Do kogo na pedicure i manicure ślubny w Warszawie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Do kogo na pedicure i manicure ślubny w Warszawie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Do kogo na pedicure i manicure ślubny w Warszawie

Cześć. Szukam obecnie sprawdzonych gabinetów w stolicy ( najlepiej na Mokotowie albo w śródmieście) gdzie można byłoby zapisać się na profesjonalny pedicure i manicure śłubny. Termin koniec kwietnia ( mam nadzieję,że na zapisy jeszcze nie jest za późno wink).

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Do kogo na pedicure i manicure ślubny w Warszawie

Na Wyszyńskiego znajduje się bardzo fajny gabinet podologiczny ( jest to praktycznie centrum tak więc powinnaś trafić bez problemu). Byłam tam ostatnio na pedicure ponieważ leciałam na wakacje. Miła atmosfera. Lakier bardzo dobrze się trzymał. Warto jest również skusić się na peeling oraz parafinę.Skora jest wtedy bardzo delikatna i świetnie nawilżona. Cenowo również jest ok. Jak na Wawę oczywiście. Zamkniesz się w 100 zł z pedicure oraz pielęgnacją ( no slubny może będzie trochę droższy). Manicure również tam robią.

3

No to rzeczywiście jest niedrogo. Wyszyńskiego to centrum z tego co kojarzę tak? Możesz dać mi tutaj numer telefonu? Ewentualnie wysłać na maila?

4

ja byłam robić swój u pani oli z instytutu urody i zdecydowanie mogę polecić. wyszło rewelacyjnie, wytrzymał całe wesele i poprawiny, a nawet doczekał do sesji ślubnej wink

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Do kogo na pedicure i manicure ślubny w Warszawie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021