całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

Temat: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

Facet,z którym mnie kiedyś coś łączyło wyrzucił mnie całkowicie ze swojego życia. Zablokował mnie na fejsie, wyrzucił z grona znajomych.Jest mi bardzo przykro,tym bardziej,że oprócz seksu dawaliśmy sobie wsparcie,otuchę ,jestem pewna,że bardzo się lubiliśmy. Nie mogę tego zrozumieć ,dlaczego? Nie zrobiłam nic przeciwko niemu,nigdy. Wysłałam do niego kilka wiadomości.Nie odpisał.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

Kiedyś ciebie z nim coś laczylo, wiec juz nie łączy. Po co roztrzasac dawne sprawy. Ja bym sobie powiedziała "ale szmaciaż" niech się goni i koniec. Skoro to zamknięty etap to nie rozumiem rozpamietywanie. Wrzucił ciebie, mię odpisuje wiec definitywnie uznał,że nie chce z tobą utrzymywać kontaktu, olej typa, zwłaszcza ze tak jak sama napisałaś, to było "kiedyś".
Swoją drogą dokładnie kiedy? Jak jakoś dawno to już w ogóle bez sensu się zastanawiasz,chociaż i tak czas w tym przypadku nie ma znaczenia.
Trzymaj się ciepło!

3

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

A w jaki sposob skonczyliscie zwiazek?
Moze tu jest problem?

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

trudno to nazwać związkiem....nasza znajomość trwała co prawda parę lat,ale to był raczej ''układ''. Ale przede połączony z przyjaznią ,lojalnością itd. 8 miesięcy temu napisał-''Wybacz, rozpoczynam wielkie zmiany'' i później już nie odpisywał.

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

Chciałam utrzymać znajomość bez kontaktów intymnych ,..

6

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

Dlaczego? tego nikt nie wie.
Nie pozostaje Ci nic innego, jak pogodzić się z jego decyzją.
Powodów może być wiele, widocznie nie byłaś dla niego tak ważna, jak on dla Ciebie.

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?
josz napisał/a:

Dlaczego? tego nikt nie wie.
Nie pozostaje Ci nic innego, jak pogodzić się z jego decyzją.
Powodów może być wiele, widocznie nie byłaś dla niego tak ważna, jak on dla Ciebie.

Nie potrafię....pogodzić się z jego decyzją ,nie rozumiem tego ....

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?
katarzyna margo napisał/a:
josz napisał/a:

Dlaczego? tego nikt nie wie.
Nie pozostaje Ci nic innego, jak pogodzić się z jego decyzją.
Powodów może być wiele, widocznie nie byłaś dla niego tak ważna, jak on dla Ciebie.

Nie potrafię....pogodzić się z jego decyzją ,nie rozumiem tego ....

utrzymuję kontakty ze wszystkimi swoimi ''byłymi'' a ten wywalił mnie z facebooka i zablokował nie wiem,dlaczego...nie chce mnie w gronie znajomych na facebooku -zablokowal nawet opcję -''dodaj znajomego''..jest tylko opcja-''wyślij znajomość''..wysyłam,zle on nie odpisuje ,może nie czyta w ogóle ,bo nie ma pod wiadomością -wyświetlone.

9

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

...no, ale on nie jest Twoim byłym. Jest przyjacielem (być może tylko w Twoim odczuciu), któremu się odwidziało.
Rozumiem, że odczuwasz dyskomfort z powodu jego zachowania, ale  dlaczego nie uszanujesz jego decyzji?

10

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?
josz napisał/a:

...no, ale on nie jest Twoim byłym. Jest przyjacielem (być może tylko w Twoim odczuciu), któremu się odwidziało.
Rozumiem, że odczuwasz dyskomfort z powodu jego zachowania, ale  dlaczego nie uszanujesz jego decyzji?

Bo nie rozumiem tego , utrzymywaliśmy kontakt przez 5 lat ,nagle mu się odwidziało ? Tak zwyczajnie..?

Jeszcze dwa miesiące temu byliśmy znajomymi na fejsie dopóki ......nie zamieściłam (na swojej osi czasu) swoje zdjęcia z sesji ...dość intymne ...na drugi dzień już nie byliśmy znajomymi....

