Poł roku po rozstaniu ona sie odezwala - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Poł roku po rozstaniu ona sie odezwala

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

1 Ostatnio edytowany przez Neput (2015-11-30 18:36:52)

Temat: Poł roku po rozstaniu ona sie odezwala

Witam wszystkich. Mam do was prosbe.

Mam 26 lat, moja byla juz dziewczyna 22 lata. Bylismy razem prawie 4 lata. Wspieralismy sie nawzajem itp, ogolnie spoko. Ona jest z bogatej rodziny, nigdy nie musiala sie o nic martwic, pieniadze miala od rodzicow
w domu nic jej nie obchodzilo, u mnie bylo wrecz przeciwnie, gdy zaczalem pracowac przez jakis okres utrzymywalem rodzine, teraz juz jest duzo lepsza sytuacja.
Dziewczyna byla osoba taka troche samotna, nie miala prawdziwych przyjaciol. No i jakos sie poznalismy wkrecilem ja do swojego towarzystwa i bylo super.
Jak ja poznalem jezdzilem straym samochodem za marne 3 tys zl. Wogole jej to nie preszkadzalo. Niestety od kiedy zaczela chodzic na studia. Widzialem ze sie zmienia coraz wieksza uwage kieruje na pieniadze. Niby mowila ze nie potrzebuje pienidzy
ale caly czas o nich mowila. Zaczela sie ubierac coraz lepiej wydawala coraz wiecej kasy na bizuterie, perfumy i ubrania. No pomyslalem to ja tez troszke zainwestuje w siebie zeby nie bylo ze jestem byle jaki smile. Po 3 latach zmienilem samochod dalem za niego jakies 15 tys zl. Niestety dziewczyna zamiast cieszyc sie z tego powodu to zaczela mnie krytykowac dlaczego kupilem auto za 15 tys zl. " mogles kupic jakis nowy za 50 tys zl na raty " . Ogolnie byl to dla mnie szok jak mi to powiedziala, bo sama nawet prawa jazdy nie ma i chyba nie wie jakie to obciazenie finansowe.
Po miesiacu dziewczyna dostala podwyzke w pracy i zarabiala cos kolo 2500 zl. Wtedy zaczela wydawac miesiecznie 2 tys na ubrania itp. Kupowala spodnie za kilka stowek itp. No niestety ja zarabialem 3 tys zl miesiecznie i mialem sporo innych wydatkow i nie moglem sobie pozwolic na takie cos.
Pol roku pozniej dziewczyna znalazla jeszcze lepsza prace bo cigle bylo jej malo pieniedzy. I zostawila mnie piszac mi to na FB ( nie wyszlo nam przykro mi)...  Zlala mnie jak totalne gowno chociaz pomagalem jej w czym moglem. Chcialem z nia rozmawiac ale nie chciala, nie podala mi nawet powodu rozstania.
Bylem w bardzo ciezkim stanie psychicznym po takim rozstatniu, czulem sie upokorzony. Cale szczecie mam sporo przyjaciol i wspaniala rodzine i dzieki nimi wrocilem na wlasciwy tor.
Teraz minelo pol roku po rozstaniu jestem singlem i nie chce teraz innej partnerki( nie potrafil bym zaufac nowej osobie chyba ). W tym czasie zrobilem duze posteapy w swoim wygladzie, zmienilem styl na calkiem inny bardziej elegancki. Osiognalem tez kilka sukcesow dzieki ktorym pewnosc siebie wraca smile Radze sobie w zyciu, jestem skromny odlozylem jakies 70 tys zl na moje pierwsze mieszkanie o ktorych ona nie wiedziala. Chcialem zeby byla to dla niej niespodzianka w przyszlosci...
Zapewne byla dziewczyna poznala lepsze zycie, moze i bogatszego faceta ale juz to zaakceptowalem bo jestem widocznie gorszy( biedniejszy).
Tak sie sklada ze tydzien temu byla dziewczyna napisala mi na fb ze chciala by sie spotkac i porozmawiac, co jest dla mnie szokiem.

I teraz mam do was pytania.

