Figurena Slim - a skuteczność w kuracji odchudzającej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Figurena Slim - a skuteczność w kuracji odchudzającej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Figurena Slim - a skuteczność w kuracji odchudzającej

Rozpoczęłam z nowym rokiem odchudzanie. Zaplanowałam sobie że odchudzę się według najbardziej popularnych metod i rad m.in na forach internetowych czyli dieta MŻ, ćwiczenia i uśmiech na twarzy. Niestety to jest dla mnie nie do przebrnięcia. Nie dałam rady z utrzymaniem tych zaleceń - bardzo ciężko mi wytrwac w tych postanowieniach. Zaczęłam więc szukac jakiegoś suplementu który wspomoże moje działania i jak zobacze efekty to wydaje mi się że będzie to wystarczająca dla mnie motywacja żeby wytrwać w odchudzaniu. Co polecacie, ja usłuszałam od koleżanki o figurenie i chciałam się dowiedzieć jak w temacie czy ktoś z Was stosował i moze się wypowiedzieć na ich temat? Wiem że pewnie część użytkowniczek będzie chciało mnie zniechęcić do stosowania suplementów ale ja juz jestem pewna że bez tego ne dam rady, a słyszałam też pozytwyne opinie na ich temat.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Figurena Slim - a skuteczność w kuracji odchudzającej

Suplementy nie sprawią, że schudniesz. Możesz nie wierzyć, możesz się zapierać, ale prawda jest taka, że jakby to wszystko było skuteczne, to by nie było grubych ludzi. Stracisz pieniądze niepotrzebnie, a efekt będzie żaden.

Dlaczego nie możesz wytrwać w diecie? Chodzisz głodna? Jedzenie jest niedobre?

Jeśli chodzisz głodna i masz ciągle zachcianki, to znaczy, że dieta jest źle zbilansowana - nie wystarczy mniej jeść, trzeba wiedzieć jak to zrobić i co jeść. Może za bardzo sobie obcinasz porcje, może jesz rzeczy, które napędzają apetyt.

W paru wątkach już o tym pisałam, ale napiszę jeszcze raz - żarcie na diecie nie musi smakować jak g**no. Może być smaczne, odżywcze i nietuczące.

Trochę postarać się oczywiście trzeba, ale to nie musi być droga przez mękę.

Ćwiczyć nie przestawaj, rób takie, które sprawiają Ci największą frajdę.

3 Ostatnio edytowany przez Taurella (2015-02-05 14:26:54)

Odp: Figurena Slim - a skuteczność w kuracji odchudzającej

Nie koniecznie, nie można generalizować i wszystkiego wsadzać do jednego worka. Zastanów się racjonalnie jak się rozchorujesz i stosujesz razem z lekami różne suplementy diety a czasami nawet same - ma tu na myśli np witaminy np C, minerały np magnez to czy uważasz że nic nie pomagają? Uzupełniamy wtedy nasz organizm o składniki które są potrzebne do walki np z przeziębieniem i dzięki temu szybciej wracamy do zdrowia. Tak samo sprawa się ma w odchudzaniu - można oczywiście stosować dietę i ćwiczenia - bo to podstawa ale suplementy diety które zawierają składniki przyśpieszające metabolizm, dostarczające niezbędnych wartości podczas diety nie są do niczego a wręcz odwrotnie tylko przyspieszają efekty kuracji odchudzającej - każdy dietetyk Ci to powie.

4

Odp: Figurena Slim - a skuteczność w kuracji odchudzającej

Moja współlokatorka się odchudza od dwóch lat i jest zdania, że wszelkie suplementy niestety nie pomagają... Ale być może to kwestia indywidualna, może niektórym pomogą, a innym nie

5 Ostatnio edytowany przez Taurella (2015-02-12 12:58:18)

Odp: Figurena Slim - a skuteczność w kuracji odchudzającej
katarzynka19 napisał/a:

Moja współlokatorka się odchudza od dwóch lat i jest zdania, że wszelkie suplementy niestety nie pomagają... Ale być może to kwestia indywidualna, może niektórym pomogą, a innym nie

Wiadmo że tak - wszytsko zależy od naszych predyspozycji, zaangażowania i wielu innych czynników.

6

Odp: Figurena Slim - a skuteczność w kuracji odchudzającej

Zgadzam się, ja stosowałam figurene i jestem pewna że bez tego suplementu nie udałoby mi się schudnąć 16 kg w 3 miesiące.

7 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2015-03-11 13:55:14)

Odp: Figurena Slim - a skuteczność w kuracji odchudzającej

Nie zdecydowałabym się raczej na branie takich suplementów. Jakoś nie wierzę, że są bezpieczne. Od początku kiedy zaczęłam się odchudzać chodzę do pani dietetyk [spam] i są efekty, także nie szukam innych metod. Może gdyby dietetyk mi nie pomógł zastanowiłabym się na takim suplementem, ale póki co to nie wchodzi w grę.

8

Odp: Figurena Slim - a skuteczność w kuracji odchudzającej
Taurella napisał/a:

Nie koniecznie, nie można generalizować i wszystkiego wsadzać do jednego worka. Zastanów się racjonalnie jak się rozchorujesz i stosujesz razem z lekami różne suplementy diety a czasami nawet same - ma tu na myśli np witaminy np C, minerały np magnez to czy uważasz że nic nie pomagają? Uzupełniamy wtedy nasz organizm o składniki które są potrzebne do walki np z przeziębieniem i dzięki temu szybciej wracamy do zdrowia. Tak samo sprawa się ma w odchudzaniu - można oczywiście stosować dietę i ćwiczenia - bo to podstawa ale suplementy diety które zawierają składniki przyśpieszające metabolizm, dostarczające niezbędnych wartości podczas diety nie są do niczego a wręcz odwrotnie tylko przyspieszają efekty kuracji odchudzającej - każdy dietetyk Ci to powie.

Przeziębienie się leczy jedynie objawowo, więc branie witaminy C ma taki sam wpływ jak cudowne pigułki, a więc żaden. Przeziębienie mija po tygodniu. Na jakieś ostrzejsze infekcje idzie się po konkretne leki na receptę, przepisywane przez lekarza. Dostrzegasz różnicę?
Podobnie taki magnez z apteki - biorę tego sporo, bo mam niedobór, ale jakbym nie odstawiła kawy, nie zaczęła używać więcej kakao orzechów i innych naturalnych źródeł, to guzik by pomogły. Na każdym takim badziewiu pisze, że suplement diety nie jest jej substytutem.

Dietetyk, który by mi powiedział, że jakieś pigułki z wyciągiem z zielonej kawy, czy innych pierdół przyspieszą odchudzanie zostałby przeze mnie wyśmiany. Metabolizm przyśpiesza aktywność fizyczna i dobrze skomponowana dieta. Ale jak ktoś chce wyrzucić kasę w błoto i oczekiwać cudów, to droga wolna. Jak się któraś z Was dorobi na tym kaloryfera na brzuchu to pogadamy tongue

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Figurena Slim - a skuteczność w kuracji odchudzającej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024