Pierścionek zaręczynowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pierścionek zaręczynowy

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 60 z 64 ]

1

Temat: Pierścionek zaręczynowy

Witam. Planuję się oświadczyć i szukam pierścionka zaręczynowego, ale.. no właśnie jaki smile?
Chciałbym jakiś nowoczesny, modny do 600zł.
Przeglądam neta, allegro i póki co najbardziej mi się podoba złoto żółte z brylantem, ale za tą cene to ledwie ten brylant widać..
Panie, Panowie doradzicie jakiś smile ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pierścionek zaręczynowy

Spójrz jakie pierścionki ma Twoja dziewczyna i kup coś w ten deseń. Za 600 zł nie kupisz pierścionka z brylantem dobrej jakości:) Chyba, że jakaś super promocja. Zaręczynowy nie musi być koniecznie taki drogi. Ja kupiłem tańszy, a z brylantem kupiłem potem bez okazji bo odłożyłem na ładniejszy:)

3

Zgadzam się z tym co napisał Marcjano, kup pierścionek na jaki Cię stać smile
Moje propozycje:
http://wkruk.pl/pierscionki/pierscionek … ,id-67599/
http://www.apart.pl/pl/kolekcje,c,kolek … nowe,2303/

4

Ja bym proponowała zaokrąglić cenę do 1000zł, w tej cenie kupisz coś porządnego. Zaręczyny to nie mikołaj, masz szanse tylko na jeden trafny prezent i to na całe życie. Piękny, kosztowny pierścionek zaręczynowy to podstawa udanych zaręczyn.

5

Ludmiłaa napisał/a:

Ja bym proponowała zaokrąglić cenę do 1000zł, w tej cenie kupisz coś porządnego. Zaręczyny to nie mikołaj, masz szanse tylko na jeden trafny prezent i to na całe życie. Piękny, kosztowny pierścionek zaręczynowy to podstawa udanych zaręczyn.

Jak zwykle u Ciebie tylko materializm się liczy.
Do 600 zł dostanie ładny pierścionek.

6

Ja sobie sama pierścionek wybrałam, to znaczy, po prostu jak przechodziliśmy obok pokazałam mu w szybie że jak by się chciał oświadczyć to niech ten pierścionek kupi lol

7

Jakie to romantyczne.

8 Ostatnio edytowany przez Ludmiłaa (2015-01-17 11:51:43)

Jeżeli pierścionek by mi się nie podobał byłabym rozczarowana a to tez romantyczne by nie było.

9

Dokładnie, dostaniesz ładny pierścionek do 600 zł. Widziałam ostatnio w Aparcie, pierścionek z białego złota z brylantem (mały brylant, ale bardzo ładny) coś koło tej sumy wink

10

Fajny jest ten pierścionek z Apartu doradzony przez Majka1986

Mój typ do Swarovski - spokojnie do 600 zł znajdziesz coś efektownego, tym zresztą charakteryzuje się ich biżuteria.

Podsyłam swoje typy, mam nadzieję, że Administracja ich nie skasuje:

http://www.swarovski.com/Web_PL/en/5139634/product/Attract_Square_Ring_.html

http://www.swarovski.com/Web_PL/en/5139641/product/Attract_Light_Rectangular_Ring_.html

http://www.swarovski.com/Web_PL/en/1081945/product/Angelic_Ring.html

A brylantem się nie przejmuj, to nie film smile

11 Ostatnio edytowany przez chodź-czytać (2015-01-17 11:56:03)

.

12

Ludmiłaa napisał/a:

a jak kogoś nie stać na pierścionek za 1000zł, to co? To nie powinien się oświadczać?

Autorze dla Twojej ukochanej (oczywiście, jeśli nie jest taką materialistką jak Ludmiłaa) będzie się liczył sam fakt oświadczyn, a nie cena pierścionka smile zadbaj do tego o fajną oprawę i będzie okey smile

13

majka1986 napisał/a:

Autorze dla Twojej ukochanej (oczywiście, jeśli nie jest taką materialistką jak Ludmiłaa) będzie się liczył sam fakt oświadczyn, a nie cena pierścionka smile zadbaj do tego o fajną oprawę i będzie okey smile

Chyba, że jest Ludmiła to wtedy nie.

14

No jasne, ze nie powinien, nawet nie powinien się wygłupiać. No to na pierścionek nie stać a na ślub stać?

