Wyjazd dziewczyny PROBLEM RODZICE! WAZNE! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Wyjazd dziewczyny PROBLEM RODZICE! WAZNE!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Wyjazd dziewczyny PROBLEM RODZICE! WAZNE!

Moja dziewczyna mieszka w Polsce ma małego synka 3latka mieszka wraz z rodzicami chce do mnie przyjechac za granice na 3miechy do pracy i później wracamy do polski po malego..PROBLEM W TYM ZE RODZICE JEJ SIE NIE GODZĄ I STRASZĄ POLICJĄ... chodzi o to czy mogą jej zagrozić nie wiem ze zatrzymią ją na lotnisku czy cos prosze o szybkie konkretne informacje jest to dla mnie bardzo ważne dziekuje z góry i pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez bbasia (2015-08-28 07:58:58)

Odp: Wyjazd dziewczyny PROBLEM RODZICE! WAZNE!

A czy dziecko to jest paczką, żeby je zostawiać na przechowanie dziadkom?
Zatrzymać siłą ją nie zatrzymają, ale kłopotów mogą narobić np. zgłoszeniem porzucenia dziecka.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

3

No oczywiście ze nie jest paczką...! Chodzi o to ze jeszcze byłemu mężowi całkowicie praw nie odebrała i nie moze z dzieciakiem wyjechać chwilowo dlatego chce sie przy robić za granicą i wracamy do małego.. mogą zgłosić porzucenie dziecka od kopa? Wydawalo mi sie ze taką interwencję mozna zrobic po jakims czasie...

4

Skoro to tylko 3 miechy a kontakt bd caly czas wiadomo

5

Jaki kontakt? Przez telefon, skypa z trzylatkiem? Niby widzi mamę,niby słyszy, ale przytulić się nie przytuli.
Człowieku, dla dziecka trzyletniego jest dramatem jak idzie do przedszkola na parę godzin a ty tu mówisz o trzech miesiącach. Toż dla takiego maluch to jest wieczność.
W końcu jak tak ci zależy na partnerce to jedź sobie sam i zarób tę kasę dla was wszystkich. W końcu trzy miesiące to nie jest tak długo... Jakoś bez siebie wytrzymacie...
A porzucenie penie można zgłosić po paru dniach - matka wyjechała,zostawiła dziecko, nie kontaktuje się... Co za problem?
A poza tym przecież rodzice mogą nie mieć czasu lub ochoty na przebywanie z małym dzieckiem przez całą dobę. I zapewne też Ci nie ufają za bardzo, nauczeni doświadczeniem złych wyborów córki w sprawie partnerów. Bo jednak to, że chce pozbawić ojca dziecka jego praw do niego o czymś świadczy.

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

6

A co to w ogóle za pomysł, że dziadkowie mają obowiązek zostać z dzieckiem? Nie zgadzają się, to nie zostają, to Twoja dziewczyna jest jego matką, a nie oni. A Ty to masz w nosie i rozkminiasz pod kątem tego, czy ją zatrzymają, czy nie. Śmiechu warte.

Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam... Bez skutku. Nikt mi nie wierzy.

7

Powiem tak historia jest bardziej skomplikowana niz wam sie wydaje... 3 miechy dramatem juz raz wyjeDzala pani REDAKTOR... maly jakos dal rady... wiem przejebane zostawić malego to nie jest tak w naszej akurat zjebanej sytuacji nie mamy wyjscia prosze zamknac temat juz wszystko wiem essa...

8

A ty masz w nosie  i rozkminiasz pod katem tego czy ja zatrzymają....... MYLISZ sie koleżanko nie bd sie tlumaczyc bo to skomplikowane usunąć prosze temat jak i moje konto pozdrawiam

9

Jezeli dziecko ma ojca, ktory jest w Polsce to na wyjazd dziecka z matka, zgode musi wyrazic biologiczny ojciec. I nie ma dyskusji, sluzba graniczna nie przepusci bez dokumentow.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Wyjazd dziewczyny PROBLEM RODZICE! WAZNE!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018