Peeling kawitacyjny/sonoforeza - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Peeling kawitacyjny/sonoforeza

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Peeling kawitacyjny/sonoforeza

Witam Was Kochane,
chcę zakupić urządzenie do peelingu kawitacyjnego i sonoforezy - interesują mnie Wasze opinie, może któraś z Pań jest w posiadaniu tego urządzenia?
Czy to faktycznie działa?
Zależy mi na oczyszczeniu skory i pozbyciu się zaskórników.
Pozdrawiam i czekam na opinie.

smile

"Nad wszystkim co robię unosi się niezłomne poczucie ironii."
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Peeling kawitacyjny/sonoforeza

Chcesz kupić do domowego użytku? Jeśli tak to ja polecam firmy Activ, sama taki posiadam i jestem zadowolona smile

3

Tak, do domowego użytku smile
dzięki za poradę, wolałam zapytać niż kupić coś co by na półce leżało. smile

"Nad wszystkim co robię unosi się niezłomne poczucie ironii."

4 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-03-09 19:49:10)

Ja polecam produkty Dermica - są świetne i bardzo tanie np. link do komercyjnej strony internetowej usunięty

5

ja też jestem w posiadaniu tego urządzonka , grunt to systematycznosc smile ale jestem zadowolona smile teraz kombinuje tez z mikrodermabrazja

6 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-07-02 08:10:30)

Moja koleżanka robii peelingi w celu pozbycia się drobnych bruzd skóry po trądziku i powiem szczerze, że już po kilku skóra jest dużo bardziej gładka.

7

Również posiadam i polecam. Jak napisała koleżanka wyżej najważniejsza systematycznosc, efekty w przypadku mojej nieciekawej cery widać od razu.

8

Co jakiś czas chodzę do kosmetyczki na peeling kawitacyjny. Po nim moja cera jest odświeżona.

9

skusiłam się kiedyś na peeling kawitacyjny w SPA i bardzo mi się podobało, efekt był widoczny, ale prawdę mówić nie niedługo. Może lepiej przy częstszym stosowaniu

10 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2020-02-11 19:24:51)

Mam w domu sama taki peeling i cera po regularnym stosowaniu jest serio przyjemnijesza tylko pamietaj o stoswoniu po nim kremów z filtrem. Fajnie też jest korzystać z sonoforezy trzeba kupić tylko żel do tego ja korzystam akurat z tego z spam smile Po kawitacji i sonoforezie fajnie zrobić sobie maskę algową na yt masz instrukcję jak się ja nakłada. A taka maseczkę algowa polecam z spam kupioną na allegro. Za taki pakiet zabiegu u kosmetyczki byś sporo zapłaciła. Ja również robie to mamie czy babci spoko sposób na spędzenie czasu razem, a jeszcze do tego cera będzie ładniejsza smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Peeling kawitacyjny/sonoforeza

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018