Wybrał inną - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Wybrał inną

Witajcie smile

opowiem najkrócej jak potrafię początek historii. Poznałam swietnego faceta, spotykalismy się itd. było naprawdę jak z bajki - wiem, typowe pierwsze wrażenie, jak facet umie postępować z kobietami. Myslałam, że będzie z tego cos więcej, ale po kilkunastu spotkaniach powiedział mi, że ciągle nie do końca wyleczył się z poprzedniego związku i że możemy zostać przyjaciółmi. Ja, oczywiscie pełna nadziei, przystałam na tę propozycję.
Po dwóch tygodniach spotkałam go na miescie z inną kobietą. Szli za rękę i się całowali.
Gdy poprosiłam go o wyjasnienie powiedział mi, że nadal nie wie, czy dobrze wybrał, że miałysmy 50 do 50 szans, ale o nią się mniej martwi, bo ona więcej ode mnie zniesie (w sensie tego cienia poprzedniego związku) i że ma większe doswiadczenie w związkach. Napisał mi również, że jego największą obawą jest to, czy kiedys nie pożałuje tej decyzji, ale inaczej postapić nie mógł, bo nie chciał ryzykować moim sercem, gdyż czułby się z tym moralnie źle. Ciągle nalega na przyjaźń ze mną, ale wyraźnie powiedziałam mu, że albo wszystko, albo nic i innej opcji po prostu nie ma.

Mój problem polega na tym, że ciągle mam nadzieję. Że kiedys napisze, że żałuje i że przeprasza. Niczego nie chciałabym bardziej od tego faceta, pomimo tego co zrobił. Nie wiem, czy mam ryzykować przyjaźnią z nim, czy uciać kontakt i czekać na moment, w którym może kiedys moje życie jakkolwiek się ułoży?
Na razie nie jestem po prostu w stanie o niczym innym myslec.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wybrał inną

A po co masz ryzykować? Jakiś widzisz sens? To ty masz z własnej i nieprzymuszonej woli ustawić się w kolejce do tego super mena i czekać na zmiłowanie boskie? Niech on czeka na tę swoją byłą, skoro ma na to czas, nerwy i ochotę- ty zajmij sie swoim życiem i wypnij się na gościa, który powiedział ci byle co na zakończenie, tak by cię spławić i żebyś odczepiła się od niego, a ty jego słowa traktujesz tak śmiertelnie poważnie. On do dzisiaj pewnie już nawet nie pamięta, że spotkał cię na ulicy i tego, co później ci nagadał, a ty siedzisz i analizujesz jego słowa. Otrząśnij się dziewczyno, bo jesli dalej bedziesz łykała takie ściemy, to różne cwaniaki bez żadnego wysiłku wywiodą cię na manowce.
50/50- no matko święta- ależ pewne siebie bucysko! Powinnaś zaśmiać mu się w bezczelną gębę, gdy tak do ciebie powiedział, a ty zwiesiłaś łeb po sobie i poszłaś do domu, by anlizować jego słowa. Niech ta druga nauczy się liczyć do stu i dzelić 100 przez 2.
Zakończ tę znajomość i nie żałuj, że takie menisko wybrało jednak inną, taką która według jego oceny więcej od ciebie zniesie. Ależ te chłopy rozwydrzyły się w dzisiejszych czasach. Pipy się z nich zrobiły, że aż żal ściska cztery litery, gdy czyta się niektóre historie. Zero szacunku do kobiet.
Masakra.

3

Ja bym sie odcięla od niego. Facet nie jest stabilny, nawet jak pewnego dnia postanowi dać Wam szansę, to nie masz pewności, że później się nie rozmyśli.

Szkoda czasu i nerwów na pajaca wink)

4 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2015-11-30 14:40:14)

Lady Siggy napisał/a:

Ja bym sie odcięla od niego. Facet nie jest stabilny, nawet jak pewnego dnia postanowi dać Wam szansę, to nie masz pewności, że później się nie rozmyśli.

Szkoda czasu i nerwów na pajaca wink)

Jak to nie jest stabilny? Właśnie jest, od samego początku oferował TYLKO przyjaźń.

To Autorka najpierw się zgodziła na przyjaźń (nieważne z jakiego powodu), potem zrobiła aferę, bo on kogoś ma (jakim prawem?), a następnie powiedziała ''jesteśmy razem albo to koniec całkowity znajomości'', mimo, że wcześniej zgodziła się na przyjaźń. I kto tu jest niestabilny?

Facet postawił sprawę jasno, nie oszukał Autorki.
---------------------------------------------------------------

Autorko, jeśli nie potrafisz się przyjaźnić z tym facetem, to lepiej całkiem odpuść. On z Tobą nie będzie, czego Ci nie powiedział wprost, bo prawdopodobnie Cię lubi i nie chciał Ci zrobić przykrości.
Tego kwiatu pół światu, jeszcze niejeden Ci w głowie zawróci.

5

Ja bym skreśliła gościa. Od początku dawał Ci jasny sygnały "przyjaźń" że nie jest Tobą zainteresowany, zwłaszcza że z inną już jest. Masz jasny przekaz, nie jesteś w Jego typie. Ja bym nie wierzyła w te ściemy "bo tamta więcej zniesie" proszę Cię, to jest łatwa wymówka byś dała mu spokój, zwyczajnie Go nie interesujesz. Powiedział wszystko co powinno zostać powiedziane, a Ty rozejrzyj się za inną partią smile.

By być kochanym, trzeba dać się kochać.
To coś, czego nie osiągnie się jedynie wyglądem wink.

6

Oferta przyjaźni oznacza po prostu: nie chcę być z Tobą.Nie oznacza żadnej przyjaźni,ani często nawet czystej stopy koleżeńskiej.To miła formułka "osładzająca" rozstanie.I tyle.

"Szczęście to po prostu dobre zdrowie i zła pamięć" - Ernest Hemingway

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018