Casting Sunkiss Jelly - czy ktoś używał? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Casting Sunkiss Jelly - czy ktoś używał?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

1

Temat: Casting Sunkiss Jelly - czy ktoś używał?

Witam, ostatnio poszukiwałam produktu do rozjaśnienia włosów i produkt firmy L'Oreal wpadł mi w łapki.

Moje włosy były koloru średni brąz (i taki też produkt dobrałam), z blond pasemkami, chyba pozostałościami po dawnych czasach dzieciństwa, gdzie byłam blondynką. Po zastosowaniu żelu włosy się lekko rozjaśniły, lecz chciałabym kontynuować ich rozjaśnianie (chociaż jeszcze o jeden ton).

Pytanie, czy powinnam teraz kupić rozjaśniacz do ciemnego blondu? Czy kontynuować używanie tego do średniego brązu?
Jaka w ogóle jest różnica między tymi produktami? Stężenie wody utlenionej?
A może w ogóle powinnam znaleźć inny produkt, jeśli chcę włosy aż tak rozjaśnić? Włosy mam w bardzo dobrym stanie, fanem suszarek i innych urządzeń też nie byłam, farby nigdy nie kładłam (i tego chciałabym nie zmieniać).
Widziałam ostatnio np: piankę do rozjaśniania firmy Szwartzkopf, ale w internecie miała więcej krytycznych opinii - jednak może któraś z Was próbowała i ma lepsze doświadczenie?

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Casting Sunkiss Jelly - czy ktoś używał?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018