11

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?
katarzyna margo napisał/a:
josz napisał/a:

...no, ale on nie jest Twoim byłym. Jest przyjacielem (być może tylko w Twoim odczuciu), któremu się odwidziało.
Rozumiem, że odczuwasz dyskomfort z powodu jego zachowania, ale  dlaczego nie uszanujesz jego decyzji?

Bo nie rozumiem tego , utrzymywaliśmy kontakt przez 5 lat ,nagle mu się odwidziało ? Tak zwyczajnie..?

Jeszcze dwa miesiące temu byliśmy znajomymi na fejsie dopóki ......nie zamieściłam (na swojej osi czasu) swoje zdjęcia z sesji ...dość intymne ...na drugi dzień już nie byliśmy znajomymi....

a dzień wcześniej przed tymi zdjęciami napisałam do niego wiadomość ,w której nazwałam matkę jego dziecka ''panią o wątpliwej reputacji ''(to akurat prawda)......
Jezu...przepraszałam go później ....czy to o to mogło chodzić ???

12

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

Podejrzewam, że za bardzo wczułaś się w rolę "przyjaciółki", której wszystko wolno, licząc jednocześnie na coś więcej.
Być może swoimi komentarzami i fotkami przekroczyłaś granice koleżeństwa i on uznał, że zagrasz jego prywatnemu życiu.
Myślę, że z Twojej strony była jakaś nadzieja na "coś" więcej, dlatego tak wkurzyła Cię jego reakcja.
Po prostu, przeliczyłaś się i może czas pogodzić się z faktami i rzeczywistością.

13

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?
josz napisał/a:

Podejrzewam, że za bardzo wczułaś się w rolę "przyjaciółki", której wszystko wolno, licząc jednocześnie na coś więcej.
Być może swoimi komentarzami i fotkami przekroczyłaś granice koleżeństwa i on uznał, że zagrasz jego prywatnemu życiu.
Myślę, że z Twojej strony była jakaś nadzieja na "coś" więcej, dlatego tak wkurzyła Cię jego reakcja.
Po prostu, przeliczyłaś się i może czas pogodzić się z faktami i rzeczywistością.

No...granice koleżeństwa to już dawno zostały przekroczone,bo między nami był seks oraz ''relacje intymne''...

14

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?
katarzyna margo napisał/a:
josz napisał/a:

Podejrzewam, że za bardzo wczułaś się w rolę "przyjaciółki", której wszystko wolno, licząc jednocześnie na coś więcej.
Być może swoimi komentarzami i fotkami przekroczyłaś granice koleżeństwa i on uznał, że zagrasz jego prywatnemu życiu.
Myślę, że z Twojej strony była jakaś nadzieja na "coś" więcej, dlatego tak wkurzyła Cię jego reakcja.
Po prostu, przeliczyłaś się i może czas pogodzić się z faktami i rzeczywistością.

No...granice koleżeństwa to już dawno zostały przekroczone,bo między nami był seks oraz ''relacje intymne''...

potem -relacje koleżeńskie a potem.....wywalenie z facebooka.

15

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

W jakim jesteście wieku ? On i Ty ? Może jest z matką swego dziecka a z Tobą kręci na.boku jak mu się nudzi

16

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?
sorella napisał/a:

W jakim jesteście wieku ? On i Ty ? Może jest z matką swego dziecka a z Tobą kręci na.boku jak mu się nudzi


Powtórzę jeszcze raz ---- my nie byliśmy w żadnym związku,byliśmy znajomymi z takim ''układem '' . Znamy się 5 lat . Od 2 miesiące temu wyrzucił mnie i zablokował na fejsie. To dziecko ma nieślubne , jest cały czas z żoną . Nie z matką dziecka.

17

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?
katarzyna margo napisał/a:
sorella napisał/a:

W jakim jesteście wieku ? On i Ty ? Może jest z matką swego dziecka a z Tobą kręci na.boku jak mu się nudzi


Powtórzę jeszcze raz ---- my nie byliśmy w żadnym związku,byliśmy znajomymi z takim ''układem '' . Znamy się 5 lat . Od 2 miesiące temu wyrzucił mnie i zablokował na fejsie. To dziecko ma nieślubne , jest cały czas z żoną . Nie z matką dziecka.

