czy farbowala ktoras szamponetka palona kawa? albo gorzka czekolada? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » czy farbowala ktoras szamponetka palona kawa? albo gorzka czekolada?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: czy farbowala ktoras szamponetka palona kawa? albo gorzka czekolada?

jaki efekt?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy farbowala ktoras szamponetka palona kawa? albo gorzka czekolada?

Witaj bylam zadowolona z efektu koler nie wyszedł mi za jasny. Tylko niestety szybko blaknie i widać odrosty.

Nigdy nie lekceważ przeciwnika...

3

Kiedyś farbowałam włosy gorzką czekoladą. Efekt oczywiście uzależniony jest od koloru wyjściowego, mój był ciemny, więc pozostał ciemny - uzyskałam brąz z chłodnym refleksem. Moim zdaniem calkiem ładny.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

4

Również używałam gorzkiej czekolady - efekt wyszedł bardzo ciemny, na lekko brązowych włosach, ale to chyba dlatego, że trzymałam ciut za długo - pilnuj czasu smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » czy farbowala ktoras szamponetka palona kawa? albo gorzka czekolada?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018