Skąd wiesz jaka jest dziewczyna autora?

15

Marcjano napisał/a:
majka1986 napisał/a:

Chyba, że jest Ludmiła to wtedy nie.

no to wtedy nie smile

Moim zdaniem liczy sie przede wszystkim fakt, że facet chce być ze swoja partnerką na całe życie, a nie wartość pierścionka...

16

Ludmiłaa napisał/a:

No jasne, ze nie powinien, nawet nie powinien się wygłupiać. No to na pierścionek nie stać a na ślub stać?

a co ma piernik do wiatraka?

17 Ostatnio edytowany przez Nataluszek (2015-01-17 12:16:33)

Sylwia, ten pierwszy od Swarovskiego jest przepiękny.
Sama chciałabym taki dostać. smile

Autorze, myślę, że Twojej narzeczonej również by się podobał. smile

Ludmiła, kolejny wątek zaśmiecany Twoimi poglądami wyssanymi z palca lub "Mody na Sukces". Jeżeli Cię stać to dorzuć się chłopakowi do pierścionka. Co to dla takiej diwy jak Ty 4 stówki?

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.

18

mike21 napisał/a:

Witam. Planuję się oświadczyć i szukam pierścionka zaręczynowego, ale.. no właśnie jaki smile?
Przeglądam neta, allegro i póki co najbardziej mi się podoba złoto żółte z brylantem, ale za tą cene to ledwie ten brylant widać..

Koniecznie z brylantem ? Za tę ceną, to rzeczywiście skazany jesteś tylko na brylantowe okruchy wink Dlatego może póki co,to ten brylant sobie odpuść...  Zresztą  brylanty są przereklamowane wink Mnie się wydaje, że te zaprezentowane poniżej pierścionki,  mieszczą się chyba w definicji "nowoczesny i modny"...
http://www.kociuba.pl/zloty-pierscionek-zareczynowy-z-cyrkonia-pz-027c-19442.html
http://www.kociuba.pl/zloty-pierscionek-zareczynowy-z-cyrkonia-pz-072c-19485.html
http://www.kociuba.pl/zloty-pierscionek-zareczynowy-z-cyrkoniami-pz-023c-19439.html

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

19

Volver napisał/a:
mike21 napisał/a:

Koniecznie z brylantem ? Za tę ceną, to rzeczywiście skazany jesteś tylko na brylantowe okruchy wink Dlatego może póki co,to ten brylant sobie odpuść...  Zresztą  brylanty są przereklamowane wink Mnie się wydaje, że te zaprezentowane poniżej pierścionki,  mieszczą się chyba w definicji "nowoczesny i modny"...
http://www.kociuba.pl/zloty-pierscionek-zareczynowy-z-cyrkonia-pz-027c-19442.html
http://www.kociuba.pl/zloty-pierscionek-zareczynowy-z-cyrkonia-pz-072c-19485.html
http://www.kociuba.pl/zloty-pierscionek-zareczynowy-z-cyrkoniami-pz-023c-19439.html

Ja osobiście jestem bardziej za Apartem, Krukiem lub Swarovskim... nie koniecznie z brylantem smile ale firma znana

20 Ostatnio edytowany przez Marcjano (2015-01-17 12:56:12)

Mojej żonie nie podobają się sieciówki. Dlatego często kupujemy u lokalnych jubilerów lub na zamówienie. Jak brylanty to kupuję w Michelson Diamonds. Teraz się czaję na kolczyki, ale nie mają chwilowo nic ładnego. Zresztą oni też robią na zamówienie.

21

Marcjano napisał/a:

Mojej żonie nie podobają się sieciówki. Dlatego często kupujemy u lokalnych jubilerów lub na zamówienie. Jak brylanty to kupuję w Michelson Diamonds. Teraz się czaję na kolczyki, ale nie mają chwilowo nic ładnego. Zresztą oni też robią na zamówienie.

