecie co mi napisała małolata:

"to spier.dalaj! Nigdy się do mnie nie odzywaj, nie licz na jakąkolwiek rozmowę! jesteś, żałosny!"  \

Ja jestem żałosny, czy ona? A i judytko? Ona tez nigdy nie pokazywała, że cierpi...a jestem przekonany, że cierpi a z czasem będzie cierpiała bardziej. Kiedyś nie wytrzymała, popłakała się i rzuciła mi się w ramiona. Mimo wszystko, kiedy będę ja widział, to lepiej się do Niej uśmiechnąć delikatnie co;>?
Kochała mój uśmiech:D

Pewnie ja będę cierpiał, ale co tam, jestem facetem...już nie będe się przed Nia płaszczył, jak kiedyś, gdy robiłem wszystko dla Niej i wybaczałem najgorsze.

20 Ostatnio edytowany przez supersuckers (2009-11-20 13:33:10)

widzisz sam doszedles do kilku waznych wnioskow-brawo!!
przekonales sie jakim czlowiekiem ona jest!!
odpusc ja i baw sie w zycie!jedno tylko masz!

21

BZDURA! to chyba recepta jak o niej szybko zapominec i sprawic by widza c Cie z inną cierpiała - nie odzywaj sie to i ona o tobie zapomni!

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

22

Tak, tylko, że trzeba jednak jakoś szanować wspomnienia, myślę, że wtedy szanują Ciebie.A to, że ktoś przestanie się odzywać bo mu tak wygodniej, to akurat najgorsze rozwiązanie, i najgłupsze.O swoich uczuciach lepiej czasem powiedzieć otwarcie, bo można kogoś bardzo szybko stracić.Poprosić o rozmowę, a ona zawsze jednak jest w jakiś sposób ratująca.Szacunek do takich rzeczy jest najpiękniejszym czymś na świecie, że ludzie którzy się rozstaja, sa w stanie ze soba jeszcze rozmawiac, i szanuja sie, bo jednak laczyly ich kiedys wielkie uczucia, i byli dla siebie bliscy.Wyrzucanie z pamieci kogos, z zycia, odciecie sie, i za przeproszeniem mowienie ''gowno mnie ona obchodzi, czy on'', jest plytkie.. i pelne nienawisci, i przykre.

23

Ja tak się nie zachowuję..podświadomie czekam na Nią, marzę o Niej, nie sypiam, nie jem.
Ona chyba woli taka drogę. Nie wiem jak może nie cierpieć. A może tak dobrze to ukrywa.
Może teraz robi to co kiedyś...

takie to dziecinne, ale założyła naszą klasę...która sama niedawno usunęła mi i sobie. Wstawiła zdjęcia, które kojarzą jej się ze mną..
jedno, które ja robiłem i mówiłem, że wygląda na nim ślicznie...a drugie z imprezy, na którą ja wziąłem.

Zastanawiam się, czy to wszystko tak po prostu...czy żeby zagrać na moich uczuciach. Jej podejście jest dziecinne, a mówiła, że to ja jestem dziecinny.
Ale udaje jej się mnie ranić.

A jeżeli ona ma jakiś cel w tym, żeby mnie ranić.....a jestem przekonany, że robi to specjalnie,...to chyba musi coś czuć, co nie?

24 Ostatnio edytowany przez meg00 (2009-11-21 20:53:41)

W tym wypadku co napisałeś, to chce po prostu zagrać na Twoich uczuciach, ale pamiętaj zadaj sobie dwa razy pytanie, czy to jest to, wszystkie plusy i minusy, tak żebyś nie żałował, i żebyś nie dał się skrzywidzić.Uważam, że powinieneś namówić ją na szczerą rozmowę.

p.s oczywiście mogę się mylić, nie jestem jakaś super mega doświadczona ;p

25

Ale po co grać? Dla własnej satysfakcji??;|

26

Hm, nie wiem...Sama nie rozumiem swojego byłego, nie rozumiałam jego zachowań nigdy.Możliwe, że jest to naturalne.. i samo z niej wychodzi, i wcale nic nie musi znaczyć...

27

jeżeli o chodzi o głowny tekst , który wkleiłeś ze znanej mi strony to powiem Ci że jak dla mnie to głupoty. Gdyby mojemu ex zależało na mnie a gdyby zachowywał sie wg tego schematu to chyba jeszcze bardziej bym go znienawidziła!

Co do strony (czytałam tam kilka innych tekstów) to jest ona dobra ale chyba dla osób poniżej 20 lat.

