Wypady do klubów a studia. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Wypady do klubów a studia.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Rhapsody (2015-06-18 11:35:42)

Temat: Wypady do klubów a studia.

Hej dziewczyny, jestem nowa na forum wiec nie wiem co i jak, za wszelkie błędy w działach itp przepraszam.
Sprawa wygląda tak: W tym roku wybieram się na studia a jak wiadomo studia często kojarzą się z imprezą. Z tym, że ja nie lubię klubów dyskotek itp. spotkałam wielu ludzi, którzy mnie przez to krytykowali, wyśmiewali, mówili że jestem leniem i nie umiem się bawić. I może przez to nabrałam jeszcze większej awersji do takich miejsc, muzyka której nie lubię jest talk głośna, ze nie można porozmawiać, nie lubię tańczyć, nie lubię tłumu pijanych ludzi. Dla mnie impreza jest to domówka w gronie najniższych przyjaciół. Problem jest w tym, że im dłużej ktoś mnie próbuje namawiać tym bardziej ja się denerwuję i trochę boję się, że ludzie tego nie zorz umieją, że stwierdzą z góry, że nie chodże do klubów czyli nie umiem się bawić, no bo w sumie w liceum parę osób tak o mnie myślało. NO i boję się, że im dłużej będą mnie namawiać tym bardziej wyjdę na idotkę bo będzę się przez to denerwować.
Jak wy byście odmówiły, tak żeby inni nie mieli o was negatywnego zdania?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wypady do klubów a studia.

A ja myślałam, że idąc na studia jest się już dorosłym. I jako taki podejmuje się samodzielne decyzje, zwłaszcza te dotyczące bezpośrednio własnej osoby. Co Cię obchodzi zdanie ludzi, którzy klasyfikują innych tylko według tego kto imprezuje a kto tego nie lubi?

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

3 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2015-06-18 17:10:39)

Odp: Wypady do klubów a studia.

Jesteś człowiekiem dorosłym, ale tylko na papierku, bo dorosły człowiek nie przejmuje się tym co powiedzą inni tylko działa według własnych przekonań i zasad, kiedyś czytałam mądre słowa "tylko prawdziwy dorosły umie się przyznać że ogląda kreskówki" coś w tym jest, bo ktoś kto jest na prawdę dorosły, nie będzie się martwił komentarzami i to w dodatku czyimi? Ludźmi których jedynymi zainteresowaniami są dyskoteki i alkohol? To pod nich masz dostosować swoje ambicje?

Ja nie chodzę i raczej nie chodziłam do klubów, wolałam koncerty i kluby np szantowe, dyskoteki to kompletnie nie mój klimat i nie moja bajka nikt nigdy nie patrzył na mnie jak na dziwaka ani tego nie komentował, może dlatego że ludzie wiedzieli że mam silny charakter i gucio mnie obchodzi ich opinia, a ty się przejmujesz tym samym stając się łatwym celem do komentarzy.

Żyj tak jak chcesz żyć, a nie tak jak chcą tego inni. Dla kogo żyjesz? Dla siebie, czy dla znajomych którzy raz są a za chwile ich nie ma?

Pytasz jakbyśmy odmówili. Ja tak "Nie lubię takich miejsc, nie lubię głośnej muzyki i w ogóle nie lubię takiej muzyki, nie odpowiada mi atmosfera i klimat takiego klubu, więc przykro mi, ale nie pójdę z Wami, jeśli zależy Wam na tym by spędzić ze mną czas możemy umówić się np....." i w nosie bym miała co sobie pomyślą, jeśli myśleliby negatywnie to tylko świadczy o nich.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Wypady do klubów a studia.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018