Co grali w dniu Twoich urodzin? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Co grali w dniu Twoich urodzin?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Co grali w dniu Twoich urodzin?

Przeglądając internet natrafiłam na aplikację Playback.fm w której wpisując swoją datę urodzenia możemy się dowiedzieć co było wówczas na topie w świecie muzyki rozrywkowej.

Sprawdziłam swoją "listę przebojów", synów, mamy - i zdecydowanie moja podoba mi się najbardziej smile Niech żyją lata siedemdziesiąte!!!

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co grali w dniu Twoich urodzin?

Właśnie sprawdziłam i "moja" piosenka kończy się oświadczynami i myślą o założeniu rodziny big_smile

Ale wyją strasznie lol

3

Dire Straits - Money For Nothing:) Lubię ten kawałek:)

4

LunaPARK napisał/a:

Ale wyją strasznie lol

Haha, u mnie też big_smile. Zresztą po wpisaniu daty urodzenia męża, a potem syna jest nie lepiej wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Co grali w dniu Twoich urodzin?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018