28

A co zrobić jak juz się wykorzystalo ta druga szanse i jeszcze gorzej się zblaznilo przed kobieta ? Po prostu pokazałem jej jak mi na niej zależy to w zamian otrzymałem słowa "zaluje ze dałam szanse" i centralna olewka z jej strony. Gdy pisałem smsy po tygodniach to potrafiła nie odpisać. Jest szansa, ze odzyskam, bo ja juz zwątpiłem we wszystko. Płakałem frajerzylem się przed nią i nic heh opala mnie i nawet nie chce wracać do tematu. Spotkanie jest nie realne a wgl walka o nią ? No nie wiem kobiety. Gadacie ,ze takie zachowanie pogarsza. A wy co ? Napisać też nie umiecie ? Gadacie na facetów a same nie lepsze hah. Docencie to co macie, bo grając krzywdzicie  ; ). Jak mozna mieć wyj**** na osobę która oddalaby życie ze nią i dużo poświęciła by być przy niej. Coraz bardziej wierze w słowa autora tematu ;p. Nigdy więcej nie popelnie tego błędu.

29

Wiecie co, wydaje mi się że to może skutkować. Przecież nikt z nas nie lubi monotonii. Sam jestem aktualnie w podobnej sytuacji. Mianowicie, jestem z dziewczyną od ponad 2 lat. Świetnie nam się układało i mieliśmy wspólny język. Poświęciłem jej bardzo dużo swojego życia. Zrezygnowałem ze znajomych, spotykałem się tylko z nią, kupowałem jej prawie wszystko na co miała ochotę. Chciałem żeby była szczęśliwa! Jeszcze miesiąc temu potrafiła napisać "Kocham Cię:*". Teraz jesteśmy w jakiejś głupiej "przerwie", czego nie znoszę. Już w pierwszy dzień pojechałem pod jej dom, następnego dnia pisałem że się zmienie, a dzisiaj to już przeszedłem samego siebie bo siedziałem kilka godzin pod jej wydziałem tylko po to żeby ją zobaczyć i przytulić. Zmieniłem się w miękkiego faceta. Moje dotychczasowe poczynania tylko pogarszały sprawę, dlatego muszę to zmienić. Postaram się nie pokazywać po sobie uczuć, żyć jakby nic się nie stało. Może to zadziała.
Wracając do sedna tematu, popatrzcie jak się staram kiedy ona mnie olewa, czemu to nie może działać w drugą stronę? Wiem że teraz większości z was wydaje się głupi ten poradnik ale w sytuacjach ekstremalnych z pewnością zadziała.
Zadajmy sobie pytanie "dlaczego kobiety kochają drani?".

30

Witam widzę ze temat zakończył się dawno nigdy nie korzystałem z for. Mam problem i nie wiem,jak zacząć czy ktos może mi pomoc  z dobra rada??

31

Kobiety rzadko chcą wracać a gdy będziesz spotykać się z innymi to zapomnisz o poprzedniej z tego powodu że zrozumiesz że jej nie zależy skoro nie kontaktowała się z tobą tak długo. Po prostu nie będziesz miał do niej szacunku i nawet nie zechcesz żeby wróciła. Jeśli do pół roku nie nastąpi powrót to już się potem to nie uda.

32

Jestem bardzo zalamany boje sie ze zrobię coa głupiego bardzo mi zalezy na niej. Zrobil bym wszystko żeby mogla byc szczwsliwa, a jeszcze więcej żeby zaznala,szczęścia przy mnie sama mi mowila ze jestem dla niej bardzo dobry i ze nie może powiedziec nic złego na mój temat. Zacząłem z nią rozmawiac częściej ale to nic nie dalo a teraz gdy chce odejść wyprowadzić sie nie mam sensu zycia, oprócz niej nie mam nikogo nawet z kim pogadac o moim problemie. Nie wiem czy dobrze robię pozwalam jek odejść. Mieliśmy powazna rozmowę po której myślałem ze da mi szanse lecz ona juz postanowila i nie mogę tego zmienić. Mówi ze chce żebyśmy byli przyjaciółmi i ze zawsze mogę na nią liczyc. Bylo nam razem bardzo dobrze w łóżku i nadal chce siebze mną kochać na zasadzie koleżeńskiej co mam robic sad

