Dlaczego mezczyzna coraz czesciej podobaja sie "meskie " kobiety ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dlaczego mezczyzna coraz czesciej podobaja sie "meskie " kobiety ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Dlaczego mezczyzna coraz czesciej podobaja sie "meskie " kobiety ?

Chodzi dokladnie o to ze coraz czesciej zauwazalne jest zjawisko ze mezczyzna odpowiadaja inne typy kobiet , mianowicie coraz czesciej wola kobiety wytatulowane z kolczykami chodzace w meskich dresach ktore co drugie slowo przeklinaja sa takie zabawne . Mozna z nimi zajarac. Taki normalnie kompan . Z kad sie to bierze i czy naprawde jest duzo mezczyzn ktorym owe kobiety sie tak bardzo podobaja ?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez cslady (2015-08-19 11:17:38)

Odp: Dlaczego mezczyzna coraz czesciej podobaja sie "meskie " kobiety ?

Kwestia środowiska, w którym się obracasz. Nie znam ani jednego mężczyzny, któremu podobałyby się takie kobiety. Nawet na jedną noc by ich nie chcieli. Wolą normalne kobiety, które np. umieją poprawnie pisać po polsku.

"I guess all I can do is embrace the pandemonium; find happiness in the unique insanity of being here, now."

3

Fakt, że kobietom można nieco więcej i zawsze znajdą adoratora, ale przeklinająca kobieta w dresach jakoś do mnie nie trafia. Raczej wolimy inteligentne damy;)

-

4

Szczerze mówiąc też nie spotkałam się z sytuacją, w której takie kobiety podobałyby się mężczyznom. Chyba, że jakimś "specyficznym" środowisku, dresiarskim albo coś w tym stylu.

Obserwuję raczej coś odwrotnego. Gdybym chciała generalizować, to powiedziałabym, że podobają się raczej albo słodkie idiotki, albo zdzirowate panienki.

5

Mi się nie podobają.

6

Mi się też takie by nie spodobały, ja wolę takie bardziej otwarte na świat, nowe doznania, wyprawy w nieznane, rozwijające się cały czas, przy tym potrafiące się dobrze przy tym bawić, a że kobieta przeklnie to nie uważam że to źle, kobieta też człowiek i najzwyklejsze prawo ma być zdenerwowana, a i lubie kobiety zdecydowane

Rakietowy króliczek

7

Burzowy napisał/a:

Fakt, że kobietom można nieco więcej i zawsze znajdą adoratora, ale przeklinająca kobieta w dresach jakoś do mnie nie trafia. Raczej wolimy inteligentne damy;)

Czyżby, nie sądzę że zawsze znajdą, kwestia wyglądu i ogólnego zachowania, niektóre są nieznośne

Rakietowy króliczek

8

Nie znam takich przypadków, nie wiem co by kobieta musiała robić żeby nie być obiektem westchnień dla kogoś tam;).

-

9

Burzowy napisał/a:

Nie znam takich przypadków, nie wiem co by kobieta musiała robić żeby nie być obiektem westchnień dla kogoś tam;).

Ja znam taki jeden przypadek i to wystarczy, wszystkich moich znajomych kolegów denerwuje, hejtow końca nie ma i na tym zakończę, np. reaguje przesadnie agresywnie

Rakietowy króliczek

10

Moze widza ze podejmują one trudna sztukę upodobnienia sie do nich( co do niektórych jezeli to co wypisałas to jakieś stereotypy).
Tak wiec jest im łatwiej się dogadać na początku.

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

11

A to jakieś badania społeczne wyszły, że pada taka diagnoza? smile. Szczerze, każda grupa i podgrupa społeczna ma tak zwane "własne style". Co kto lubi smile. Może zależy ci, żeby tam się znaleźć, albo podobają ci się tacy mężczyźni, ale ty im nie?

12

Na ulicach również pełno wymalowanych chłopaczków w obcisłych rurkach - również nie zauważyłam, by podobali się normalnym kobietom.
A od obcisłych spodni można się dorobić chorób jąder.

13 Ostatnio edytowany przez Wayne (2015-08-19 16:06:47)

sniaca.najawie napisał/a:

Chodzi dokladnie o to ze coraz czesciej zauwazalne jest zjawisko ze mezczyzna odpowiadaja inne typy kobiet , mianowicie coraz czesciej wola kobiety wytatulowane z kolczykami chodzace w meskich dresach ktore co drugie slowo przeklinaja sa takie zabawne . Mozna z nimi zajarac. Taki normalnie kompan . Z kad sie to bierze i czy naprawde jest duzo mezczyzn ktorym owe kobiety sie tak bardzo podobaja ?

Ale gdzie jest zauważalne takie zjawisko?Osobiście nie znam żadnego faceta,któremu miałaby odpowiadać tego typu kobieta.No chyba że jakimś gimbusom ale to jeszcze nie faceci.

Cyniczna no niestety coraz więcej taki 'bieberów' po polskich ulicach się buja.Ja nie wiem co będzie z tym krajem za 20 lat ale nieciekawie to wygląda.Z roku na rok coraz bardziej spedalona ta młodzież,pokolenie fejsbuka.

NIE DLA ISLAMIZACJI EUROPY!!

14

Błędnie postawiłaś tezę. Większość facetów jednak woli ogólnie uważane za atrakcyjne - z długimi włosami, szczupłe i kobiece.

gdykochamy

15

A wiec co w przypadku gdy dziewczyna jest szczuplutka ma super włosy długie jest dresiara wytatuowana cala z kolczykiem na buzi wulgarna i nie mowie o zwykłym przekleństwie tylko normalnie co drugie słowo , nie strojąca  od używek .

Z kolei zastanawiam się jak  mężczyźni postrzegają kobiety które inni mieli na raz i to dużo mężczyzn przewinęło się przez "łóżko"?

16

Mezczyzni (A raczej chlopcy ;P) zazwyczaj wola kobiety wpasowane w ich srodowisko.
Dresiarze beda sie ogladac za dresiarami, a chlopcy z kolka rozancowego za dziewczynkami w plisowanych spodniczkach.

Meskie dziewczyny maja czesto powodzenie, bo sa bardziej smiale i nie tyle chodzi tu o to, ze faceci takie wola, ale ze takie dzirwczyny potrafia brac to (kogo ;P), na co maja ochote, a nie stac z brzegu, glupawo sie usmiechac i czekac az je krolewicz wybierze.

17

Myślę, że wbrew legendarnym opiniom jak to faceci są płytcy, większość zwraca uwagę na charakter. Jak facetowi kobieta się spodoba to przymknie oko na wszystko co hmmm... nie powala go. Krótkie włosy, ale za to jaka twarz. Kolczyk w łuku brwiowym, ale za to jaka figura. Jeśli facet chce się zachwycać wyglądem to zawsze znajdzie jakieś "hot" element. A kiedy chce się zachwycać? Kiedy dziewczyna mu się spodoba z charakteru.

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dlaczego mezczyzna coraz czesciej podobaja sie "meskie " kobiety ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018