Pożyczka byłemu już facetowi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Pożyczka byłemu już facetowi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Pożyczka byłemu już facetowi

Witam, jakiś czas temu 2 -3 lata pożyczyłam swojemu wtedy chłopakowi pienądzę raz to bylo 600 zł czasem po 200 zł, 50, zapłaciłam za pismo dla adwokata 600 zł  takie tam różne myslę, że koło 2 tys, się zebrało. Teraz wyszedl z więzienia nie jesteśny razem, czy jest jakiś sposób żeby mi je oddał ? Sprawa w sądzie czy może jakieś pismo? Wcześniej pisał, że odda jednak teraz zmienił zdanie, mam jeszcze sms gdzie mnie straszy.. nie wiem czy to ma coś wspólnego. Pieniądze dawałam do ręki nie przelewałam na konto.. mam tylko wypłaty z konta z tamtego okresu... Proszę o pomoc hmm

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pożyczka byłemu już facetowi

Jeśli nie masz dowodu to nie, spróbuj go sprowokować smsem tak żeby z jego odpowiedzi wynikało że tyle i tyle mu pożyczyłaś to będziesz miała jakikolwiek dowód.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Pożyczka byłemu już facetowi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018