Najlepsze sposoby na lenistwo? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Najlepsze sposoby na lenistwo?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Najlepsze sposoby na lenistwo?

Jestem strasznie leniwy , wszystko odkladam , nie chce mi sie chodzic na treningi , kiedys taki nie bylem. Zawsze aktywny i w ruchu. Teraz wole posiedziec przed kompem niz wychodzic gdzies z kumplami, to oni czesciej do mnie wpadaja po cos. Juz kilka dni mam strasznego lenia , chodze i ziewam tylko i nawet glupiego pokoju mi sie nie chce posprzatac. Macie jakies sprawdzone rady zeby sie pozbyc lenistwa i mocno sie zmotywowac do dzialania?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Najlepsze sposoby na lenistwo?

Ja mam tak, że muszę po prostu zacząć - jakąś małą rzecz zrobić, a potem to juz leci... huragan smile

Jestem?

3

Wez kartkę papieru, zaplanuj co chcesz osiągnąć ? NO i co masz zrobić by to się udało?
Czy naprawdę chcesz spędzić resztę życia przed monitorem?? itp
Wystarczy zmotywować się do małej sprawy, a reszta poleci smile
Dobry plan to podstawa wink

4

Tak, trzeba się przełamać.
Od ośmiu lat jestem na emeryturze i sam po sobie widzę, że dostałem lenia.
Na szczęście, moja partnerka czuwa i co jakiś czas pogania mi kota, bym się czymś zajął oprócz żelaznych pozycji na liście domowych obowiązków.
Tobie też ktoś taki by się przydał.

facet po przejściach

5

Nie chce Ci się nic robić?
Skoro jesteś leniwy i nic nie chce Ci się robić, to nie rób. Usiądź i nie rób nic. NIC.
Wyłącz cały sprzęt RTV, komputer/laptop; książki, gazety połóż daleko od siebie, it.d. Masz naprawdę nic nie robić, niczym się nie zajmować. Spróbuj wytrzymać z tym 'nicnierobieniem' jak najdłużej.

Zobaczysz, jaką będziesz miał później energię do działania. smile

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

6

Dziekuje za rady smile Juz widze przyplyw energi dzisiaj. Jednak stawianie sobie celow , naprawde dziala smile Lenistwo to zlo z ktorym trzeba walczyc. Pozdrawiam serdecznie.

7

Xardes napisał/a:

Dziekuje za rady smile Juz widze przyplyw energi dzisiaj. Jednak stawianie sobie celow , naprawde dziala smile Lenistwo to zlo z ktorym trzeba walczyc. Pozdrawiam serdecznie.

normalka o tej porze roku, zwłaszcza po okresie światecznym

witaminki, trochę ruchu, swieżego powietrza

i najwazniejsze

kop w D żeby cię ruszyło sprzed komputera big_smile

"Wędrowcze, droga przepadła; trzeba ją idąc, odkrywać"
"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

8

Xardes napisał/a:

Ja sobie robię kartki i wieszam w widocznym miejscu z rzeczami, które zrobić należy. Mnie w weekend nieraz dopada takie nicnierobienie. O poniedziałku do czwartku żyję treningami, więc jestem jak na prochach rozweselających tongue W weekend sobie staram szukać jakiegoś zajęcia. Jak muszę dużo rzeczy zrobić to jakoś łatwiej mi wszystko ogarnąć, bo mam wszystko zaplanowane.

"Si vis pacem - para bellum"

9

Dzieki Witch , sprobuje podobnie smile

10

lista rzeczy do zrobienia w danym dniu
maksymalnie trzy rzeczy na liście
robisz dokładnie. każdą z nich. bardzo dokładnie.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Najlepsze sposoby na lenistwo?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021