jaką wybrać fototapetę do salonu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » jaką wybrać fototapetę do salonu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: jaką wybrać fototapetę do salonu

Hej dziewczyny .... Właśnie jestem na etapie remontu swojego salonu, właściwie to robi go mąż ale ja mam na głowie wszystkie zakupy związane z tym remontem ponieważ on nie może znieść mojego niezdecydowania i chodzenia godzinami po jednym sklepie. Teraz mam wielki problem z jedną ze ścian pomyślałam że dobrym pomysłem będzie  fototapeta ale nie ma pojęcia z jakim motywem. Kwiaty odpadają, widoki jakiegoś znanego miasta też mnie nie przekonują, najbardziej spodobała mi się mapa świata może dlatego że kochamy dalekie podróże, ale nie wiem czy to dobry motyw do salonu. Co wy na to ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jaką wybrać fototapetę do salonu

Czy mapa będzie pasowała to zależy od stylu salonu, jakie są meble, dodatki, dywan, żyrandol.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

Skoro lubicie podróże to taka mapa faktycznie mogłaby być fajna. Kiedyś widziałam taką fajną mapę, z naniesionymi symbolami różnych krajów, na przykład przy Egipcie były namalowane piramidy, wieża Eiffla w Paryżu itp. Bardzo fajnie to wyglądało i można było od razu się dowiedzieć z czego słyną dane kraje czy konkretne miasta.

4

Mnie sie nie podobaja  fototapety i troche kojarza mi sie z kiczem ale to kwestia gustu. Sprawdz w internecie moze znajdziesz taka ktora bedzie pasowala do salonu i ladnie sie skomponuje z dodatkami. W marketach budowlanych faktycznie mozna stracic duzo czasu a w internecie masz wiekszy wybor i mozesz szybciej porownac ceny

5

Przede wszystkim powinnaś opisać nam swój salon - na jakie zdecydowałaś się kolory, meble, czy urządzony będzie w stylu nowoczesnym, tradycyjnym czy wręcz retro, a może coś w klimacie skandynawskim albo etno? W ciemno ciężko jest cokolwiek doradzić.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z niezależnych ode mnie przyczyn technicznych właściwy zobaczysz dopiero w moim profilu wink]

6 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-07-13 02:39:13)

Rzeczywiście ciężko doradzić bez możliwości zobaczenia salonu. Jeśli chodzi o mapy to tutaj znajdziesz naprawdę spory wybór: [spam] Na życzenie zrobią też wizualizację fototapety w salonie po podesłaniu zdjęcia pomieszczenia.

7

A może jakaś przyroda? las, plaża, może? To takie uspokajające widoki, które z pewnością przypadną do gustu każdemu. Ostatnio koleżanka zakupiła co prawda do łazienki ale bardzo fajną fototapetę  z motywem plaży piaszczystej i do tego bardzo fajny storczyk różowy - niby nic takiego a jednak bardzo fajny motyw. No a jak ma być wogole spokojnie to może zwykła tapeta?

8

W moim odczuciu mapy są super smile...kwestia tylko jak masz urządzony salon, w jakim stylu i czy będą one pasowały.
W sumie jest jeszcze jedno pytanie...czy to będą normalne kolorowe mapy, czy jakieś np. czaro-białe albo jeszcze jakieś inne...to chyba dużo wyjaśni i będzie łatwiej Ci coś poradzić, podpowiedzieć i w ogóle sensownie odnieść się do Twojego pytania wink

9

Wydaje mi się, ze pomysł jest jak najbardziej trafny. Pamiętaj ze to Wasz salon i ma oddawać Wasz charakter i Wasze upodobania. Skoro podróże to Wasza pasja to możecie na takiej mapie zaznaczać miejsca w których już byliście - to zawsze fajna atrakcja dla odwiedzających Was gości. Poza tym proponuję też pomyśleć o jakiś ciekawych cytatach - w salonach zawsze takie rozwiązania się sprawdzają!

10

Miło mi że tyle osób zainteresowało się moim tematem, a tym samym udzieli odpowiedzi. Hmmm.... może faktycznie powinnam była opisać wam swój salon, ciężko mi okreslić w jakim on jest stylu w każdym bądź razie ściany są szare i białe, a na jednej jest położony kamień dekoracyjny, duży szary narożnik jasna komoda i szafka rtv, mniej więcej tak, a fototapetę już znalazłam i zamówiłam czekam na kuriera smile

11

Ja u siebie w salonie mam fototapety z mostem, strasznie fajny klimat tworzą. Teraz na fototapetce widziałam fajne panele szklane i się nad nimi również zastanawiam.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » jaką wybrać fototapetę do salonu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021