zdrętwiałe miejsce na brzuch/pod piersią - 7 m-c - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » zdrętwiałe miejsce na brzuch/pod piersią - 7 m-c

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: zdrętwiałe miejsce na brzuch/pod piersią - 7 m-c

hej dziewczyny jestem w 7 m-cu ciąży. Od jakiegoś czasu z prawej strony pod piersią czuję straszny ucisk i to miejsce też mam cały czas zdrętwiałe. Czy ktoraś z Was miala coś podobnego? Słyszałam że to dziecko sie rozpycha i dlatego ale czy t mozliwe zeby trzymala w tym samym miejscu cały czas "coś" ? smile Już nawet biustonosz zaczyna mi przez to przeszkadzać.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zdrętwiałe miejsce na brzuch/pod piersią - 7 m-c

Ja miałam, czasem w ciąż mam identycznie. Mówiłam o tym mojej gin i powiedziała, że to od garbienia się i mięśnie jakieś są bardzo obciążone i stąd uczucie jakby zakwasu w tym miejscu. I choć zdawało mi się, że chodzę prosto to faktycznie gdy zaczęłam zwracać na to uwagę to mam mniejszy problem. To bardzo uciążliwe bo czasem nawet leżeć nie mogłam..

3

Odp: zdrętwiałe miejsce na brzuch/pod piersią - 7 m-c

No ja mam dokładnie tak samo. czasami siedzieć ani leżeć nie mogłam. Myślałam też że to biustonosz uciska, że mi obdziera ale nawet jak go zdjęłam to bolało.

4

Odp: zdrętwiałe miejsce na brzuch/pod piersią - 7 m-c

Ja myślałam dokładnie tak samo, że to biustonosz ale śladu obtarcia czy ucisku nie było no i bolało mnie tylko z prawej strony, z lewej w ogóle. Mi naprawdę pomogło prostowanie pleców, bo choć przed ciążą chodziłam prosta jak deska, ( myślałam, że cały czas chodzę wyprpstowana ) to w sklepowej szybie zobaczyłam, że jednak się garbie i teraz zwracam większą uwagę, a gdy robie coś przy czym " muszę " się dłużej garbić ból wraca. To dziwne

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » zdrętwiałe miejsce na brzuch/pod piersią - 7 m-c

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024