Małe podniecajace/fajne rzeczy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Małe podniecajace/fajne rzeczy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Małe podniecajace/fajne rzeczy

Witam panie wink

Na jednym forum przeczytalem taki temat, z zalozenia kobiety mialy sie dzielic w nim wszystkimi malymi rzeczami/gestami/zachowaniami u facetow, ktore powoduja, ze faceci podobaja sie wam bardziej. Niestety na tym forum nie bylo zbyt wiele kobiet, a temat sam w sobie ciekawy, z checia dowiem sie co was kreci.

To niektore przyklady z tamtego forum, na zachete wink :

1. Maksymalnie nakręca mnie jak facet odpina stanik szybko i jedną ręką, gestem jakby chciał cię pogłaskać po plecach, a tu ziuuuuu stanik rozpięty! Piersi na wolności, myślę sobie "cwana bestia" i strasznie mnie to kręci.

2. Kiedy facet wplątuje palce dłoni w moje włosy i długo patrzy się (trzymając mnie mocno za włosy) w moje oczy, potem na usta (taki spragniony wzrok), a potem pociąga za włosy do tyłu, odchylając moją głowę (agresywnie, ale nieboleśnie) i liże mnie aż od obojczyka do ucha, a potem patrzy mi w oczy i daje delikatnego buziaka w usta. Wtedy mam ochotę go zjeść w całości, mrrrrrrr ;>

3. Błądzące po plecach i pośladkach opuszki jego palców, delikatnie i miarowo, dokładnie, długo i niepokojąco. Kiedy już masz ochotę krzyczeć, żeby złapał Cię za tyłek i posadził na jakimś parapecie, robiąc to co oboje macie na myśli.

-----------------------------------------

JESTEM NA TAK:
1. Całowanie po plecach.. odpływam po minucie Smile
2. Patrzenie mi prosto w oczy podczas pocałunku ( taka mała walka, kto pierwszy zamknie oczy ).
3. Delikatne kino w miejscach publicznych - znak dla innych samców "Ona jest Moja".
4. Patrzenie mi prosto w oczy, w ogóle - faceci rzadko wytrzymują mój wzrok, a skoro ten wytrzymał, to albo ma To Coś w sobie,albo jest bardzo pewny siebie Razz
5. Stanowczość - jeśli dla Niego A, jest A i nigdy nie będzie B, nawet po moich próbach manipulacji, to rośnie w oczach Wink Facet- cipka to najgorszy materiał jaki może istnieć.
6. Słowność - jeśli mówi, że zadzwoni i to robi, to oznaka szacunku wobec mnie. A ja szanuję na ogół tych, którzy szanują mnie.

JESTEM NA NIE, czyli czego nie znoszę ( tak, żeby nie było zbyt kolorowo ):
1. To, że jesteś mężczyzną, nie znaczy, że możesz śmierdzieć ;]
2. Nieumiejętność wysławiania się.
3. Nieumiejętność całowania kobiety - nie myśl, że wtedy dostaniesz coś więcej.
4. Niesłowność- obieca, że zadzwoni i nie dzwoni? Olać ;]
5. Arogancja.
6 Zbyt wybujałe ego.
7. Brak kultury - jak mnie facet nie przepuszcza w drzwiach to jest cham i prostak Wink

Ostrzegam, ze wszystko co napiszecie moze zostac uzyte w przyszlesosci przeciwko wam, jezeli jakis facet to przeczyta wink

zapraszam do dyskusji

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez youngwind (2009-11-11 14:48:14)

Odp: Małe podniecajace/fajne rzeczy

Uups, coś przez przypadek wcisnęłam i wysłałam odpowiedź zawierającą jedną literę. Raz jeszcze przepraszam moderatorów!