No właśnie, co kto lubi smile kobiety mają rożne gusta. Mój mąż wie, że uwielbiam te w/w firmy i dlatego pierścionek zaręczynowy mam taki
http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolek … nowe,9488/
Na temat gustu przyszłej żony autora musiałby się on sam wypowiedzieć smile

22

Moja żona dostała praktycznie identyczny, ale z białego złota bo nie lubi żółtego. Tyle, że to był prezent bez okazji. Zaręczynowy był skromniejszy bo byłem student bez grosza przy duszy:)

23

Marcjano napisał/a:

Moja żona dostała praktycznie identyczny, ale z białego złota bo nie lubi żółtego. Tyle, że to był prezent bez okazji. Zaręczynowy był skromniejszy bo byłem student bez grosza przy duszy:)

Prawda, że śliczny big_smile

Ja nie twierdzę, że pierścionek zaręczynowy musi być nie wiadomo jak drogi. No chociaż z drugiej strony... gdybym wiedziała, że facet jest przy kasie a kupiłby mi pierścionek zaręczynowy za 200zł to tez bym zbytnio zadowolona nie była smile

24

Volver, a takie pierścionki nie podobają mi się wcale. Są takie zwykłe, oklepane...Takiego nie chciałabym dostać. smile

Kuzynka dostała pierścionek z brylantem i gdyby nie fakt, że ma certyfikat to nikt by się nawet nie domyślił.
Szkoda kasy... smile

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.

25

Marcjano napisał/a:

Jakie to romantyczne.

Uważaj, bo się wzruszysz. big_smile

Jestem zdania, żeby autor kupił taki pierścionek, na jaki go obecnie stać.
Nie muszą być zaraz brylanty.
Jak przyszła narzeczona by wybrzydzała, to radziłabym zmienić narzeczoną. big_smile

Nad światem nie może być dwóch niebios.

26

No właśnie, trzeba by wiedzieć więcej o guście dziewczyny i możliwościach finansowych autora. Sama tez uwielbiam Apart, ale mąż czasem kupuje mi coś bardziej niszowego, dobrej jakości ale nie z sieciówki, tylko np. jakiegoś młodego projektanta i też zawsze bardzo mi się podoba. Najważniejsze to utrafić w gust, jeśli się trafi to cena gra mniejszą rolę, nie wszystko co drogie jest automatycznie gustowne i ładne.

27

Popatrz co lubi twoja dziewczyna. Może na przykład nie chciałabyżółtego złota. Nie każdy lubi. A na brylant można naskładać później... Z drugiej strony fajnie jeśli pierścionek będzie dobrej jakości, z dobrgo stou i będzi po prostu ładny, dobrze zrobiony. Może idż do jubilera, który nie jest z sieciówki, tam też mozna znaleźć fajne rzeczy ale są ciut tańsze.

???? ?? ?? ????? ??? ?? ??? ?????? ?? ?? ????.
???? ?? ??
???? ??? ??? ?? ??? ?????
?? ???????? ??????,???? ??? ???? ?...

28

majka1986 napisał/a:
Volver napisał/a:
mike21 napisał/a:

Ja osobiście jestem bardziej za Apartem, Krukiem lub Swarovskim... nie koniecznie z brylantem smile ale firma znana

Osobiście gustuje w biżuterii BVLGARI, tylko co z tego ? smile Autor wątku raczej nie pyta  o nasze preferencje... wink Szuka niedrogiego pierścionka ładnie się prezentującego. Uważasz, że koniecznie powinien zapłacić więcej za samą markę ?

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

29

Ja bym wolała coś markowego smile

30

Nataluszek napisał/a:

Volver, a takie pierścionki nie podobają mi się wcale. Są takie zwykłe, oklepane...Takiego nie chciałabym dostać. smile

Ależ rozumiem gusta są różne smile Dla Ciebie oklepany dla mnie wzór ponadczasowy. Nie znam przyszłej narzeczonej  autora wątku i jej upodobań... smile

31

W sumie dziewczyny, czy Wy myślicie, że autor zna bardzo dobrze upodobania przyszłej narzeczonej? smile

32

majka1986 napisał/a:

W sumie dziewczyny, czy Wy myślicie, że autor zna bardzo dobrze upodobania przyszłej narzeczonej? smile

Optymistycznie zakładam, że tak... big_smile

33

Volver napisał/a:
majka1986 napisał/a:

Optymistycznie zakładam, że tak... big_smile

big_smile ja jednak uważam, że faceci nie przywiązują zbytnio uwagi do tego w jakiej biżuterii gustuje ich kobieta smile

