Jak przestać się zadręczać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak przestać się zadręczać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez nowasia_28_08 (2015-04-26 18:12:18)

Temat: Jak przestać się zadręczać?

......

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak przestać się zadręczać?

Każdy ma prawo do szczęścia, niestety sam doświadczyłem na własnej skórze, że życie jest strasznie pokręcone i nieprzewidywalne, sam pisałem dużo wiadomości do swojej byłej, a to tylko pogorszyło nasz kontakt. Wg mnie nie powinnaś pisać tego listu, tylko starać się o nim zapomnieć, wiem,że to bardzo trudne, bo sam przez to teraz przechodzę, ale to najlepsze rozwiązanie z możliwych.Jeszcze czeka nas wiele szczęścia i musimy w to wierzyć każdego dnia.
Pozdrawiam

List jak najbardziej napisz, tylko za żadne skarby go nie wysyłaj.
Jest Ci źle bo siedzi w Tobie dużo emocji. Musisz je przepracować, a pisanie listu, wiadomości, wyobrażanie sobie rozmów z nim są dobrymi sposobami, aby te emocje z siebie wyrzucić. To na co musisz uważać, to aby nie obciążać jego tymi emocjami, więc wszystkie te wiadomości niech zostaną przy Tobie. Jeśli jest szczęśliwy, to daj mu być szczęśliwym. Jeśli nie jest i będzie tęsknił, to się do Ciebie odezwie.

Nie myśl o tym jaką masz u niego opinię. Nie zadręczaj się tym, bo i tak nie masz szansy się tego dowiedzieć bez kontaktu z nim, a nawet wtedy możesz nie dowiedzieć się całej prawdy. Bo on też prawdopodobnie jest zraniony rozstaniem i jego chwilowa opinia może być zupełnie inna niż ta za miesiąc. Skup się na sobie - wiem, że to brzmi kosmicznie i enigmatycznie, ale istotne jest teraz po prostu to, co TY o sobie myślisz. Musisz postarać się wybaczyć sobie, jeśli popełniłaś błąd i iść dalej z życiem. A jeśli jeszcze Wasze drogi się przetną, to tak się stanie - a nie jest dobre robienie tego pod wpływem tęsknoty i żalu.
Staraj się myśleć o sobie dobrze, nawet jak w to nie wierzysz, mów sobie komplementy, mów sobie, że wszystko będzie dobrze. Kochaj samą siebie, a zaraz znajdzie się ktoś kto znów pokocha. Daj sobie czas, wybacz sobie, później wyciągnij wnioski na przyszłość - szczęście jest tuż za rogiem, więc nie poddawaj się teraz i nie zaczynaj wątpić w to, czy jeszcze je spotkasz.

4 Ostatnio edytowany przez nowasia_28_08 (2015-04-26 18:12:36)

.....

5

nowasia_28_08 napisał/a:

Już minelo sporo czasu, on poszedl do przodu ja nie, choc to ja bardziej myslalam ze sobie z tym poradze. Jestem na studiach i czesto wychodzilam na imprezy bez niego bo on pracowal. Ja tylko wychodzilam ze swoimi znajomymi nic wiecej, nie szlam zeby poderwAC. On chcial juz slub i dzieci ja nie bylam na to gotowa, nie umiałam docenic to co mialam, potrafil mi dac motywacje, przytulic. Czy mogę sobie wybaczyć? Chcę się zmienić ale i tak niektorzy znaja mnie z prszeszlości/

Zmieniasz się dla siebie nie dla innych więc nie przejmuj się tym jaką Cię znają.
Niestety często tak jest, że nie doceniamy co mamy a potem się zadręczamy ale on już znalazł szczęście. Czasami jest za późno na naprawę błędów.
Teraz Ty daj sobie szansę na szczęśliwe życie i nie powtarzaj błędów z przeszłości.
List możesz napisać dla samej siebie ale nie wysyłaj go. Było minęło on teraz ma swoje życie a Ty staraj się żyć swoim.

Powodzenia!

"Nie jest łatwo być kobietą. Za dużo się czuje, za dużo się wierzy, za dużo się chce"

Sonia Pohl

6 Ostatnio edytowany przez nowasia_28_08 (2015-04-26 18:12:50)

.....

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak przestać się zadręczać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018