A co do samego postu- co, nikt nic nie pisze? Świetny temat moim zdaniem, więc może popchnę go nieco do przodu. Ponumeruję jak w poście powyżej, aby nie zburzyć porządku wink

1. Kręci mnie do potęgi sposób, w jaki mój mężczyzna zaczyna grę wstępną, tj. delikatne, powierzchowne pocałunki, a potem coraz głębsze, bardziej zachłanne. Uwielbiam, gdy podczas tego trzyma mnie za włosy i odciąga siłą za każdym razem, gdy to ja próbuję przejąć inicjatywę. Głód i pożądanie z mojej strony sięgają wtedy tak wysokiej temperatury, że na mojej twarzy maluje się już tylko durne rozmaślenie wink
2. Uwielbiam spanking ;> Podczas kochania się od tyłu uwielbiam dostawać klapsy. Nawet takie graniczące z bólem.
3. Uwielbiam, gdy podczas pocałunków on obejmuje moje policzki. Czuję się wtedy najbezpieczniejszą kobietą na świecie.
4. Topię się jak wosk, gdy mój mężczyzna obejmuje mnie od tyłu podczas np. zmywania przeze mnie naczyń, czy gotowania. To sama słodycz. Takie okazywanie miłości nawet podczas wykonywania zwykłych domowych czynności jest dla mnie bardzo ważne.
5. To zabrzmi śmiesznie, ale uwielbiam, gdy mój facet mruczy podczas seksu oralnego ;> Tak, jak by zajadał najsmaczniejsze ciasteczko na świecie wink To przyspiesza u mnie proces szczytowania wink
6. Kręci mnie, gdy mój mężczyzna patrzy się na mnie przygryzając dolną wargę. Wtedy zazwyczaj wiem, co się święci wink

There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no chaos, there is harmony. There is no death, there is the Force.

żona

Okropnie mnie kręci kiedy w ciągu dnia mówi mi, że jest strasznie napalony i niby to przypadkiem dotyka, całuje. Często zdarza się, że nie czekamy do wieczora mimo że ciężko jest nam zorganizować choćby "małe co nieco" w ciągu dnia. Po takim dniu przeważnie jest i bardzo szalony wieczór i noc, bo oboje jesteśmy tak bardzo nakręceni ;-) 
Lubię kiedy w trakcie jady samochodem kładzie mi rękę na kolanie coraz wyżej i wyżej ....

Kobiety się ze mną zgodzą, że cudownie na nasz nastrój w "sypialni" wpływają nawet tak nie erotyczne gesty jak pomoc w domu :zmywanie naczyń, porządki, kiedy tatuś zajmie się dziećmi by mogła się wyspać lub zająć przez chwilę sobą. W takich chwilach kobieta czuje się kochana i ma  ochotę okazać swą miłość mężczyźnie, w końcu ma na to też i siły.

Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie lecz patrzeniu razem w jednym kierunku.

Mąż powinien dbać o to aby było dobrze żonie a żona aby było dobrze mężowi

4

ja uwielbiam gdy robie cos pochylona nad czyms, np. gdy sprawdzam cos na komputerze a moj chlopak niby przypadkiem przejezdza reka po moim tylku. Cudowne jest takze gdy delikatnie ustami piesci moje uszy. Zwariowac mozna ; )

5

Odpływam przy całowaniu szyi. Albo takie delikatne pocałunki, dosłownie muśnięcia warg.

6

A ja uwielbiam kiedy mój facet mówi mi na ucho, albo tak że nikt inny nie słyszy " rozbierz się" w obecności innych ludzi.
Wiem wtedy, że ma na mnie straszną ochotę
Uwielbiam też to, że kiedy jest napalony zaczyna mruczeć i wydawać z siebie dźwięki niczym zwierzę
Lubię jak klepie mnie po pupie, i lubie jak robi to mocno.
Uwielbiam patrzeć na jego twarz, kiedy dochodzi...wygląda wtedy zupełnie inaczej, jest taki seksowny smile

7

fajnie się czyta. Szkoda, że jakoś nie jest mi dane to wypróbować, ale warte zapamiętania

Obecnie
już
niesamotny dzięki forum
netkobiety smile

8

Ja odlatuję kiedy atakuje językiem moje ucho smile
Pozatym jak już powiedziała Youngwind uwielbiam kiedy obejmuje mnie od tyłu.

