Wysyłka na allegro - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Wysyłka na allegro

Nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam posta ale nic nie znalazłam bardziej odpowiedniego smile

Mam pytanie odnośnie allegro

Wystawiałam przedmiot który został kupiony, otrzymałam wpłatę na PayU, zapakowałam bezpiecznie przedmiot i mam zamiar lecieć z nim jutro na pocztę ale mam taki jeden mały problem. Chodzi o to że nie wiem skąd alllegro będzie wiedzieć że przedmiot został wysłany?
Trzeba jakoś ich poinformować czy co?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wysyłka na allegro

Ale dlaczego chcesz informować o tym allegro? Oni są jedynie pośrednikiem. Wyślij przedmiot poleconym lub paczką i napisz maila do kupującego z numerem listu przewozowego/przesyłki (długi, czternasto bodajże cyfrowy numer). Wtedy będzie mógł sobie na stronie poczty sprawdzić, w którym miejscu jest przesyłka.

3

Po zalogowaniu się na swoje konto na Allegro przejdź do zakładki "Moja sprzedaż", potem "sprzedane" i w opcjach wybierz wprowadzanie nr przesyłki oraz nazwę firmy realizującej dostawę. Po zatwierdzeniu kupujący automatycznie otrzyma od Allegro maila z powyższymi informacjami.

4

Dzięki za pomoc smile
Jestem strasznie ciemna w tej kwestii tongue

5

Allegro nic do tego smile Napisz maila do kupującego że paczka poszła i nr listu. Ja sprzedaje na allegro i jak ktoś coś kupi - w mailu sprzedałeś/aś przedmiot masz na dole dane kupującego smile

6 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-04-03 10:45:55)

Cześć ;-) Wiesz co, ja Ci mówię z czystym sumieniem i bezinteresowne, że jeżeli masz jakiekolwiek problemy ze sprzedażą rzeczy online, na allegro głównie, to zobacz sobie [spam]. To tak ułatwia cały ten proces, że nawet sobie nie wyobrazasz. A przynajmniej ja byłam w ogomnym szoku że są takie narzędzie. Podrzucam te stonke specjalnie, bo ja na początku jak zaczęłam sprzedawać różne rzeczy, to mi się wszystko myliło, mieszało, gubiło, a dzięki aukcjonerowi mam wszystko pod kontrolą  i mogę zajmować się innymi rzeczami. Pozdrawiam (świątecznie już :-))

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018