1) Co mam wogole myslec o takiej osobie?
2) Czy mam sie z nia spotkac czy olać tak jak ona zlała mnie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poł roku po rozstaniu ona sie odezwala

Gdybym ja była na Twoim miejscu nie spotkałabym się z Nią. Potraktowała Cię okropnie, chcesz kogoś kto widzi w Tobie pieniądze ? A jeśli np. po powrocie znów trafi się ktoś "lepszy" ? Zresztą zerwała przez fb ! No sorry, ale to trochę dziecinne. Nie miała odwagi Ci tego powiedzieć w twarz ?
Jeśli czujesz się dobrze sam, jeśli już jej nie kochasz, po co znów się w to bawić ? Zastanów się dobrze smile. Wydajesz się być wartościowym i rozsądnym facetem. A wątpię by Ona zmieniła podejście do pieniądza. Pozdrawiam ciepło smile.

By być kochanym, trzeba dać się kochać.
To coś, czego nie osiągnie się jedynie wyglądem wink.

3

Jak dasz radę się spotkać i ją tylko puknąć, potem piszac jej na fb ze wam nie wyszło to zrób tak. A jak się nie wyleczyłeś to nie idź na żadne spotkanie.

4

Ale ja napewno do niej nie wroce, nie chce. Gdybym mial mozliwosc to bym ja skasowal ze swojej glowy. Ale dalej nie moge uwierzyc ze takie cos mi sie przytrafilo, poswiecilem tyle czasu na taka osobe, a mogle to dac innej lepszej... Brakuje mi jej niestety, do konca sie nie wyleczylem.
nie potrafila mi tego powiedziec w oczy wedlug niej nie bylo o czym... Tak sie sklada ze bylem jej pierwszym chlopakiem

W sumie to wpadlem na troche glupi pomysl, ale nie wiem czy warto sie w takie cos bawic( czy mi to w czyms pomoze) .  Ubrac sie bardzo elegancko podjechac do niej pozyczonym autem za 100 tys zl chwile z nia porozmawiac i powiedziec jej ze uklada mi sie w zyciu calkiem niezle, nastepnie odjechac i urwac calkiem kontakt.  Jej mina bezcenna...

5 Ostatnio edytowany przez agusia587 (2015-11-30 18:59:39)

Fajna zemsta tylko po co ? A co jeśli tylko sobie zaszkodzisz ? Bardziej Cię weźmie ? Pomyślałeś o tym.
Ja bym odpuściła, po prostu się nie kontaktowała, w ogóle.

6

Nie daj się w nic wmanipulować, zbastuj absolutnie temat bez odpowiedzi dla niej.

7

Pamiętaj, obojętność zawsze boli bardziej niż jakikolwiek kontakt tongue.

8

Czuje do niej jeszcze zlosc, a ze widze szanse na zemste to mnie kusi. Ale chyba macie racje lepiej olac. Moze kiedys zrozumie jak inny facet ja zostawi w najmniej oczekiwanym momencie. Zablokowac ja na fb jak bedzie mi pisac? czy po prostu olac kompletnie jej wiadomosci? Przypomniala mi o sobie i torszke to poczulem ;/

9

Zablokuj, w ten sposób dasz Jej do zrozumienia iż nie chcesz mieć z Nią nic wspólnego. A Ona i bez zemsty przekona się co straciła tongue uwierz mi tongue.

10

Dzieki wam, milo mi sie czyta to co piszecie smile Mam nadzieje ze w przyszlosci moja kolejna partnerka doceni to co potrafie jej dać. Ta co teraz byla miala chyba za dobrze w zyciu, a i tak ciagle narzekala.

11

No niestety tak to bywa smile. Nie każdy potrafi docenić to co ma tongue. Człowiek uczy się na błędach.

12

Pamiętaj że pieniądze w życiu są ważne ale nie najważniejsze, bądź takim chłopakiem jakim jesteś a na nią nie zwracaj uwagi.

13

Ja również myślę, że nie powinieneś się z nią spotykać nawet jeżeli Cię kusi żeby jej pokazać tylko z tego później może wynikać po pierwsze to że znów będziesz rozpamiętywał, a jak zobaczy Cię w takim super aucie a widać że tylko jej na kasie zależało to jeszcze nagle będzie chciała wracać ...
Ja pomimo tego że jeszcze trochę mnie trzyma (też już jestem prawie pół roku po rozstaniu ) nie zgodziłabym się w tym momencie na żadne spotkanie, po tym jak ja zostałam potraktowana i też myśl przede wszystkim o tym, nie była nawet się z Tobą spotkać nawet jeżeli już tak bardzo chciała zerwać tylko przez fb nie mam pytań a teraz nagle spotkanie...

