Biznes fekalia - komornik, płacz i rozpacz - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Biznes fekalia - komornik, płacz i rozpacz

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Biznes fekalia - komornik, płacz i rozpacz

Mam a raczej miałam pojebanego chłopaka, poręczyłam mu kredyt na moją hipotekę,
biznes oczywiście się zawinoł, a ja zostałam z długami w Idea Bank, nie stać mnie na spłatę rat, groża mi komornikiem!!!
Nie śpię po nocach, nie wiem jak ja mogałm być tak głupia!!!
A najelpsze jest to że ten idota wymyslił sobie że zarobi miliony na sprzedaży fekaliów i obsranych majtek  europejek zwyrodnialcom w japoni!!!!
Bożę co ja teraz zrobię???!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Biznes fekalia - komornik, płacz i rozpacz
marta_wisniewska napisał/a:

Mam a raczej miałam pojebanego chłopaka, poręczyłam mu kredyt na moją hipotekę,
biznes oczywiście się zawinoł, a ja zostałam z długami w Idea Bank, nie stać mnie na spłatę rat, groża mi komornikiem!!!
Nie śpię po nocach, nie wiem jak ja mogałm być tak głupia!!!
A najelpsze jest to że ten idota wymyslił sobie że zarobi miliony na sprzedaży fekaliów i obsranych majtek  europejek zwyrodnialcom w japoni!!!!
Bożę co ja teraz zrobię???!!

Dużo i nic zarazem, wszystko zależy czy masz dokumenty.
Facet jest twoim dłużnikiem po spłacie zobowiązania.
Aby ci pomóc albo znaleźć rozwiązanie to trzeba poznać więcej szczegułów.
Jedynie mogę je poznać jak napiszesz na mój email.
Ewentulanie wejdź na strone Fundacji "Z-ATEM" , kontakt znajdziesz.

Odp: Biznes fekalia - komornik, płacz i rozpacz

Jakie dokumenty??, co to za fundacja??

Odp: Biznes fekalia - komornik, płacz i rozpacz
marta_wisniewska napisał/a:

Mam a raczej miałam pojebanego chłopaka, poręczyłam mu kredyt na moją hipotekę,
biznes oczywiście się zawinoł, a ja zostałam z długami w Idea Bank, nie stać mnie na spłatę rat, groża mi komornikiem!!!
Nie śpię po nocach, nie wiem jak ja mogałm być tak głupia!!!
A najelpsze jest to że ten idota wymyslił sobie że zarobi miliony na sprzedaży fekaliów i obsranych majtek  europejek zwyrodnialcom w japoni!!!!
Bożę co ja teraz zrobię???!!

Spokojnie napisz mi meila i opisz cała sytuacje zanim Cie nawiedzi komornik to zawalimy bankowi małego baranka.Tylko opisz mi to spokojnie bez nerwów.Prosze dostałem właśnie od moderatorek zgodę na pomoc.Pomóż mi szczerą wypowiedzią jak adwokatowi a włos nie spadnie Ci z głowy.

5

Odp: Biznes fekalia - komornik, płacz i rozpacz

Ta fundacja to jakaś sekta. A jej działalność przypomina mi zasady piramidy finansowej. Zresztą tak sami piszą ''nie wyjmiesz jeśli sam nie włożysz".

Uważaj autorko, abyś nie popadła w jeszcze większe długi i kłopoty.

Odp: Biznes fekalia - komornik, płacz i rozpacz

boże nie dość że komornik i stargane nerwy to jeszcze są ludzie którzy żerują na takich sytuacjach jak moja. sad

Odp: Biznes fekalia - komornik, płacz i rozpacz
marta_wisniewska napisał/a:

boże nie dość że komornik i stargane nerwy to jeszcze są ludzie którzy żerują na takich sytuacjach jak moja. sad

jeszcze raz proszę opisz mi to a Ci naprawdę pomogę.

Odp: Biznes fekalia - komornik, płacz i rozpacz

Tak jak pisałam, zabezpieczeniem kredytu było moje mieszkanie, i teraz jeśli nie spałacam(a nie mam z czego) to bank grozi że zwindykuję mieszkanie sad
Mieszkanie jest więcej warte niż kwota kredytu więc oni mają idealną sytuację sad

9

Odp: Biznes fekalia - komornik, płacz i rozpacz

Marta do licytacji długa droga.Jesli nie udała sie ugoda z bankiem, to mozna zrobic to z komornikiem.Wystarczy, że na pismie zobowiążesz się do spłacania rat ( takich na jakie Cie stac) i wszystko będzie ok.Co do twojego byłego, jesli nie masz z nim umowy na pismie, ze mu pozyczasz , bedzie trudno wyciagnąc pieniadze.chyba,że znajdziesz kilku swiadków.

10 Ostatnio edytowany przez słodko-kwaśny (2015-05-07 06:30:39)

Odp: Biznes fekalia - komornik, płacz i rozpacz
marta_wisniewska napisał/a:

Tak jak pisałam, zabezpieczeniem kredytu było moje mieszkanie, i teraz jeśli nie spałacam(a nie mam z czego) to bank grozi że zwindykuję mieszkanie sad
Mieszkanie jest więcej warte niż kwota kredytu więc oni mają idealną sytuację sad

Spokojnie spokojnie czego to ja już nie słyszałem ze strony banku.Jak tylko wrócę coś zaradzimy.
I czy pamiętasz na jaką kwotę pod żerowałaś kredyt?

11

Odp: Biznes fekalia - komornik, płacz i rozpacz
marta_wisniewska napisał/a:

Mam a raczej miałam pojebanego chłopaka, poręczyłam mu kredyt na moją hipotekę,
biznes oczywiście się zawinoł, a ja zostałam z długami w Idea Bank, nie stać mnie na spłatę rat, groża mi komornikiem!!!
Nie śpię po nocach, nie wiem jak ja mogałm być tak głupia!!!
A najelpsze jest to że ten idota wymyslił sobie że zarobi miliony na sprzedaży fekaliów i obsranych majtek  europejek zwyrodnialcom w japoni!!!!
Bożę co ja teraz zrobię???!!

jak sama piszesz że zrobiłaś to nie rozważnie
teraz masz tylko nerwy,dużo problemów
człowiek czasem traci rozum!

12

Odp: Biznes fekalia - komornik, płacz i rozpacz
Kleoma napisał/a:

Ta fundacja to jakaś sekta. A jej działalność przypomina mi zasady piramidy finansowej. Zresztą tak sami piszą ''nie wyjmiesz jeśli sam nie włożysz".

Uważaj autorko, abyś nie popadła w jeszcze większe długi i kłopoty.

od dawna o tym piszą a ludzie są naiwni i dają się nabrać

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Biznes fekalia - komornik, płacz i rozpacz

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024