sklep z dziecięcą odzieżą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » sklep z dziecięcą odzieżą

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: sklep z dziecięcą odzieżą

witam
Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad otwarciem sklepu z dziecięcą odzieżą i akcesoriami.
Akcesoria dla niemowląt jak i dzieci starszych , zabawki w formie klocków drewnianych, jakieś samochodziki ,lalki czy nawet kosmetyki dla mam wink
Lokal niewielki bo 24m2 ale od czego mamy sprytną ikea by fajnie i z głową zagospodarować smile
Interesują mnie namiary na hurtownie.
Mogą być te online, nawet chińskie.
Czy pod Poznaniem, Łodzią można coś takiego nabyć, ubranka dla dzieci
Jeżeli ktoś był w UK czy Irlandii to będzie wiedział o co mi chodzi.
Chciałam stworzyć bardziej kolekcję sezonową i w  kolorach.
Danego roku królowały by śpioszki w pastelowej żółci , czy błękity a drugiego roku już inne kolorki.
Nie interesuje mnie nabycie towaru różnokolorowego.
Chciałabym by w moim sklepie było jak w markowym HM czy Zarze big_smile
Przejrzyście i na temat.

Dlatego prosiłabym o namiary do hurtowni o fajną odzież dziecięcą, niemowlęcą.
Hurtownie online
hurtownie chińskie
sprzedaż najlepiej po parę sztuk w worku.
A jak po jednej sztuce to w rozsądnej cenie
Wyszukałam parę chińskich stronek ale jedna sztuka śpioszków tyle co w sklepie po normalnej cenie.

Jeśli ktoś prowadzi taką działalność to chętnie się czegoś dowiem gdzie warto pojechać wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: sklep z dziecięcą odzieżą

ja sklpeu nie prowadze ale jest np. sklep oskar- hurtownia artykulow po 4 zl, można kupic sobie indywidualnie jak i dla sklepow

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » sklep z dziecięcą odzieżą

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018