34

Możesz podpatrzeć jakies proste rzeczy, jaki mniej więcej typ biżuterii nosi - np. są kobiety, które w ogole nie noszą złota (żółtego), tylko biale i srebro, bo nie lubią. Jeśli narzeczona nie ma ani jednej rzeczy wlasnie z białego czy ani jednej z żółtego złota, to może dac do myslenia. Tak samo jeśli nosi mało biżuterii albo wcale czy bardzo delikatną, a dasz pierścionek na pół palca big_smile

35

a dla mnie ważniejsza od pierścionka jest oprawa smile jestem romantyczka i lubię jak facet się postara smile

36

A to też, swoją drogą... smile

37

bo pierścionek to nie wszystko... możesz kupić taki za 20tyś a jak zaręczyny będą takie na odpieprz to cena pierścionka nic nie da...

38

Dokładnie, czytałam kiedyś wątek (nie pamiętam, czy na tym forum) dziewczyny, której facet oświadczył się w wynajmowanej obskurnej klitce, pod majtającą się żarówką nawet bez klosza, leżac na kanapie w dresie i czytając gazetę, o ile pamiętam podniósł oczy i zapytał "a może byśmy się hajtnęli"? big_smile
Oczywiście dziewczyna została zjechana na forum za to, że śmiało jej się to nie podobać big_smile

39

ChloeIllusion napisał/a:

Dokładnie, czytałam kiedyś wątek (nie pamiętam, czy na tym forum) dziewczyny, której facet oświadczył się w wynajmowanej obskurnej klitce, pod majtającą się żarówką nawet bez klosza, leżac na kanapie w dresie i czytając gazetę, o ile pamiętam podniósł oczy i zapytał "a może byśmy się hajtnęli"? big_smile
Oczywiście dziewczyna została zjechana na forum za to, że śmiało jej się to nie podobać big_smile

ja bym takich zaręczyn nie przyjęła smile

U mnie czekanie na zaręczyny wyglądało tak big_smile(pisałam przed chwilą w jakimś wątku) :
Pamiętam jak w naszej "paczce znajomych" koleżanki wychodziły za mąż lub dostawały pierścionki zaręczynowe. I mimo tego, że to my właśnie byliśmy wśród nich parą z najdłuższym stażem ja takowego nie dostałam. Pamiętam jak im zazdrościłam, a jednocześnie jak ja mu "jęczałam" oczywiście nie wprost, dając do zrozumienia, że też bym chciała, żeby mi się oświadczył.
W moje urodziny odebrał mnie z uczelni i w samochodzie powiedział, że ma dla mnie wspaniały prezent. Do mieszkania jechałam cała w skowronkach, że w końcu się zdobył i kupił mi ten pierścionek... A dostałam nowego, wypasionego laptopa...Mina moja - BEZCENNA big_smile big_smile big_smile

40

big_smile No w końcu kto powiedział, ze trzeba pierścionek... big_smile
Ja serio mam nadzieję, ze tamto to był troll albo żart, bo czegos takiego sobie nawet nie wyobrażam... a jak zobaczyłam jak jeszcze po dziewczynie jadą, bo przecież "nie każdy musi mieć gest, ale niech się cieszy ze w ogole chciał" miałam oczy jak 5 zł...

41

nie no ja pisałam jak wyglądałam na zaręczyny i strasznie zawiedziona byłam jak mi się wtedy, w ur nie oświadczył, a on skubany specjalnie zrobił to tydzień później na weselu u naszych przyjaciół, przy tych wszystkich ludziach uklęknął na kolanko, i poprosił mnie o rękę... i był pierścionek, taki jak podałam powyżej... i był tez bukiet róż

42

No i tym sposobem miałaś i laptop, i pierścionek, i kwiaty smile

43

majka1986 napisał/a:

Ja bym wolała coś markowego smile

No i tu widać jak różne są gusta. U nas raczej marka kojarzy się z masówką, a taki zrobiony na zamówienie czymś wyjątkowym. Znaczy mi nie, bo ja nie przywiązuję wagi do tego. To słowa żony:)

44

Mi chłopak kupił pierścionek, aby oficjalnie uznać, że jesteśmy parą. Byłam w szoku, absolutnie się tego nie spodziewałam. Najlepsze jest to, że kupił mi prawie identyczny jaki mam. Zwykły, srebrny, dosyć gruby... Zupełnie nie w moim guście, no ale skąd mógł wiedzieć. Za kilka dni mam urodziny i już tyle było gadania na temat zaręczyn, tyle razy mi się marzyło. Pokazywałam mu już nie raz jaki pierścionek mi się podoba. Znając realia... Do zaręczyn daleko, a jak już kupi, to pewnie coś w rodzaju tych co mam, bo będzie bał się zaryzykować.

