Pomieszczenia w domu. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Pomieszczenia w domu.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Pomieszczenia w domu.

Witam. Niedawno dziadek mojego narzeczonego przepisał nam dom. Jest on w dobrym stanie. Świeżo wymienione kaloryfery, okna, dach, elewacja.  Problem leży w tym, że jest on bardzo duży i nie mamy pomysłu na jego aranżacje. Na górze ma cztery wielkie pokoje (jeden będzie sypialnią, drugi garderobą, chociaż równie dobrze ubrania mogłabym mieć w sypialni) a dwa stoją puste. Na dole kuchnia, łazienka, pokój na salon i znów dwa duże bez żadnego zagospodarowania. Bez sensu je remontować jak nie będą używane i głupio tez mieszkać w polpustym domu. Wynajem nie wchodzi w grę. Kotlownia jest w piwnicy, a pranie będzie schlo na strychu. Jakie wy macie pomieszczenia w domu? Czym zapelniliscie miejsce?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomieszczenia w domu.

Zrób bawialnię dla dzieci, pokój gości, siłownie, miejsce na bilard, sale telewizyjną z wygodnymi fotelami i projektorem (czy jak to się tam zwie)
Mozliwości jest dużo
Moze macie jakieś pasje, które mozna realizować w domu smile

3

Sala telewizyjna, siłownia i bilard sprawią że wizytom kolegów tż nie będzie końca :-) a z czasem to znienawidze.

4

Ja bym w jednym zrobila gabinet z książkami kanapą biurkiem i komputerem.

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

5

Może jakaś spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze, biuro, w przyszłości pokoje dla dzieci, pokój dla gości.

6

tak jak pisze chloe2 zrób gabinet z książkami i wygodną kanapą czy fotelem do czytania - nie ukrywam, że to moje marzenie, taki osobny pokój gdzie można w spokoju poczytać książkę smile
pokój dla gości też jest fajnym pomysłem smile

7

Mogę tylko pofantazjować, mieszkam w bloku w wynajętym małym mieszkaniu. Gdybym miała tyle miejsca do dyspozycji to urządziłabym pokój albo dwa dla gości, na pewno biblioteczkę swoją własna prywatną, bo to moje marzenie. Taki ciepły, przytulny pokój z kominkiem, wielkimi fotelami i ścianami zapełnionymi regałami z książkami, rozmarzyłam się... big_smile Pokój dla dziecka to też dobry pomysł, podobnie jak gabinet czy pokój zabaw. Nie musisz tego robić od razu na już ale etapami, powoli i z namysłem. smile

8

Pokoj biurowy:komputer drukarka ksiazki. Pokoj dla gości, pokoj dziecięcy i ja bym zrobila kolejny z dobrym oświetleniem gdzie stałaby moja toaletka i wszystkie kosmetyki wink

Pamietaj aby nigdy nie zatracić siebie.Wszystko co masz pewnego w życiu to Ty sam.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Pomieszczenia w domu.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018