Wysłałam do niego chyba 10 wiadomości z pytaniem-dlaczego ????
Dlaczego wykluczył mnie całkowicie ze swojego życia ,z grona znajomych na fejsie ,nie odpisał ,żadnego słowa,żadnego wyjaśnienia ....5 lat znajomości. Jest mi bardzo przykro,bardzo go lubiłam ....kocham go nawet na swój sposób -jak przyjaciela...zawsze odpisywał ,nagle .......koniec ?

18

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

Jeżeli weszłaś w układ - przyjaciółka z bonusem, to musiałaś liczyć się z tym, że on zechce ułożyć sobie życie z inną kobietą i wcale nie musi tłumaczyć się z tego przed Tobą.
Ty także jesteś wolna i możesz zrobić dokładnie to samo.
Fakt, że zerwał z Tobą bez słowa wyjaśnienia, może być spowodowany tym (jak wcześniej napisałam), że poczułaś się zbyt pewna w tym układzie i pozwoliłaś sobie na zbyt dużo, a on  zwyczajnie miał dość i się obraził.
Mógł oczywiście wysilić się i wyjaśnić, czy po prostu wygarnąć Ci co go tak ubodło, ale nie zrobił tego tymczasem, dlaczego? trudno powiedzieć, nie znamy go.
Może jak mu złość przejdzie, to się odezwie, jednak im bardziej atakujesz go sms-mi, pretensjami, tym bardziej zniechęcasz go do siebie, zwłaszcza, że chyba przeceniasz nieco swoje "prawa" względem niego.

19

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?
josz napisał/a:

Jeżeli weszłaś w układ - przyjaciółka z bonusem, to musiałaś liczyć się z tym, że on zechce ułożyć sobie życie z inną kobietą i wcale nie musi tłumaczyć się z tego przed Tobą.
Ty także jesteś wolna i możesz zrobić dokładnie to samo.
Fakt, że zerwał z Tobą bez słowa wyjaśnienia, może być spowodowany tym (jak wcześniej napisałam), że poczułaś się zbyt pewna w tym układzie i pozwoliłaś sobie na zbyt dużo, a on  zwyczajnie miał dość i się obraził.
Mógł oczywiście wysilić się i wyjaśnić, czy po prostu wygarnąć Ci co go tak ubodło, ale nie zrobił tego tymczasem, dlaczego? trudno powiedzieć, nie znamy go.
Może jak mu złość przejdzie, to się odezwie, jednak im bardziej atakujesz go sms-mi, pretensjami, tym bardziej zniechęcasz go do siebie, zwłaszcza, że chyba przeceniasz nieco swoje "prawa" względem niego.

Chyba masz rację ...ja też myślę ,że się obraził ..nie będę więcej pisać ,niech trochę przyschnie to wszystko.
Co do ułożenia życia to nie,nie ...nie o to chodzi ,między nami nigdy nie było poważnych rozmów ,on już wtedy miał ułożone życie z żoną i nadal chce z nią być ,pomimo tego,że ma dziecko z inną kobietą.

20 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2015-11-16 08:49:57)

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?
katarzyna margo napisał/a:
josz napisał/a:

Jeżeli weszłaś w układ - przyjaciółka z bonusem, to musiałaś liczyć się z tym, że on zechce ułożyć sobie życie z inną kobietą i wcale nie musi tłumaczyć się z tego przed Tobą.
Ty także jesteś wolna i możesz zrobić dokładnie to samo.
Fakt, że zerwał z Tobą bez słowa wyjaśnienia, może być spowodowany tym (jak wcześniej napisałam), że poczułaś się zbyt pewna w tym układzie i pozwoliłaś sobie na zbyt dużo, a on  zwyczajnie miał dość i się obraził.
Mógł oczywiście wysilić się i wyjaśnić, czy po prostu wygarnąć Ci co go tak ubodło, ale nie zrobił tego tymczasem, dlaczego? trudno powiedzieć, nie znamy go.
Może jak mu złość przejdzie, to się odezwie, jednak im bardziej atakujesz go sms-mi, pretensjami, tym bardziej zniechęcasz go do siebie, zwłaszcza, że chyba przeceniasz nieco swoje "prawa" względem niego.