Także nie radziłabym dobierać pierścionka do pozostałych noszonych przez partnerkę tongue Lepiej zaskoczyć czymś innym, czymś co może partnerowi by akurat wpadło w oko. Nie róbmy z mężczyzn ''ciemnot'' pod tym względem smile z pewnością każdy facet ma jakiś swój gust i super gdyby tym się kierował w doborze pierścionka.

''Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga wracać'' ~ Władysław Grzeszczyk

45 Ostatnio edytowany przez Volver (2015-01-17 19:45:18)

Motylek93 napisał/a:

Najlepsze jest to, że kupił mi prawie identyczny jaki mam. Zwykły, srebrny, dosyć gruby... Zupełnie nie w moim guście, no ale skąd mógł wiedzieć. (...)
Także nie radziłabym dobierać pierścionka do pozostałych noszonych przez partnerkę tongue

W życiu nie wpadłabym na to, że kobieta może nosić biżuterię, która jej się kompletnie nie podoba... i w dodatku  liczy na cud, że otrzyma pierścionek w innym guście niż ten, który prezentuje na co dzień... Dla mnie ten tok myślenia jest nie do ogarnięcia, chociaż też jestem kobietą... wink

46

No to fakt, na to by nawet kobieta nie wpadła, a co dopiero facet big_smile Z kolei kupowanie całkiem identycznego mógł sobie darować, po co kobiecie 2 prawie takie same...

47

Prawie, to nie całkiem... wink

48

Ja mam pierścionek z drugiej ręki tzn zabytkowy. I bardzo go lubię.

???? ?? ??

49

Lily89 napisał/a:

Lily... taki pierścionek, to już inna liga... smile
Swoją drogą pozwól, że zapytam... czy on byłby również  w moim guście ? Domyślasz się, co mam na myśli... wink

50

szczerze ,jakby mi się facet oświadczył publicznie uznałabym go za całkowitego debila który zrobił z siebie pajaca a mi jeszcze wstyd zrobił. Chyba bym się zapaliła ze wstydu lol  Nie znoszę romantyków, romantyk to cipa. Mój facet jest bardzo męski i takiego idioty by z siebie nie zrobił. I takiego cyrku by nie odstawił przy innych. Dostałam pierścionek normalnie bez takich idiotyzmów, żeby od romantyzmu nie chciało się rzygać.
Gdyby się publicznie oświadczył uznałabym go za nieprzewidywalnego, niezrównoważonego psychicznie, nieodpowiedniego, który naraził mnie na duży stres, i wstyd i na pewno bym odmówiła.
Ja jak mu powiedziałam o pierścionku, to nie myślałam ze go kupi to drogie jak cholera było. Więc jak zobaczyłam pierścionek to już żadnych słów nie potrzebowałam. 
Wszyscy byli pierścionkiem zachwyceni. Ale wesele to już bym chciała huczne.

51

Volver napisał/a:
Lily89 napisał/a:

Swoją drogą pozwól, że zapytam... czy on byłby również  w moim guście ? Domyślasz się, co mam na myśli... wink

A to zależy jak lubisz starocie to tak.

???? ?? ??

52

Lily89 napisał/a:
Volver napisał/a:
Lily89 napisał/a:

A to zależy jak lubisz starocie to tak.

Jeżeli, jest to "staroć" czysto rosyjski... w dodatku dziewiętnastowieczny, to nawet baaardzo takie lubię big_smile
Taka zabytkowa biżuteria nie dość, że jest najczęściej piękna, to jest też świetną lokatą kapitału... wink

Ludmiłaa napisał/a:

szczerze ,jakby mi się facet oświadczył publicznie uznałabym go za całkowitego debila który zrobił z siebie pajaca a mi jeszcze wstyd zrobił. Chyba bym się zapaliła ze wstydu lol  Nie znoszę romantyków, romantyk to cipa. Mój facet jest bardzo męski i takiego idioty by z siebie nie zrobił. I takiego cyrku by nie odstawił przy innych. Dostałam pierścionek normalnie bez takich idiotyzmów, żeby od romantyzmu nie chciało się rzygać.
Gdyby się publicznie oświadczył uznałabym go za nieprzewidywalnego, niezrównoważonego psychicznie, nieodpowiedniego, który naraził mnie na duży stres, i wstyd i na pewno bym odmówiła.
Ja jak mu powiedziałam o pierścionku, to nie myślałam ze go kupi to drogie jak cholera było. Więc jak zobaczyłam pierścionek to już żadnych słów nie potrzebowałam. 
Wszyscy byli pierścionkiem zachwyceni. Ale wesele to już bym chciała huczne.