33

Jestem bardzo załamany boje sie ze zrobię coa głupiego bardzo mi zalezy na niej. Zrobil bym wszystko żeby mogla być szczęśliwa, a jeszcze więcej żeby zaznała,szczęścia przy mnie sama mi mówiła ze jestem dla niej bardzo dobry i ze nie może powiedziec nic złego na mój temat. Zacząłem z nią rozmawiać częściej ale to nic nie dało a teraz gdy chce odejść wyprowadzić sie nie mam sensu zycia, oprócz niej nie mam nikogo nawet z kim pogadać o moim problemie. Nie wiem czy dobrze robię pozwalam jej odejść. Mieliśmy poważna rozmowę po której myślałem ze da mi szanse lecz ona juz postanowiła i nie mogę tego zmienić. Mówi ze chce żebyśmy byli przyjaciółmi i ze zawsze mogę na nią liczyć. Było nam razem bardzo dobrze w łóżku i nadal chce się ze mną kochać na zasadzie koleżeńskiej co mam rob

34

Jestem bardzo zalamany boje sie ze zrobię coa głupiego bardzo mi zalezy na niej. Zrobil bym wszystko żeby mogla byc szczwsliwa, a jeszcze więcej żeby zaznala,szczęścia przy mnie sama mi mowila ze jestem dla niej bardzo dobry i ze nie może powiedziec nic złego na mój temat. Zacząłem z nią rozmawiac częściej ale to nic nie dalo a teraz gdy chce odejść wyprowadzić sie nie mam sensu zycia, oprócz niej nie mam nikogo nawet z kim pogadac o moim problemie. Nie wiem czy dobrze robię pozwalam jek odejść. Mieliśmy powazna rozmowę po której myślałem ze da mi szanse lecz ona juz postanowila i nie mogę tego zmienić. Mówi ze chce żebyśmy byli przyjaciółmi i ze zawsze mogę na nią liczyc. Bylo nam razem bardzo dobrze w łóżku i nadal chce siebze mną kochać na zasadzie koleżeńskiej co mam robic sad

35

Przepraszam za ten nie potrZebny spam nie wiem jak to usunąć

36

Ajkent_on_22 napisał/a:

No chyba, że facet zrobił to tylko po to, żeby pokazać, że się zmienił...
Znam związki, które po długiej przerwie i wielu innych nieudanych...dzisiaj są nie do rozbicia:)
Ale nie każdemu to pisane.

Będą nie do rozbicia do kolejnego rozstania wink. Tak to bywa niepielęgnowana miłość zaczyna obumierać. Kiedy jest za późno można już tylko wyrwać zeschniętą roślinę z korzeniami.
Mi się wydaje, że u wielu kobiet miłość znika pod wpływem strachu przed niepewną przyszłością. Natomiast mężczyźni nie mają tego typu problemu, bo wielu z nich uważa, że to mężczyzna ma zapewnić byt rodzinie. Tym samym nie do końca w związku oceniają samych siebie pod tym kątem. Ja też bardzo mocno kochałam pewnego osobnika, ale dowiadując się że raczej na dobrego męża nie rokuje odeszłam pomimo silnych uczuć. A one po pewnym czasie same uschły i jestem z tego bardzo zadowolona, bo znalazłam moim zdaniem prawdziwą miłość swojego życia.
Jeśli kobieta podjęła już decyzję to niestety Panowie czas zrozumieć, że tego nie chce. Podejście typu "zrobię coś. aby wróciła" raczej oznacza, że mężczyzna nie do końca pojął co się stało.

37

Wszystko super, a co jesli mamy 2 starszych dzieci? tez mam zniknąc skoro one mnie potrzebuje, dzwonia i pragna kontaktu. Mieszkają z mamą więc jak jej unikać a zachować kontakt z dziećmi?

38

To ma trochę sensu, ale tylko do połowy, do momentu, w którym autor tegoż dzieła doradza natychmiastowe spotykanie się z inną kobietą. Dla mnie mój były w takiej sytuacji miałby całkowicie pozamiatane - o ile w ogóle wcześniej miałby cień szansy. Ja, gdy zerwałam, to zerwałam. Koniec. Nie robię tego, by kimś wstrząsnąć, czy grać w gierki, więc szansy na powrót i tak by nie miał, więc paradowanie z inną przed moim nosem nie zrobiłoby na mnie wrażenia. Raczej byłby to ostatni gwóźdź do trumny.

Poza tym, jeśli facet chce powrotu byłej tylko dlatego, ze to ona zerwała a nie on, to to w ogóle nie ma sensu. Rozumiem walkę o powrót, bo on ją nadal kocha, ale dlatego, ze zraniła jego męską dumę, że miała czelność odejść? yikes psychopatyczne to jakieś.

