Działanie tabletek antykoncepcyjnych a test owulacyjny, poradźcie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Działanie tabletek antykoncepcyjnych a test owulacyjny, poradźcie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Działanie tabletek antykoncepcyjnych a test owulacyjny, poradźcie

Dzień dobry dziewczyny,

Przyszedł mi do głowy taki temat. Z racji tego że dopiero zaczęłam stosowanie tabletek antykoncepcyjnych nie czuję się jeszcze całkiem pewnie. Czy można  jakoś sprawdzić, czy owulacja jest zatrzymana? Przyszło mi do głowy, że może mogłabym kupić sobie w aptece test owulacyjny, zrobić go i gdy wyjdzie negatywny to będę pewna, że owulacja nie wystąpiła i tabletki działają na pewno. Myślicie że można tak zrobić i wynik testu będzie miarodajny? Aha i jezcze coś - miesiączkę dostałam dokładnie tydzień temu, w poniedziałek 3 sierpnia. Do zbliżenia z chłopakiem doszło wczoraj, 9 sierpnia. Czy jeśli wykonam taki test jutro i wyjdzie negatywny, to bedzie znaczyło, że owulacji nie miałam też 9 sierpnia, w dniu kontaktu z chłopakiem? Proszę Was o odpowiedź...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Działanie tabletek antykoncepcyjnych a test owulacyjny, poradźcie

Tabletki antykoncepcyjne zaczynają działać po tygodniu brania,zaczyna się jej przyjmować pierwszego dnia cyklu. Hm czy testy owulacyjne są potrzebne moim zdaniem nie. Jak w czasie brania tabletek wystąpi np biegunka,chora z braniem antybiotyki wtedy trzeba gumkę użyć bo mogła by wystąpić owulacja,ale przy braniu systemu nie występuje owulację.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Działanie tabletek antykoncepcyjnych a test owulacyjny, poradźcie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018