brak plamienia w trakcie 7 dniowej przerwy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » brak plamienia w trakcie 7 dniowej przerwy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: brak plamienia w trakcie 7 dniowej przerwy

witam was wszystkie!

Mam pewne wątpliwości i zaczynam się martwić ponieważ jak napisałam w temacie nie mam plamienia w trakcie 7 dniowej przerwy.
trzy dni temu czyli we wtorek wzięłam ostatnią -21 tabletkę novynette. ( to moje drugie opakowanie) Jak do tej pory nie zauważyłam plamienia , w takcie ostatniej przerwy  ono się  pojawiło .
I tutaj moje pytanie ... czy plamienie zawsze pojawia się w pierwszym dniu przerwy czy może pojawić się później ?
mam nadzieje , że napisałam wszystko zrozumiale.

Pozdrawiam!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: brak plamienia w trakcie 7 dniowej przerwy

To dopiero 3 dni, więc plamienie na pewno się jeszcze pojawi. Nie musi być od razu 1. dnia.

3

plamienie powinno się pojawic dopiero 3-4 dni po wzięciu ostatniej tabletki, więc spokojne:)
Na każdej ulotce powinnaś znaleźć tę informację, przeczytaj dokładnie i się już nie martw:)

Przyjaciel nie zawsze jest w stanie Cię podnieść, ale za to nie pozwoli Ci upaść...

4

ok... dziękuje za rozwianie moich wątpliwości smile

5

nie ma sprawy, spokojnie, ja ostatnio czekałam tydzień, bo wyjechałam w góry, podróż, stres, zmiana klimatu-wszystko się złożyło i nie było plamienia w oczekiwanym terminie...

Przyjaciel nie zawsze jest w stanie Cię podnieść, ale za to nie pozwoli Ci upaść...

6

paawlaa,ja zawsze czekam 3 dni na okres od momentu zazycia ostatniej tabletki,
wiec wszystko jest w porzadku.

7

tak jak napisałyście tak właśnie się stało smile wczoraj dostałam plamienia więc jest ok...

8

A ja mam pytanko robimy 7 dniową przerwę i w 8 dniu zaczynamy następne opakowanie a jeśli w ciągu tych 7 dni nie pojawi się krwawienie to co zaczynamy brać tabletki w 8 dniu czy nie

9

Bladi napisał/a:

A ja mam pytanko robimy 7 dniową przerwę i w 8 dniu zaczynamy następne opakowanie a jeśli w ciągu tych 7 dni nie pojawi się krwawienie to co zaczynamy brać tabletki w 8 dniu czy nie

Bladi,w 7 dniowej przerwie NAPEWNO pojawi sie krwawienie.

10

Chyba, że jest się w ciąży wink W ulotce zawsze jest (a przynajmniej powinno być) napisane, że jeśli krwawienie w czasie przerwy nie wystąpi, to jest prawdopodobieństwo ciąży i należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem i na wszelki wypadek nie przyjmować dalej tabletek.

11

Tak,oczywiscie,ale pamietaj Bladi,ze nawet jezeli jest sie juz w ciazy i bierze
sie tabletki,to one nie zaszkodza dziecku(chodzi mi o ten czas,gdy sie jeszcze
nie wie,ze jest sie w ciazy).

12

Hm, właśnie zawsze się zastanawiałam, czy tabletki szkodzą płodowi.
Jeśli nie, to dlaczego na każdej ulotce jest napisane, żeby w przypadku choćby podejrzenia ciąży niezwłocznie je odstawić? Żeby nie było, to tylko pytanie z ciekawości, bo szczerze nie mam pojęcia jak to działa...

13 Ostatnio edytowany przez Amelia* (2010-01-26 10:28:11)

Anemonne napisał/a:

Hm, właśnie zawsze się zastanawiałam, czy tabletki szkodzą płodowi.
Jeśli nie, to dlaczego na każdej ulotce jest napisane, żeby w przypadku choćby podejrzenia ciąży niezwłocznie je odstawić? Żeby nie było, to tylko pytanie z ciekawości, bo szczerze nie mam pojęcia jak to działa...

Anemonne,mam tak jak Ty;) Tez zastanawialam sie nad tym,ale podobno
w pierwszych dniach,czy tyg. tabletki pomagaja utrzymac ciaze.
Ile w tym prawdy?Nie mam pojecia.Lekarzem nie jestem.

Znajoma brala tabletki,zaszla w ciaze i dowiedziala sie w polowie 2 miesiaca
(czy jakos tak) ze jest w ciazy.Za 2 tyg. rodzi;)

14

u mnie plamienie pojawiało się w 5-6 dniu przerwy i utrzymywało do 2-3 tabletki więc wszystko jest w normie.  co do ciąży... biorąc regularnie m.w o stałej porze dnia prawie niemożliwym jest zajście w ciążę bo z tego co wiem tabletki cieszą się ogromną skutecznościa a tylko nieliczne mimo to zaszły w ciąże. mnie się zdarzyło zapomnieć zarzyć nawet 2 tabletek pod rząd i współżyłam normalnie bez zalecanego w takim przypadku dodatkowego zabezpieczenia- czego oczywiście sama nie pochwalam i jak najbardziej odradzam gdyż jest to już ryzykiem;) mimo to w ciąży nie jestem:):D

15

hej dziewczyny dzisiaj zaczyna mi się 7 dniowa przerwa i jeżeli dostane okresu mam normalnie zażyć tabletkę tak jak dotychczas o stałej porze ??

16

A co jak przyjmie sie tabletkę przed 7 dniowa przerwa??

17

Od 10miesiecy biore tabletki anty. W zeszlym miesiacu podczas 7 dniowej przerwy nie wystapilo krwawienie. Jednego dnia tylko troche jakby plamilam. Nie robilam testu, bo stwierdzilam, ze to sie moze zdarzyc przy tabletkach. Ale teraz jestem juz po kolejnym blistrze, znowu mam przerwe i krwawienia z odstawienia brak. Jakie moga byc tego przyczyny?
Oczywiscie zaczelam sobie tez wmawiac, ze to na jednak moze byc ciaza, ze mam zmienione smaki, wiekszy apetyt i tak dalej. Ale nigdy nie pominelam zadnej tabletki, nie bralam antybiotykow, nie wymiotowalam. Wszystko bylo cacy. Tani rosmanowski test ciazowy pokazal wczoraj rano 1 kreske. Mam robic drugi?

Na pewno zaraz pierwsza Wasza odpowiedz to bedzie "idz do lekarza" - bylam i pierwszy wolny termin miala na 21 (!) wrzesnia. Wiec mam jeszcze ponad miesiac.

Life is hard. After all it kills you.

18

Czy Wy macie tak, że zawsze okres dostajecie tego samego dnia przerwy? Bo miesiąc temu dostałam po 2 dniach od ostatniej tabletki a teraz zbliża się 4 dzień a ja bez okresu... i jak zwykle mam głupie myśli.

19

Nie martw się. Na kobiecy organizm nie ma mocnych, i tak zrobi co chce. Widać amerykańska ciocia potrzebowała więcej czasu, ale to na pewno nie przez nieskuteczne tabletki. Nie martw się, na pewno w ciąży nie jesteś smile
Głowa do góry!

20

dostałam okres 5 dnia przerwy, uff smile

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » brak plamienia w trakcie 7 dniowej przerwy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018