Grzybica pochwy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Grzybica pochwy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Grzybica pochwy

Mam grzybicę pochwy, nie rozpoczęłam jeszcze leczenia. Czy mogłam zarazić mojego chłopaka tym? Jeśli tak, to czy on będzie miał jakieś objawy tego?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Grzybica pochwy

Jest szansa zarazenia. U mezczyzn jednak nie sa tak widoczne objawy jak u kobiet, moze byc zarazony i o tym nie wiedziec. Ale nie zawsze mezczyna przechodzi bezobjawowo moze czuc na zoledziu swedzenie moze wydobywac sie wodnista wydzielina lub moze byc nieprzyjemny zapach

3

Jest szansa zarazenia. U mezczyzn jednak nie sa tak widoczne objawy jak u kobiet, moze byc zarazony i o tym nie wiedziec. Ale nie zawsze mezczyna przechodzi bezobjawowo moze czuc na zoledziu swedzenie moze wydobywac sie wodnista wydzielina lub moze byc nieprzyjemny zapach

4

@mmoments94, to czym prędzej biegnij do lekarza. Nie ma co czekać, żeby grzybek nie rozwinął się poważniej i dobrać terapię. A narażać bliską osobę na tę chorobę jest mega nieodpowiedzialne sad

5

u mnie też pojawił się grzybek, raz swędzenie raz pieczenie i juz naprawdę nie wiedziałam co ze sobą zrobić.Stosowałam wszystkie dostępne środki w aptece ale nie pomagały. Okazało się że pomogło mi acidorine. To nowy środek ale naprawdę działa i zapobiega pożniejszym zapaleniom.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Grzybica pochwy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021