Chyba masz rację ...ja też myślę ,że się obraził ..nie będę więcej pisać ,niech trochę przyschnie to wszystko.
Co do ułożenia życia to nie,nie ...nie o to chodzi ,między nami nigdy nie było poważnych rozmów ,on już wtedy miał ułożone życie z żoną i nadal chce z nią być ,pomimo tego,że ma dziecko z inną kobietą.

Być może przeceniałam swoją rolę ,ale on mówił mi o wielu swoich prywatnych sprawach ,dlatego poczułam się tak pewnie.
Już go nie atakuję mailami - w ostatnim go przeprosiłam .

On taki jest ....nigdy by mi nie wygarnął ...wiele razy nadużywałam jego cierpliwości -nigdy mi nie wygarnął. Ostatnio (dwa miesiące temu) widzieliśmy się publicznie. Podeszłam do niego -spojrzał się na mnie jakby chciał mnie zabić ..ale podał mi rękę i uścisnął.A już myślałam,że tego nie zrobi .Ale nie rozmawialiśmy.
Myślałam,że po tym wyciągnięciu do niego ręki odwiesi mnie na tym fejsie-ale nic z tego.


// Proszę, nie dodawaj swoich postów jeden pod drugim, jest to sprzeczne z regulaminem. Jeśli chcesz coś dodać do opublikowanej już wypowiedzi, używaj opcji "Edytuj", która znajduje się w prawym dolnym rogu Twojego posta.
Mod. Anemonne //

21

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?
katarzyna margo napisał/a:

Chciałam utrzymać znajomość bez kontaktów intymnych ,..

Ale się nie dało. Wykorzystał Cię dla ... seksu. Co tu jeszcze rozumieć. A że weszłaś w to. Prawdopodobnie masz niskie poczucie wartosci. To z tym coś trzeba zrobić.

22

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

Maniek ma rację.  Pouzywal cie bo mu dałaś ale ma cię dosyć.  Czego ty u nie rozumiesz?

23

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

Autorko jezeli on byl caly czas z zona to kim Ty bylas? Chyba kochanka, tak?
Czy zona wiedziala o waszej "przyjazni z bonusem"?

24 Ostatnio edytowany przez ania2000 (2015-11-15 23:07:02)

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

Skoro facet ma zonę i spotykał sie z tobą tylko dla sexu, ewentualnie w chwilach kiedy nie miał co ze soba zrobic bo:
A nudno
B żona wnerwiła
C miał zaniżone Ego, które ty swietnie mu podbijalas
D potrzebował sie wygadać

i nagle, po jakimś czasie pisze, ze on znika bo zaczyna życie inaczej czy tam od nowa
a ty reagujesz histerycznie, wypisujesz do niego, umieszczasz na fejsie jakies intymne foty (jak mniemam, celem ściągnięcia go, co on doskonale wyczuł)- to facet potraktował cię jak noiezrownowazona wariatkę, ktora  moze mu pomieszać szyki- jest zatem groźna. Wystraszyl sie i odciął. Proste jak konstrukcja cepa.
Prawdopodobnie teraz układa sobie zycie z żoną a ty jestes dla niego juz tylko zadrą przeszłości. Do tego jak widac nieprzewidywalną.

Zrozumiałaś?

25

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

To powiem Ci ze dobry z niego agent. Ty też nie lepsza. Dziecko z nieformalnego związku. Potem żona i przez kilka lat Ty. Kochanka ? I jeszcze chyba kochasz wow. Musisz być bardzo wyrozumiała. I nie wiem czemu Ty jesteś takim obrotem sprawy zdziwiona ?

26

Odp: całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

Byliście ze sobą tylko dla seksu. Trudno mieć pretensje o to że nic was nie łączyło i nastąpiło zerwanie. Pasowała ci taka relacja.

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » całkowite wykluczenie z życia ,dlaczego?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024