Wyjazd na ferie a odwiedziny ex. Ważne! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Wyjazd na ferie a odwiedziny ex. Ważne!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Wyjazd na ferie a odwiedziny ex. Ważne!

Chcę z synem wyjechać na ferie do rodziny. Jego ojciec przychodzi do niego raz na tydzień. Gdy dowiedział się o wyjeździe stwierdził, że on syna tam odwiedzi.
Nie ukrywam, że jest mi to wybitnie nie na rękę, ponieważ wyjeżdżam właśnie po to by odpocząć m. in. od jego "odwiedzin".
Odwiedziny po max 30 min zmieniają się w jego siedzenie z telefonem w ręku i samotną zabawę dziecka. Sporadycznie jest inaczej, np. wtedy gdy akurat u syna przebywa kolega - którego czasem pilnuję, lub ex ma wybitnie świetny humor.
Pytanie brzmi: Czy mogę odmówić mu odwiedzin podczas wyjazdu mimo przypadającego dnia odwiedzin?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wyjazd na ferie a odwiedziny ex. Ważne!
Ansa napisał/a:

Gdy dowiedział się o wyjeździe stwierdził, że on syna tam odwiedzi.

Pytanie brzmi: Czy mogę odmówić mu odwiedzin podczas wyjazdu mimo przypadającego dnia odwiedzin?

Spytaj się go jak sobie to wyobraża? że się wprosi? a może rodzina  nie życzy sobie gości. A gdy wyjedziesz z synem w wakacje do Bułgarii to też do Was przyjedzie? Zaproponuj mu, że po feriach "odbije" sobie te godziny widzeń. Takie sprawy da się załatwić w kulturalny sposób.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Wyjazd na ferie a odwiedziny ex. Ważne!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018