Ostatecznie pierścionek znalazłam sama, wrócił z jakiegoś wieczoru kawalerskiego czy coś, był dobrze wstawiony, leżał na łóżku a pierścionek sam wyleciał z kieszeni, ja podnoszę i mowie ,,coś Ci wypadło'' big_smilebig_smile big_smilebig_smile byłam w lekkim szoku jak podniosłam i zobaczyłam co wypadło. No to wyjdziesz za mnie?! Pewnie, ze tak

Ludmiła,jak to są normalne oświadczyny, to ja nie mam pytań...

...a dni, których nie pamiętasz, nigdy nie było..

54 Ostatnio edytowany przez Ludmiłaa (2015-01-18 18:55:28)

statystyczna_polka jak najbardziej normalne. Bo przynajmniej byliśmy tylko we dwoje, on wcześniej nie musiał, się stresować co powie, jak to wyjdzie przy innych, a ja nie paliłam się ze wstydu, co powiedzieć. Zresztą ja nie znoszę romantyzmu, jakiś kolacyjek nad rzeką, skrzypka przy stole, albo pierścionka schowanego... w lodówce. A już publiczne oświadczyny szczyt idiotyzmu. Niezręczne dla obydwu stron, a ludzie tylko będą szydzić i kpić. Zresztą publicznie to jak dla mnie oświadcza się damski bokser, żeby było pod publikę, żeby miał alibi no jaki to on wspaniały facet, jaki romantyczny, no nic zarzucić. Oświadcza się publicznie bo jest tchórzem i zwyczajnie wstydzi się ze kobieta odmówi, a publicznie przecież nie powie nie.
Jak już znalazłam pierścionek to nam ulżyło. Ufff koniec szopki. Ja nie musze się obawiać oświadczyn że mi się nie spodobają, że się będę stresować, że będę rozczarowana, a on ma już za sobą, nie musi się wygłupiać, wymyślać, szukać okazji.
Naprawdę takie oświadczyny mi bardzo odpowiadały.

Ludmiłaa napisał/a:

statystyczna_polka jak najbardziej normalne. Bo przynajmniej byliśmy tylko we dwoje, on wcześniej nie musiał, się stresować co powie, jak to wyjdzie przy innych, a ja nie paliłam się ze wstydu, co powiedzieć. Zresztą ja nie znoszę romantyzmu, jakiś kolacyjek nad rzeką, skrzypka przy stole, albo pierścionka schowanego... w lodówce. A już publiczne oświadczyny szczyt idiotyzmu. Niezręczne dla obydwu stron, a ludzie tylko będą szydzić i kpić. Zresztą publicznie to jak dla mnie oświadcza się damski bokser, żeby było pod publikę, żeby miał alibi no jaki to on wspaniały facet, jaki romantyczny, no nic zarzucić. Oświadcza się publicznie bo jest tchórzem i zwyczajnie wstydzi się ze kobieta odmówi, a publicznie przecież nie powie nie.
Jak już znalazłam pierścionek to nam ulżyło. Ufff koniec szopki. Ja nie musze się obawiać oświadczyn że mi się nie spodobają, że się będę stresować, że będę rozczarowana, a on ma już za sobą, nie musi się wygłupiać, wymyślać, szukać okazji.
Naprawdę takie oświadczyny mi bardzo odpowiadały.

Ludmiła, 
Oświadczyny nie muszą być publiczne, mogą być w zaciszu domu, hotelowym pokoju,na szczycie góry, cholera wie gdzie jeszcze,ale niech facet włoży w nie minimum zaangażowania.  Z drugiej strony, jak facet na czyjś wieczór kawalerski idzie z pierścieniem za kilka tysięcy w kieszeni, to mnie zastanawia, co on ma w głowie. .ale to akurat Twój problem. Czytałam w wielu wątkach, jak desperacko chciałaś tych oświadczyn i jestem przekonana, że przyjęłabyś każde, byle by były..