14

agusia587 napisał/a:

Pamiętaj, obojętność zawsze boli bardziej niż jakikolwiek kontakt tongue.

To prawda, zemsta nie jest dobrym rozwiązaniem, choć podobno bywa słodka.
Moim zdaniem, wygłupiłbyś się odgrywając przed nią przedstawienie pt "jestem ustawiony", mogłaby się połapać.
Ja także odradzam spotkanie. Piszesz, że jeszcze nie do końca wyleczyłeś się z tej dziewczyny.
Sam widzisz, jak zburzyła Twój spokój tą krótką wiadomością, myślę, że po spotkaniu z nią, bez względu na rozwój sytuacji, czułbyś się jeszcze gorzej, cofnąłbyś się  na swojej drodze do całkowitego wyleczenia się z tego związku.
Na Twoim miejscu odpowiedziałabym krótko i bez emocji, że nie jestem zainteresowana.
Potraktuj ją jednym zdaniem, tak, jak ona Ciebie pół roku temu, nie daj sobą pogrywać.

15

Neput napisał/a:

1) Co mam wogole myslec o takiej osobie?
2) Czy mam sie z nia spotkac czy olać tak jak ona zlała mnie?

Musisz dojrzeć, poznać swoją wartość, inaczej nie zadałbyś na forum pytania w stylu co mam myśleć o byłej i czy się z nią spotkać. Myślę, że tak naprawdę ciągle czujesz zawód miłosny, a wszystko co do tej pory osiągnąłeś, było wynikiem udowodnienia jej, że jesteś dobrą partią. A tu chodzi o osiąganie wyników/wzrastanie i rozwój dla siebie. Nie dla kogoś. No i nie przez zemstę.

A ja myślę, że może ona przemyślała, może coś sobie poukładała w głowie. Może jest już bardziej dojrzałą osobą. A ty - jeśli nadal ją kochasz, to pewnie się spotkasz, choć pamiętałabym o tym jak mnie potraktowała. Okropne.

16

Dobra to najbezpieczniejsza droga bedzie taka jaka mialem przez ostatnie pol roku. Nie wyobrazam sobie powrotu do takiej dziewczyny. Zalezy mi na tym zeby sie od niej wyleczyc i zapomniec calkowicie.
Fakt moja wartos siebie podupadla strasznie. Chcial bym zeby wiedziala co stracila i ze nie jestem byle kto. W takim razie jakakolwiek zemsta odpada. Olać

17

Olać- tylko i wyłącznie olać.
Zemstą nie zawracaj sobie głowy, bo pusta dziewucha gotowa jeszcze pomysleć, że strasznie boli cię strata takiego cuda- napompowałbys tylko jej ego.Ona i tak niczego by nie zakumała i wytłumaczyła sobie rzecz po swojemu, według jej standardów. Niech jej rodzice pompują ego swojej córeczki- tacy bogacze, że matko święta, to kto im tam podskoczy?

Pozdrawiam Cię- jesteś fantastycznym młodym mężczyzną.

18

Jak to mówią. Zemsta jest dla ludzi słabych. Inteligentni ignorują. Poza tym , ewentualne spotkanie mogłoby nie pójść po Twojej myśli skoro jeszcze są w tobie negatywne emocje. Sama satysfakcja ze się odezwała powinna być wystarczająca.

19

Cały czas Cię to boli,jak Cię olała,traktowała,że miała więcej pieniędzy.Chcesz się zemścić,chcesz,żeby cierpiała,ale jednocześnie chcesz,żeby błagała Ciebie o powrót.Założę się,że tak jest.Chcesz "być górą" w tym związku,zamiast być ew. równorzędnym partnerem.Takie "przepychanki" do niczego dobrego nie prowadzą.Jak chcesz stworzyć dobry związek,to musicie sobie ufać i się wspierać,a nie "walczyć o władzę".
Odradzam spotkanie,tylko pogorszy sprawę,a Ty zmiękniesz jeszcze bardziej,Ona ma nad Tobą przewagę ewidentną.Po prostu odmów grzecznie,krótko i beznamiętnie również na fb,niczego nie uzasadniając i ignorując ew.następne próby kontaktu.Chcesz słodkiej zemsty? Rób to co dotychczas,rozwijaj się zawodowo,trzep kasę,rozwijaj pasje i hobby,laski same przylecą...wtedy zobaczysz Jej minę,która będzie bezcenna.Ale Ty będziesz miał to już w d...,bo będziesz innym człowiekiem.

