Rzadko uczęszczane miejsca. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Rzadko uczęszczane miejsca.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Rzadko uczęszczane miejsca.

Czy zawsze wybieracie znane wśród turystów rejony, czy też raczej miejsca mało znane? Koleżanka zaskoczyła mnie ostatnio mówiąc, że jeździ nad Bałtyk na niemieckie wyspy.... smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rzadko uczęszczane miejsca.

Zakładam że nie będzie ci przeszkadzać wersja widziana oczyma faceta smile
Jeden jedyny raz naszło mnie pojechać w znane i polecane miejsce i powiem :  nigdy więcej.
Od tamtej pory żywioł.  Nie żebym całkiem nie planował bo staram się znaleźć jakieś wzmianki o historii np. danego miejsca.  Potem punkty swojej wyprawy dobieram ze względu na tą historię.  Jestem po prostu z typu tych dla których ważniejsza jest sama droga niż osiągnęcie jakiegos konkretnego miejsca.  A w drodze spotyka się ludzi, miejscowych, przybyszów takich jak my i to jest największą atrakcją w każdym wyjeździe.  Czasami jakaś kompletnie zabita dechami wioska może dzięki temu okazać się fantastycznym miejscem.  Nie przytłoczy przy okazji komercja w znanych ośrodkach gdzie będziesz częścią pogłowia na którym zarabia się kasę. Można zobaczyć też nieprzeliczoną ilość widoków które same z siebie również są wartością.
Od kilku lat po prostu nie wyobrażam sobie że wakacje spędzam inaczej.  Najukochańsza formuła to wsiąść na motocykl i w drogę.  Ostatnie trzy sezony nie jadę sam bo moja córka odziedziczyła po mnie to podróżowanie którego celem jest sama podróż.  Wyjątkiem są znane miejsca ale kryterium podstawowe to wartość krajobrazowa.  Hotele czy inne atrakcje powstałe sztucznie na potrzeby turystów wogóle nas nie interesują. Powoli jednak europa kończy się dla nas i zaczynamy planować na większe dystanse.  Wylądować tam gdzie jeszcze nas nie było.  Młoda np. zafascynowana jest oceanią i trudno tam dostać się motocyklem.  Nie mniej dzięki niej mam teraz motywację.  Odżyło to co kiedys było moim konikiem z typu:  marzenia ściętej głowy.
Jest plan i trzymam sie go a za rok czy dwa, może trzy.  Zostanie zrealizowany smile

Gdy człowiek będzie miał wszystko
Bogowie będą musieli umierać...

3

Ja chcę pojechać do Czarnobyla i zobaczyć Prypeć zanim się całkowicie rozpadnie. Opuszczone miejsca mają w sobie taką magię a i ludzi mało zazwyczaj co mi odpowiada.

4

Ola Skubacz napisał/a:

Ja chcę pojechać do Czarnobyla i zobaczyć Prypeć zanim się całkowicie rozpadnie. Opuszczone miejsca mają w sobie taką magię a i ludzi mało zazwyczaj co mi odpowiada.

A ja byłam kiedyś na randce w Kłominie. Ciekawy pomysł mojego ówczesnego adoratora. Ale miasta widma też mnie na swój sposób fascynują.

"I guess all I can do is embrace the pandemonium; find happiness in the unique insanity of being here, now."

5

Podróżowałam do tej pory różnymi sposobami, i organizowane wyjazdy (średnio), na własną rękę ale ogólnoznane trasy (lepiej) plus ostatnie moje odkrycie: na własną rękę ale w miejsca mniej znane z pomocą couchsurfera- i to był strzał w dziesiątkę! Zobaczyłam miejsca jakich nie miałabym szansy zobaczyć, gadałam z lokalsami (mój couch był lokalsem), mogłam zobaczyć jak żyją miejscowi. I to było najpiękniejsze w tym wyjeżdzie- zobaczenie kawałka prawdziwego życia w innej części świata i pogadanie z ludźmi, którzy akurat tam żyją. Ten ostatni mój wyjazd był najlepszy chyba ze wszystkich, trochę już jeżdżę smile
Oczywiście myślę nad kolejnym wyjazdem i na 90% też skorzystam z Couchsurfingu!

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Rzadko uczęszczane miejsca.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018