Obfita miesiączka o 8 dni za wczesnie czy może byc wynikiem stresów? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Obfita miesiączka o 8 dni za wczesnie czy może byc wynikiem stresów?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Obfita miesiączka o 8 dni za wczesnie czy może byc wynikiem stresów?

Jestem zaniepokojona ponieważ cykle mam zazwyczaj regularne co 29-31 dni i do tego z reguły sa srednio obfite. Martwie sie bardzo ponieważ czuję się okropnie słabo i rano niemal zemdlałam sad

Zobacz podobne tematy :
Odp: Obfita miesiączka o 8 dni za wczesnie czy może byc wynikiem stresów?

Przez pierwsze dwa dni miałam bardzo obfite krwawienie  a kolejne dwa juz normalnie.
Dziekuję za radę ale u mnie zdazyło sie to raz i wynikało ze zmiany antykoncepcji + stres mozliwe, że spowodował przesunięcie cyklu tak mówił lekarz. Robiłam badania i wszystkie wyniki mam w porządku.
Pozdrawiam

3

Odp: Obfita miesiączka o 8 dni za wczesnie czy może byc wynikiem stresów?

Takie coś też może być spowodowane poronieniem a ciąża przy antykoncepcji też się zdarza z tym, że przeważnie jest niemożliwa do donoszenia bo tabletki się bierze nie wiedząc, że jest się w ciąży. Powodem może być też anemia tak jak napisałam Berenika a nawet endometrioza. Noi ostatni powód jaki znam to czy nie łykasz przypadkiem witaminy C? bo jeśli tak to przy antykoncepcji powinnaś ją wykluczyć bo moze powodować takie efekty.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Obfita miesiączka o 8 dni za wczesnie czy może byc wynikiem stresów?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024