"Szczęście to po prostu dobre zdrowie i zła pamięć" - Ernest Hemingway

20

bartass72 napisał/a:

Cały czas Cię to boli,jak Cię olała,traktowała,że miała więcej pieniędzy.Chcesz się zemścić,chcesz,żeby cierpiała,ale jednocześnie chcesz,żeby błagała Ciebie o powrót.Założę się,że tak jest.Chcesz "być górą" w tym związku,zamiast być ew. równorzędnym partnerem.Takie "przepychanki" do niczego dobrego nie prowadzą.Jak chcesz stworzyć dobry związek,to musicie sobie ufać i się wspierać,a nie "walczyć o władzę".
Odradzam spotkanie,tylko pogorszy sprawę,a Ty zmiękniesz jeszcze bardziej,Ona ma nad Tobą przewagę ewidentną.Po prostu odmów grzecznie,krótko i beznamiętnie również na fb,niczego nie uzasadniając i ignorując ew.następne próby kontaktu.Chcesz słodkiej zemsty? Rób to co dotychczas,rozwijaj się zawodowo,trzep kasę,rozwijaj pasje i hobby,laski same przylecą...wtedy zobaczysz Jej minę,która będzie bezcenna.Ale Ty będziesz miał to już w d...,bo będziesz innym człowiekiem.

Wszystko pięknie cacy, tylko że prawdziwa miłość nigdy nie przerodzi się w obojętnosc.
Takie rzeczy uderzają w samą istotę naszego czlowieczenstwa, systemu wartości, w nasze marzenia. Zostawiają blizny do końca życia.
A jeśli jeszcze na dodatek kochał to i za 50 lat nie będzie miał w d......

Zemsta jest dla ludzi cierpliwich, inteligentnych i potrafiących kontrolować własne uczucia.

Kocha się pomimo czegoś  a nie za coś

21

Oczywiście,prawdziwa miłość,nawet "deptana i poniżana" latami,zawsze pozostanie miłością.Pytanie czy autor chce przeżyć swoje życie będąc poniżanym w imię prawdziwej miłości? Poza tym,oprócz tej "prawdziwej",istnieje jeszcze tzw."szczęśliwa" miłość,ta odwzajemniona.I tej radziłbym autorowi poszukać.

"Szczęście to po prostu dobre zdrowie i zła pamięć" - Ernest Hemingway

22

Napisz jej tylko dwa słowa: "nie chcę". Absolutnie nic więcej niech Cię z nią nie łączy..

23

Jakim cudem odłożyłes 70 tysięcy w pół roku zarabiając tylko 3 tys miesięcznie? Przypominam, że wcześniej nie miałeś jak bo za swoje 3 tys utrzymywałeś całą rodzinę a jak już udało Ci się odłozyć to kupiłeś samochód za 15 tysięcy....

24 Ostatnio edytowany przez Elle88 (2015-12-07 20:45:56)

Może na zupkach chińskich jechał ?
Napisał, że jest skromny. wink

Chociaż racja.. 6 x 3 000 - (1,50zł (zupka chińska) x 180 dni) to i tak od 70 000 daleko.. juz wiem, Lotto!

25

Hej Neput, szkoda mi Ciebie ze spotkała Cie taka historia, No ale tak bywa, niestety często zauwazylam ze dobrzy ludzie dostają po D..... A tacy bez zasad bawią sie w najlepsze często kosztem innych, krzywdzą i nie zastanawiają sie nad konsekwencjami. Tak jak poprzednicy uważam ze szkoda Twojego czasu i względnego spokoju do ktorego doszedłeś po rozstaniu. W ogóle to zmroziło mnie, ze skrytykowała Cie na kupno samochodu za 15 tys.. Przeciez sam na niego zarobiłeś i to należy podziwiać. Przepraszam ale jakim trzeba byc człowiekiem by powiedzieć cos takiego, tym bardziej osobie ktora do wszystkiego sama musiała dojść w zyciu? Kompletnie brak mi slow...

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Poł roku po rozstaniu ona sie odezwala

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018