Szukam dobrej poradni małżeńskiej - Kraków, okolice - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Szukam dobrej poradni małżeńskiej - Kraków, okolice

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Szukam dobrej poradni małżeńskiej - Kraków, okolice

Nie wiem czy jest już taki wątek tutaj, jeśli tak - to przepraszam.

W sieci, jak to bywa, roi się od różnych poradni, specjalistów polecających się. Ale wiadomo, że zawsze lepiej zapytać kogoś doświadczonego.
Czy ktoś z Was potrafi mi polecić jakiegoś dobrego specjalistkę od terapii małżeńskich?
Jeszcze nie wiem czy mąż zgodzi się na takie rozwiązanie, nie rozmawialiśmy ze sobą chyba od tygodnia... Ale chcę mieć jakieś gotowe propozycje dla niego, gdy wróci do tematu.
Z góry bardzo dziękuję.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam dobrej poradni małżeńskiej - Kraków, okolice

Zakład Terapii Rodzin na Kopernika przy Szpitalu Uniwersyteckim. Musisz mieć skierowanie od jakiegoś psychiatry. Terapia jest bezpłatna, trzeba tylko czekać na termin. Spróbujcie, może Wam się uda. Powodzenia.

Nie jestem doskonały, ciągle się uczę.

3

kapsel74 napisał/a:

Zakład Terapii Rodzin na Kopernika przy Szpitalu Uniwersyteckim. Musisz mieć skierowanie od jakiegoś psychiatry. Terapia jest bezpłatna, trzeba tylko czekać na termin. Spróbujcie, może Wam się uda. Powodzenia.

Dziękuję za odzew. Znając naszą publiczną służbę zdrowia, termin będzie co najmniej roczny, a tyle czekać nie mogę. Wolę już zapłacić, ale zająć się tym jak najszybciej, bo to bardzo ważna kwestia. Ale jak dostanę się do swojego psychologa, to oczywiście zapytam o ew. skierowanie i zadzwonię na Kopernika.
Ktoś coś ew. jeszcze w tym temacie?

4

unhappy_m napisał/a:

Nie wiem czy jest już taki wątek tutaj, jeśli tak - to przepraszam.

W sieci, jak to bywa, roi się od różnych poradni, specjalistów polecających się. Ale wiadomo, że zawsze lepiej zapytać kogoś doświadczonego.
Czy ktoś z Was potrafi mi polecić jakiegoś dobrego specjalistkę od terapii małżeńskich?
Jeszcze nie wiem czy mąż zgodzi się na takie rozwiązanie, nie rozmawialiśmy ze sobą chyba od tygodnia... Ale chcę mieć jakieś gotowe propozycje dla niego, gdy wróci do tematu.
Z góry bardzo dziękuję.

Witajcie,
ponawiam pytanie, czy ktoś może polecić dobrego specjalistę od terapii małżeńskich w Krakowie bądź okolicach?

5

kapsel74 napisał/a:

Również polecam. Bardzo dobre miejsce.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Szukam dobrej poradni małżeńskiej - Kraków, okolice

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018