Stowarzyszenie kobiet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Stowarzyszenie kobiet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Stowarzyszenie kobiet

Czytajac wasze posty wpadlam na pomysl aby zalozyc grupe kobiet, ktore maja podobne problemy jak ja. Taka organizacja wielu babeczek moze duzo zdzialac pomoc doradzic a przede wszystkim zmienic zycie swoje i swych dzieci. Bo po co facet, ktory ma nas a szuka szczescia u innej badz woli czas swoj wolny poswiecac kumplom. Takim zachowaniem krzywdzi nas i nasze pociechy. Zeby cos takirgo stworzyc potrzebuje kobiet i pomyslow. Mozemy naprawde byc szczesliwe. Ale czy kazda z was tego chce?, czekam na wasze pomysly.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Stowarzyszenie kobiet

Jestem jak najbardziej za. Może stworzymy taka grupę wsparcia dla kobiet. Nie byłoby tematów tabu i zawsze moglybysmy na siebie liczyć a po pewnym czasie zorganizowały byśmy sobie spotkanie . Co wy na to kobiety? Kto jest za?

3

Jestem jak najbardZiej za!! Kilka kobiet jeszcze i mozna zaczynac;)

4

No to kobiety która się zapisuje do naszego klanu ? Myślę ze pierwsza i najważniejszą rzeczą będzie szczerość i zaufanie na gruncie których będziemy budować swoje relacje i mam nadzieje przyjaźnie na dobre i na zle.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Stowarzyszenie kobiet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018