Jak tanio wysłać rower kurierem? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jak tanio wysłać rower kurierem?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Jak tanio wysłać rower kurierem?

Witam,
chcę sprzedać swój rower, bo wymieniam na lepszy model tongue Na dniach wystawiam go na aukcję. Mam tylko pytanie jak poradzić sobie z wysyłką tak dużego i ciężkiego przedmiotu? I co z pakowaniem? Bo karton to chyba odpada? No i koszty przesyłki też będą na pewno miały znaczenie dla kupującego, dlatego im taniej tym lepiej tongue
Od razu mówię, że na żadnego chłopa nie mam co liczyć, więc muszę poradzić sobie z tym sama tongue

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak tanio wysłać rower kurierem?

oczywiście, że da radę w karton, tylko musi być sztywny! Taki karton można albo kupić, albo podejdź do jakiegoś marketu i podpytaj czy mają. Odkręć wszystkie wystające przedmioty, żeby lepiej go zapakować (np pedały), a kierownicę poluzuj i ustaw wzdłuż ramy. Dzięki temu zmniejszysz rozmiar przesyłki. No i koniecznie pustą przestrzeń w kartonie wypełnij gazetami albo folią bąbelkową.
Co do wysyłki takiego roweru, to ja bym tylko słała przez jakiegoś taniego kuriera. Inaczej może to trochę sporo kosztować.

3

o, dobre rady odnośnie pakowania. Dzięki.
No tak, tylko jaki kurier jest tani? Bo o to mi właśnie chodzi big_smile

4

tzn pisząc "tani kurier" miałam na myśli takie portale jak wysyłaj taniej, paczka, kurierzy itp.
Oni mają niższe ceny niż bezpośrednio firmy kurierskie. Jeszcze tym bardziej jak wysyłasz tylko jeden przedmiot, to wysyłka tradycyjnym kurierem zupełnie się nie opłaca.

5

Mileva dobrze Ci pisze. Ja akurat z tych wymienionych firm to współpracowałam tylko z Wysyłaj Taniej, ale w moim przypadku się sprawdzili i już nie musiałam dalej szukać. Co do ceny to ogarnij sobie ich cennik na stronce i sama zobaczysz ile mniej więcej Ci to wyjdzie. No i duży plus, że jak zamówisz kuriera, to przyjedzie po paczkę pod wskazany adres, więc nie będziesz musiała dodatkowo gdzieś łazić z tą wielką paką.

6

Agness napisał/a:

Mileva dobrze Ci pisze. Ja akurat z tych wymienionych firm to współpracowałam tylko z Wysyłaj Taniej, ale w moim przypadku się sprawdzili i już nie musiałam dalej szukać. Co do ceny to ogarnij sobie ich cennik na stronce i sama zobaczysz ile mniej więcej Ci to wyjdzie. No i duży plus, że jak zamówisz kuriera, to przyjedzie po paczkę pod wskazany adres, więc nie będziesz musiała dodatkowo gdzieś łazić z tą wielką paką.

no faktycznie, poczytałam trochę, sprawdzałam ceny i to nie wyjdzie aż tak drogo jak myślałam. Plus duży bo czytałam, że wszystko przez internet wypełniam i zamawiam kuriera. Więc wydaje się to proste. Dzięki za namiary.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jak tanio wysłać rower kurierem?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021