Czy on mówi prawdę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy on mówi prawdę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Czy on mówi prawdę?

Hej.
Jestem z moim chłopakiem od 3mcy,  choć znamy się dłużej - wcześniej byliśmy przyjaciółmi.
No i tak.. ten wątek to nie jakiś problem tylko mój strach o to czy powinnam mu wierzyć.
Otóż tak..On jest we mnie tak zakochany.. każdy to widzi,  widzę to ja,  znajomi,  rodzina. Codziennie zapewnia mnie ze mocno mnie kocha,  że za mnie oddalby życie i ze beze mnie nie chce żyć. Że jestem ta jedyna,  że jestem dla niego aniołem i ze przy mnie odchodzą od niego wszelakie problemy. Za kazdym razem płacze przy mnie bo boi sie ze mnie straci,  ze ktos lepszy od niego sie znajdzie. Placze bo twierdzii ze jestem dla niego za piekna i za cudowna bo jak on twierdzi on jest zwyczajny i pochodzi z biednej rodziny.
Ja tak go kocham!  Czesro razem placzemy z tej miłości i każda chwila spędzona razem jest najlepsza chwila w moim życiu.
Ale hm.. Czy to będzie zawsze trwało?  Tak mnie to zastanawia czy jemu ten zachwyt mna nie minie...
boję się ze za kilka lat to właśnie on stwierdzi ze już mu minęło i ze nara..
Czy może jeżeli on jest taki czuły to tak już będzie zawsze?  Trochę się boję ze to tylko początkowe zapatrzenie.. a pozniej już nie będzie tak słodko sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy on mówi prawdę?

Minie. Widać jesteście młodzi. Pozniej zycie zmienia sie w coś stabilnego, a nie ciągłe płacze.

3 Ostatnio edytowany przez meet_me_halfway (2015-06-16 12:58:32)

Nie martw się na zapas. Po 3 miesiącach bycia razem ciężko stwierdzić czy to prawdziwa miłość. Na razie to zauroczenie ale życzę Ci żeby z czasem przerodziło się ono w prawdziwe uczucie. Nikt nie da Ci gwarancji że za rok, dwa to się nie skończy.  Ciesz się z tego co jest teraz, obserwuj i pamiętaj, że miłość to nie tylko słowa ale przede wszystkim czyny.

4

Później będzie inaczej, ale niekoniecznie ogrzej. Teraz mówi prawdę, ale emocje grają u Was pierwsze skrzypce.

"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego." Marek Aureliusz
Walczę z boreliozą i bartonella https://boreliozalyme.blogspot.com/

5

meet_me_halfway napisał/a:

Nie martw się na zapas. .

Najlepsza rada wink

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy on mówi prawdę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018