...a dni, których nie pamiętasz, nigdy nie było..

56

Volver napisał/a:

W życiu nie wpadłabym na to, że kobieta może nosić biżuterię, która jej się kompletnie nie podoba... i w dodatku  liczy na cud, że otrzyma pierścionek w innym guście niż ten, który prezentuje na co dzień... Dla mnie ten tok myślenia jest nie do ogarnięcia, chociaż też jestem kobietą... wink

Noszę dwa pierścionki, jeden dostałam od taty, dawno temu i chłopak wzorował się jego wyglądem smile Nigdy bym nie schowała tych pierścionków ze względu na to, że nie są w moim guście smile są przecież od ważnych mi osób.

''Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga wracać'' ~ Władysław Grzeszczyk

57 Ostatnio edytowany przez Ludmiłaa (2015-01-18 19:18:05)

No bo ten pierścionek był z zupełnie innego miasta, więc podejrzewam że któryś z kolegów co tam mieszkają pierścionek mu przywiózł, na tę imprezę i go odebrał. Także zaangażowanie to było w kupno pierścionka lol

Mój facet zdecydowanie nie należy do takich co by latali z pierścionkiem jak z jajkiem i się chwalili wszystkim jaki to pierścionek kupił drogi i ze się będzie oświadczał Zdecydowanie robi takie rzeczy w duże dyskrecji i tajemnicy.
Po prostu odebrał pierścionek na imprezie i miał go pryz sobie. Ba nawet nikt nie wiedział z tych co byli na imprezy o oświadczynach.
Tylko ten co przywiózł pierścionek. 

Oświadczenie się komuś, na czyimś przyjęciu jest bardzo nietaktowne. To psucie komuś imprezy i staranie się za wszelką cenę być na pierwszym planie. Po prostu chęć zwrócenia na siebie uwagi i zniszczenie komuś przyjęcia, poprzez zepchnięcie go w cień żeby samemu brylować. Byłabym bardzo niezadowolona i rozczarowana gdyby ktoś organizował sobie oświadczyny na moim weselu. To już wolałabym Jasia Fasolę zamówić, albo innego komika, niż miałaby mi jakaś niewydarzona parka modę na sukces odgrywać.

58

Ja dostałam pierścionek zaręczynowy kupiony na targu staroci w Słowenii.Niestety,nie pocieszyłam się nim długo.
Pojechaliśmy w Alpy Julijskie by pochodzić po via ferrata.Kiedy tam chodziliśmy-kilkaset metrów nad ziemią,w uprzężach,upoceni i brudni mój facet wyjął pierścionek,który dzień wcześniej widziałam na pchlim targu i wręczył mi ze słynnym zapytaniem czy za niego wyjdę.
Pierścionek wypadł mi z wrażenia...kilkaset metrów w dół sad
Po jakimś czasie,w miejscu bardziej przewidywalnym dostałam srebrny pierścionek z aleksandrytem.
Nie noszę pierścionków więc leży gdzieś na dnie szkatułki smile
Dla mnie cena pierścionka nie ma znaczenia,ja nie mam zwyczaju chwalenia się znajomym,że to ten,zaręczynowy właśnie i nie dążę do tego by mi go każdy zazdrościł.
Na mnie największe wrażenie zrobiła wyprawa i jej nie zapomnę na pewno.
A pierścionek...rzecz,bez znaczenia.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

59

Znaczy ja nie latam i nie chwalę się że to jest pierścionek zaręczynowy, ale jest tak pokaźny, że trudno go nie zauważyć.

60

Ja tam jestem romantyczką smile i pierścionek ma dla mnie duże znaczenie smile
to w jaki sposób mi się mój chłopak oświadczył jak najbardziej było w moim guście big_smile A poza tym ustalił to z organizatorami wesela. W dodatku pierścionek zaręczynowy pomagała mu wybrać moja przyjaciółka - pani młoda smile
Moje wesele też było z pompą - biała suknia, wesele na 180 osób, limuzynę, dekoratora ślubnego, fajerwerki itd. co kosztowało nie mało... i nie żałuje pieniędzy na to wydanych... bo wspomnienia są bezcenne!

Posty [ 1 do 60 z 64 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pierścionek zaręczynowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021