Chudniemy z MEL B ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Chudniemy z MEL B !

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Chudniemy z MEL B !

Postanowilam zabrac sie za siebie i zrobic cos ze swoim galaretowatym cialkiem.
Waga: 65 , Wzrost : 176
Nie jestem osoba bardzi gruba ale widze ze w ciagu roku moj brzuch postanowil imitowac ciaze, i to okolo 5 mc..
Nogi zamienily sie w morlinki i stalam sie bezksztaltna masa. Zawsze bylam raczej patyczakiem z duzym brzuszkiem ;????
Teraz  za to jestem juz cala luza big_smile
Chcialabym dojsc do wagi 60 kg i do tego wyrobic brzuch , plaski z delikatnymi miesniami. Do tego wysmuklic nogi. Cwicze dopiero 3 dni i chcialam sie podzielic moim planem, ktory mniej wiecej stworzylam w swojej glowie. Sa tam i elementy spalajace tlusz i wyrabiajace miesnie. A wiec :
1 dzien : Mel b- cardio,brzuch,posladki,nogi
2 Dzien : Chodakowska interwaly
+ mel b-brzuch, posladki nogi
3 Dzien : Interwaly chodakowska
4 Dzien : Interwaly + mel b brzuch,nogi,posladki
5 Dzien : Mel b-cardio,brzuch,nogi,posladki
6 Dzien : przerwa
7 Dzien : Interwaly + mel b brzuch,nogi,posladki

Do tego eleminuje slodycze z codziennej diety a raz w tyg mam zamiar pozwolic sobie na pizze lub kebaba bo inaczen bede smutnym czlowiekiem.
Co mysliscie ? ktoa cwiczyl z mel b z was ? moze macie jakies sugestie co do mojego grafiku? jestem calkiem poczatkujaca wiec bede wdzieczna za kazda rade.
Dodam ze moja kondycja jest na poziomie zero.
Niestety dostc mocno sie garbie wiec jesli znacie jakies fajne zestawy cwiczen na plecy to mozeci cos polecic smile wiem ze mel b ma na plecy i ramiona wiec pewnie tym tez sie zajme smile

DZIEWCZYNY jesli rowniez podejmujecie wyzwanie to zachecam do wspolnego wspierania sie i motywowania, a takze dzielenia sukcesami i porazkami.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chudniemy z MEL B !

aaaa no i teraz juz wiem ze kolejnosc cwiczen powinna byc inna. Najpierw wyrabiamy miesnie a na koncu spalamy tkuszczyk czyli interwaly i cardio przerzucam na konic treningu wink

3

A ja właśnie słyszałam, że lepiej zacząć od cardio i interwałów, bo żeby dojść do mięśni, trzeba spalić tłuszczyk. big_smile
Wypowie się ktoś doświadczony, jak to ma wyglądać? wink

4

estka napisał/a:

A ja właśnie słyszałam, że lepiej zacząć od cardio i interwałów, bo żeby dojść do mięśni, trzeba spalić tłuszczyk. big_smile
Wypowie się ktoś doświadczony, jak to ma wyglądać? wink

No wlasnie tez tak myslalam i wysilkowo jest to dla mnie wygodniejsze. Niestety okazuje sie ze w tym wszystkim chodzi o to ze tluszcz zaczyna sie spalac jako ostatni, najpierw ida cukry i bialka, jesli wypalimy je poprzez te 10 minutowki to potem przy interwalach zaczynamy praktycznie od poczatku spalac juz tluszcz,ktory organizma spala na samym koncu przy wysilku. Interwaly i cardio trzeba cwiczyc te 30 min minimum zeby ropoczelo sie spalanie tluszczu a tutaj mamy juz spalanie od pierwszych minut :)chyba ze ktos cwiczy tylko cardio,no to nie ma na co zrzucic bialek i cukrow. Wtedy podczas cardio spalaja sie biaalkaaa, cukryyy i po 30 min zaczyna dopiero tlusz, uczylam sie tego do matury... ah wiedza taka ulotna hahahahaa

5

Dziękuję Ci za wyjaśnienie! smile
To jeszcze poproszę o rozdzielenie, które ćwiczenia z wypisanego przez Ciebie treningu są ćwiczeniami cardio, a które interwałowymi, bo nie chcę sobie namieszać. wink

6

Z tego z wiem to :
10 Minutowki na pupe,nogi,brzuch to sa wiczenia na miesnie tych czesci ciala.
15 minutowka cardio Mel B - to jest wlasnie cardio
30 Min Caly trenin Ewy Chodakowskiej dla Detocell Academy - to sa wlasnie interwaly z elemantami cardio.

Ponoc wlasnie interwaly sa lepsze od cardio na spalanie tluszczu. Tutaj w 30 minutowce sa akurat elwmanty cardio ale i tak aly trening daje wielki wycisk !

Wczoraj zastapilam 10 min dla brzucha ABSem, przy ktorym czuje duzo wieksza prace miesni brzucha takze chyba bedzie on na 1 miejscu u mnie.

zaczynasz tez cwiczyc ? bo ja to dopiero poczatki wiec moja wiedza moze byc mylna ale poki co trzymam sie tych treningow w nadzieji, ze za 2 tyg zobacze gdzies jakis malutki efekcik big_smile

7

Tak, dzisiaj zaczynam i jestem na etapie ustalania treningu na poszczególne dni. big_smile Muszę ustalić ścisły spis ćwiczeń, bo nie mając go wydrukowanego i powieszonego w widocznym miejscu, żebym mogła odhaczać to, co już zrobiłam, to nic z tego nie będzie. big_smile

Właśnie oglądam filmiki z Twojego treningu i chyba też z niego skorzystam. A powiem Ci, że ćwicząc jakiś czas temu z Mel B, zestaw 10 min na brzuch wystarczał mi na kilka pierwszych dni. Potem też zastępowałam go ABSem, albo dodawałam ABS, bo sam ten trening nie robił na mnie wrażenia. big_smile

8

Ćwiczyłam z Mel B. i z Chodakowską, efekty były raczej średnie. Z Chodakowską obciążyłam sobie kolana, które do tej pory leczę. Od jakiegoś czasu ćwiczę z Gym Break (ćwiczenia znajdziecie na youtube) i efekty są dużo lepsze. Ćwiczenia są dobrze wyjaśnione i pokazane. Jest tam tabata na spalanie tłuszczu i typowe kardio, ale też ćwiczenia na mięśnie brzucha i ćwiczenia stablilizujące całą sylwetkę.

włosomaniaczka smile

9 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-08-03 13:34:27)

Dziewczyny ! trenujcie z głową. Pamiętajcie co będzie dobre dla jednej wcale nie musi być dobre dla drugiej. Każdy z nas jest indywidualny. Myślcie co robicie. Niektóre ćwiczenia czy to MEL B Czy Chodakowskiej mogą się nie sprawdzić w waszym przypadku. Przeczytajcie tu: [niedozwolony link] dziewczyna piszę od czego powinno się zacząć trening pośladków i na co zwrócić uwagę żeby sobie krzywdy nie zrobić. Pamiętajcie najpierw PODSTAWY a potem jakieś wymyślone treningi gwiazd.

10

Wracam po długiej nieobecności. smile
Moje sporadyczne treningi z Mel B przeszły w regularne ćwiczenia. Ułożyłam sobie konkretny plan działania, do którego dołożyłam treningi siłowe. I powiem Wam, że po miesiącu widać już pierwsze efekty! smile Oczywiście ważna jest też odpowiednia dieta, której coraz bardziej pilnuję.
A Wam jak idzie? smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Chudniemy z MEL B !

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018