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

9

ja też jestem zwolenniczką delikatnych, bądź nieco mocniejszych klapsów w pupe :-)

10

uwielbiam jak mnie głaszcze... tak delikatnie... smile
uwielbiam jak nie może oderwać ode mnie rąk:)

ehhh mój facet:*

11

Pewność siebie
Stanowczość

i zapach.

Jestem zboczona, a ty mężczyzno, podgatunku, nie wmówisz mi, że to nienormalne.

12

Oooo...Ja też mam odjazdy na punkcie jego zapachu...

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

13 Ostatnio edytowany przez coco59 (2010-02-13 21:36:52)

A ja uwielbiam wszystko co robi moj *M*jak jedziemy samochodem ,kladzie reke no kolano,pocaluje w nia,rano karteczki na pozegnanie,*Z kazdym dniem Cie kocham bardziej*na odwiedzinach siedzi blisko mnie i obejmuje,trzyma za reke,a tak wogole afiszuje sie z okazywaniem uczuc,to jest dopiero mile.. ,uwielbiam ten blysk w jego oczach*****                                                                                                                        ***TO BYL MOJ SETNY WATEK DZIEKUJE CALEJ REDAKCJI ZA STWORZENIE TEGO FORUM I WSZYSTKIM KTORZY TU SA ZYCZE BARDZO MILEJ NIEDZELI BUZIACZKI**********************************

Naucz sie zachowywac obojetnosc wobec fałszywych sadow o Tobie...
Bez takiej obojetnosci człowiek nie moze byc wolny;)

14

Gdy facet całuje moje ucho i chucha na nie to odpływam i się nakręcam
gdy dotyka pod dekolcie i bawi się i brzuchem i dekoltem do stanika, to aż kusi powiedzieć "no włóż tam te łapska"
Gdy głaska mnie po udzie, nie zawsze podnieca ale bywa po prostu fascynujące
Gdy stoję i coś robię lub gdzieś patrzę i mężczyzna przytula mnie od tyłu....
Gdy nagle ni z tego ni z owego w ciągu codzienności zwykłej romowy czy czegokolwiek daje buziaka zwykłego w usta lub namiętnego... az nogi się uginają... (pod warunkiem że umie całować )
masaż pleców i stóp, wtedy to jestem otwarta na wszelkie propozycje gdy ktoś dobrze mnie wymasuje
i wiele innych, ale to wszytko dochodzi do człowieka gdy coś sie dzieje smile

PS czasem zwykłe przytulenie w mijscu publicznym czy złapanie za ręke jest tak kuszace i urocze smile

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

15

1. Uwielbiam gdy delikatnie caluje moj brzuch, bladzi rekoma po nim a pozniej idzie wyzej...zaczyna calowac piersi...nawet jesli sa w staniku, bluzce to odplywam:)
2. Mamy ogromny parapet w sypialni...taki na ktorym wiele rzeczy moze sie dziac...gdy on stanie obok Kocham z nim robiczakupy...i patrzy sie na mnie takim pociagajacym zwrokiem wiem co bedzie sie zaraz dzialo a jakie to podniecajace ze ktos nas moze zobaczyc:)
3. Lubie jak daje mi klapsy i mowi mi na ucho wtedy - niegrzeczna dziewczynka:)
4. Kocham z nimrobic zakupy bielizny. Zawsze wejdzie ze mna przymierzyc stanik i wie co trzeba zrobic zeby piersi w nim dobrze lezaly;)
5. Jazda samochodem z nim to sama przyjemnosc...jego reka zawsze bladzi po mym udzie a ja odplywam.
6. Lubie gdy pozwala mi rzadzic w czasie sexu. Robiewszystko na co mam akurat ochote.

16 Ostatnio edytowany przez flores18261 (2015-03-04 20:28:48)

PurBlanca <3 napisał/a:

Oooo...Ja też mam odjazdy na punkcie jego zapachu...

Też uwielbiam zapach .
Jazda samochodem z nim to sama przyjemność smile  Jego ręka zawsze bladzi po mym kolanie
Jak mnie obejmuje od tylu i całuje mnie w szyje . smile Uwielbiam jego głos.  Kocham Go całego smile

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Małe podniecajace/fajne rzeczy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018