prezent urodzinowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: prezent urodzinowy

Jaki prezenty dajecie swoim chłopakom, ukochanym, kolegom, mężowi? Ponieważ nie mam pomysłu na prezent

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: prezent urodzinowy

Ja swojemu ostatnio dałam skrzynkę na narzędzia. Mało romantycznie, ale ma sporo przegródek, spodobała mu się, więc ja też byłam zadowolona.
A wcześniej, różnie. A to portfel (bo miał naprawdę bardzo zużyty), a to jakiś zestaw do wina.
Kiedyś dałam książkę z obrazkami i powiedziałam, że może sobie wybrać, co chce dziś wypróbować. Kamasutra to była wink

3

ja uważam że prezenty typu : koszula , perfumy , zegarek... itd są zwykłymi codziennymi rzeczami , koszulę za 2 lata wyrzuci , perfumy sie skończą , zegarek nie będzie już modny . Uważam że jeśli jest to prezent dla ukochanej osoby , to musi być coś wyjatkowego , coś o czym do końca zycia bedzięcie wspominac ,będziecie opowiadać swoim dzieciom , wnukom . Mam tutaj na myśli prezent niespodziankę , ale nie w postaci rzeczy , lecz wspólnie spędzonego czasu . Może to byc np wspólny wyjazd za miasto , romantyczna kolacja w wyjątkowym miejscu ,czy nawet wspólna przejażdżka rowerami, coś szczególnego ,nie musi to byc nic kosztownego , naprawdę , uważam że warto pomyslec nad czyms szczególnym niż kupic zwykłe perfumy i miec problem z głowy smile

4

książki albo płyty, bo lubi
czasem jakies ubranie ale niedawno się dowiedziałam ze nie chce dostawac koszulek a nie mowil wcześniej, żeby nie było mi przykro tongue tak wiec najlepiej cos związanego z zainteresowaniami faceta

" narodziny są cierpieniem, starość jest cierpieniem, śmierć jest cierpieniem"

5

Ja swojemu dałam czekoladową figurkę w kształcie piwa tongue Miał głupią minę, ale podziękował, spróbował i powiedział, że czekolada bardzo dobra. A potem w ramach niespodzianki dostał swoje ulubione piwo ze sklepu dla koneserów big_smile Ale miał głupią minę big_smiletongue

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. - Paulo Coelho

6

a  męzowi chcę kupić torbę taką na trening, dużo trenuje więc przyda mu się tym bardziej że ma już stasznie starą i paskudną, nie mogę już na nią patrzeć big_smile

7

nie znamy Twojego kolegi, chlopaka, meza... wiec nie wiemy jaki ma gust i co mu się spodoba.

8

Ja mojemu na urodziny dałam: kuferek na pamiątki z listem ode mnie w środku, poduszkę z zabawnym napisem nawiązującym do początku naszej znajomości, sorbet cytrynowy od Grycana (sam mnie prosił), upiekłam tort, wejściówka na park trampolinowy. W sumie prawie same rzeczy takie skojarzone z najmi lub z jego upodobaniami.
Na BN planuję zabrać nas do SPA na masaż. smile

9

A czy jeśli na Boże Narodzenie w tamtym roku dałam mu zestaw kosmetyków (woda perfumowana, woda lo goleniu i coś tam jeszcze było) to czy mogę mu kupić już niedługo na imięniny też zestaw kosmetyków ponieważ znalazłam o bardzo ładnym zapachu?  Co sądzicie

10

zabunia3003 napisał/a:

A czy jeśli na Boże Narodzenie w tamtym roku dałam mu zestaw kosmetyków (woda perfumowana, woda lo goleniu i coś tam jeszcze było) to czy mogę mu kupić już niedługo na imięniny też zestaw kosmetyków ponieważ znalazłam o bardzo ładnym zapachu?  Co sądzicie

Już widzę jego reakcję: "Ku%a znowu?!"

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021