Teraz totalny mindfuck.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Teraz totalny mindfuck..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Teraz totalny mindfuck..

Wszyscy mnie znają z pewnego tematu o którym nie teraz mowa , lecz przed chwilą zdarzyła mi się sytuacja która mnie trochę poirytowała

słuchając "gorzkich żalów na youtube" i
Przeglądając z nudów skrzynkę pocztową na facebook'u mój wzrok przyciągnęła nieodebrana wiadomość z zakładki "inne"
jestem lekko zdziwiony bo wiadomość była napisana 5 stycznia czyli ponad dobre 8 miesięcy temu, jest to wiadomość od pewnej dziewczyny
o treści "hej" no dobra co mi tam szkodzi to ładnie sie przywitalem i zapytalem sie o co chodzi, czy cos sie stalo.

odpowiedziała że nie pamięta, to więc przeprosiłem i powiedziałem że już znikam, lecz ona kazała mi zostać, zaczęła się potem normalna rozmowa standardowe pytania,
wyszło że mieszka niedaleko mnie, i potem zaczeło się robić dziwnie.

Nagle bez skrupułów wyskoczyła mi z wiadomością że jej się podobam, to ja się spytałem dlaczego ? ona mi rzecz jasna odpowiedziała "jesteś w moim typie"
i tu jej powiedziałem, że to za mało jak mnie przecież nie zna. ona powiedziała "to się spotkajmy", i tu jest to
o co się rozchodzi, czy ta dziewczyna robi sobie żarty czy coś, bo w sumie trochę dziwnie pisała, ale z tego co się dowiedziałem to rzadko przesiaduje przy komputerze
więc rozumiem.

ale chciałbym poznać zdanie dziewczyn na ten temat, co wy o tym sądzicie ? bo trochę głowa mnie boli od tego, pierw problemy a potem nieznajoma dziewczyna która mnie "lubi"

co robić ? daleko do niej nie mam, ale co jeśli to jakiś żart ?

Jedynie co to później zadawała pytania czy ona mi się podoba. odpisałem jej szczerze że nie wiem,i wolałbym pierw dowiedzieć się jaką jest osobą niż rzucać pustymi słowami,

Czy naprawdę są takie dziewczyny, ehh mam mątlik w głowie ide zaraz spać... człowiek ogłupieć może

Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Teraz totalny mindfuck..

Ciesz się, masz cichą wielbicielkę, może jest nieśmiała i dlatego wydaje Ci się że jest dziwna? Spotkanie na pewno nie zaszkodzi.

"Love is like a barren place and reaching out for human faith. It's like a journey I just don't have a map for"

Wielu facetów chciałoby mieć cichą wielbicielkę a Ty masz jak na zawołanie smile widzisz jaką głupotą byłoby odbieranie sobie życia? Każdego dnia mogą się przytrafić sytuacje jak ta. Spotkaj się z nią może coś z tego wyjdzie, normalnie głowa do góry kiedyś się wyprowadzisz od rodziców i będziesz mógł zacząć kompletnie nowe życie, kto wie? a może i nawet tak życie się potoczy, że zamieszkasz kiedyś z cichą wielbicielką razem? smile

4

No niby tak ale skoro jest niesmiala to chyba powinna miec jakies opory z powiedzeniem ze ktos sie jej podoba czy jest sie w jej typie?

Czy moze dziewczynom latwiej to przez jezyk przechodzi?

Pojsc pojde bo nic mi nie szkodzi,tylko mam juz czarny scenariusz w glowie gdyz kwalifikuje sie do logopedy,bo rzadko rozmawiam z ludzmi przez co urodzila sie wada wymowy.

Za duzo sie przejmuje...

5

Ewidentnie robi sobie z Ciebie żarty. W czasach szkolnych znałem parę dziewczyn, które lubiły wkręcać w podobny sposób. Skoro mieszka niedaleko to pewnie jakaś znajoma twoich znajomych.

6

Powiedziała Ci że Cie lubi przez internet a tutaj każdy jest odważny nawet te nieśmiałe osoby ;p nie stresuj się tak spotkaniem, trzeba troche wyluzować. Napisz nam tu jak się udało to spotkanie smile

"Love is like a barren place and reaching out for human faith. It's like a journey I just don't have a map for"

7

Hej do mnie tez napisala dziewczyna z 3 tygodnie temu, tylko ze ja nie lubie pisac wiec zaproponowalem spotkanie. Ale mniejsza o to co ja robilem, spotkanie wygladalo normalnie bardzo milo spedzilem czas dziewczyna byla ok. Mialem jeszcze inne takie "znajomosci" i jednej nie wspominam zbyt dobrze dziewczyna byla nie normalna(co z tego ze piekna) naprawde do tej pory myslalem ze to ja jestem psychiczny, ale ona mnie skutecznie od tej tezy oddalila. Wiesz co ci powiem idz na to spotkanie ale bez zadnych nadzieji, najlepiej idz w jakies fajne miejsce ale gdzie jest dosyc duzo ludzi.

8

Koniecznie, wybierz miejsce gdzie jest dużo ludzi, przecież może się okazać, że jest niebezpieczna lub ma nieczyste zamiary smile

9

Kaja74 napisał/a:

Koniecznie, wybierz miejsce gdzie jest dużo ludzi, przecież może się okazać, że jest niebezpieczna lub ma nieczyste zamiary smile

Niebezpieczna/nieczysta w jakim sensie? Nigdy nie mialem takiej sytuacj, wiec nie wiem jak takie dziewczyny maja zamiary. Moze teraz troche zasmierdzi trollem ale czy ona moze byc pedofilem? W sumie nie bo jest mlodsza o 2 lata...

10

Człowieku weź się w garść, przestań o tym pisać tutaj i zrób jak uważasz. Klata do przodu i jechana.

-

11

Sad Fellow napisał/a:
Kaja74 napisał/a:

Niebezpieczna/nieczysta w jakim sensie? Nigdy nie mialem takiej sytuacj, wiec nie wiem jak takie dziewczyny maja zamiary. Moze teraz troche zasmierdzi trollem ale czy ona moze byc pedofilem? W sumie nie bo jest mlodsza o 2 lata...

To był żart, napisane z przymrużeniem oka na to co napisał  Teo Mat smile
Po prostu umów się z nią i tyle, sprawa wyjaśni się od razu !

12

Jednak fałszywy alarm... no trudno, temat do zamknięcia a ja dalej wracam do swojego

13

No ja juz tych facetow nie rozumiem...podobno lubicie, jak kobieta przejmuje inicjatywe?  Jestes wolny? no to o co chodzi? umyj zeby, zaloz czyste skarpety i idz z nia na randke!!!!!

Zyj Tu i Teraz.

14

Przecież napisałem że niewypaliło... temat do zamknięcia i powrót do punktu zero

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Teraz totalny mindfuck..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018