39

Siemka , chciałbym przedstawić ci sytuacje  w jakiej się znalazłem dotyczy na tematu jak sprawić by twoja była do ciebie wróciła , to co tam napisałeś to zrobiłem wszystkie błędy . Ogolnie byliśmy w związku az tu nagle kobita stwierdziła ze kocha byłego z którym nie jest 3 lata i który już ułożył sobie życie ale ona musi się z niego raz ma zawsze wyleczyć i teraz nie możemy być razem ale jak to się stanie bede pierwsza osoba która się o tym dowie , na początku byka rozpacz ale później się odciąłem , zacząłem robić nieświadomie to co ty zalecass i po miesiącu szalała by mnie odzyskać za szybko uległem i szybko straciła zainteresowanie jak w tej historii na końcu jeszcze ostatnio dałem się wciągnąć w imprezę z nią i niepotrzebnie daken się sprowokować jej bo stwierdziła Że chce jechać z koleżanka na wakacje do Włoch i namówić dwóch swoich kolegów na ten wyjazd ... Dlatego musze jeszcze raz się odciąć aby wyjść przynsjnniyej z tego zctwarza chociaż nie ukrywam ze chciałbym doprowadzić do sytuacji gdzie ona będzie chciała wrócić , nawet jakby nic z tego nie było to dla zwykłej satysfakcji bo moja duma dostała mocno po pizdzie . Myśle , ze moja sytuacja nie jest Stracona bo osoby trzecie które na tej imprezie nas poznały śmiały się do mnie ze to niemożliwe ze to moja była bo ona się zachowuje jak moja kobieta i w sunie zasnęła przytulona do mnie , co pokazuje że jej zależy Ake daken znowu z siebie zrobić cipke na jej zawołanie . Dlatego doradź mi jak to wszystko rozegrać co zrobić by wyszło na moje , co zrobić jak zapewne zacznie za jakiś czas szukać kontaktu jak nie bezpośrednio to przez koleżanki , bo w sunie tak się daken teraz wrobić w imprezę a jeśli nie bedzie żadnego kontaktu to czy się wychylić za niespełna miesiąc bio będzie to rocznica naszego poznania , zajeviste wspomnienia dla nas które ma uwiecznione w postaci nagrań na telefonie i czy tym sposobem nie wzbudzić w niej dobrych emocji związanych ze mna tym bardziej ze będzie to tuż przed tymi wakacjami we Włoszech , na które zreszta tez mnie zapraszają Ake oczywiście nie ma opcji bym się tam pchał ....

40

Kiluminati. Wpisz w google "jak odzyskać byłą, damcidomyslenia.pl" mega blog, który w Twojej sytuacji może Ci pomoc.

41

Cześć jest mi bardzo potrzebna twoja pomoc mógłbym napisać do Ciebie gdzieś na prywatnej wiadomości?

42

Te, cwany gapa, pal gumę z tym spamem i reklamuj swój denny blog na tablicy ogłoszeń w Biedronce może, co?

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

43

Ajkent_on_22 napisał/a:

W moim przypadku, nieodzywanie się, było by chyba najlepszym rozwiązaniem, ale tylko dla mnie..
nie byłbym przy niej..
nie cierpiałbym..wiedząc, że ona nie cierpi..i że ma kogoś..albo co innego..

Dziwie się, że dwie strony, ktore, rzekomo się kochają...mogą się rozstać.
Coś mi nie gra. Widocznie tylko ja kocham i jestem gotowy na tą zmianę, która
spowodowała by, że przestałbym się czepiać pierdół.

Ludzie nie wierzą w grzech który jest toksyczny.
Seks bez ślubu jest grzechem ciężkim.
Grzech ten najczęściej niszczy związki.
Grzech ciężki niszczy miłość w sercu człowieka.
Tylko kto w to wierzy???
Ludzie uznają to za bzdure i dlatego jest tyle rozstań i rozwodów.

44

themusik napisał/a:

Ludzie nie wierzą w grzech który jest toksyczny.
Seks bez ślubu jest grzechem ciężkim.
Grzech ten najczęściej niszczy związki.
Grzech ciężki niszczy miłość w sercu człowieka.
Tylko kto w to wierzy???
Ludzie uznają to za bzdure i dlatego jest tyle rozstań i rozwodów.

Większej bzdury nigdy nie słyszałem. Po opowieściach mojego znajomego co wyprawiał z dziewczynami na katolickiej pielgrzymce - śmiem mocno wątpić.

Posty [ 44 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak sprawić, żeby Twoja była kobieta wróciła ? Zgadzacie się z tym;>?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018