Przyjaciółka zaniedbała naszą relację dla faceta. Teraz się kaja. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Przyjaciółka zaniedbała naszą relację dla faceta. Teraz się kaja.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Przyjaciółka zaniedbała naszą relację dla faceta. Teraz się kaja.

Znamy się ponad 7 lat, w tym czasie rózni faceci byli, u mnie, u niej, związki, nieszczęsliwe miłości, takie tam bzdety. Praktycznie codziennie rozmawiałyśmy przez telefon, często się spotykałyśmy. Wiem, że ona marzyła o założeniu w przyszłości rodziny, był to dla niej ważny aspekt, bo w domu miała nieprzyjemnie. No i w końcu poznała faceta, który wydał się jej idealnym kandydatem na poważnego partnera. Nie było to wielkie, szaleńcze zakochanie, ale polubiła go, poczuła coś do niego, on chciał razem zamieszkać-to zamieszkali. I tu się pojawił problem. Z początku rozumiałam, są zajęci sobą, przeprowadzką itp. Ale tygodnie mijały, a ona nadal nie miała czasu się spotkać, odpisywała raz na smsy, raz nie, nie rozmawiałyśmy, bo kawalerka, więc on by wszystko słyszał. Napisałam jej nawet wtedy długiego maila, opisałam jak się czuję z tym, że nasz kontakt zubożał, że chciałabym to zmienić. Jak grochem o ścianę. Tłumaczyła się tym, że ma strasznego doła, że zaczeli się sprzeczać, że źle się czuje również fizycznie. I tak oto nie spotkałyśmy się przez prawie 3 miesiące. W nowy rok przeprosiła, że wie, że mnie zaniedbała, że zmieni to, bo traktuje mnie jak siostrę. Jutro chce przyjechać, po raz pierwszy od prawie 3 miesięcy. Dziś zresztą zadzwoniła do mnie i...w rozmowie wyszło, że w czasie ostatnich miesięcy, kiedy totalnie nie miała dla mnie czasu i rzekomo zmagała się z dołem, wychodziła z nim i jego znajomymi a nawet urządziła dla nich parapetówkę. Poczułam się bardzo rozczarowana i oszukana. Nie wiem co teraz, czy powiedzieć jej to wszystko? Czy w ogóle jest sens? Bo w tej sytuacji zaczynam traktować ją z dystansem i bardziej już jak kolezankę niż przyjaciolkę, bo przyjaciolom się takich numerów nie wykręca.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjaciółka zaniedbała naszą relację dla faceta. Teraz się kaja.

Spotkaj się z nią, zobacz co ma do powiedzenia. Skoro sama się do Ciebie odezwała to oznacza że mimo wszystko jej na Tobie zależy i może chce jakoś 'odpokutować' swoje zachowanie. Myślę że powinnaś powiedzieć jej jak się czułaś kiedy Cię olewała, lepiej wyrzucić to z siebie od razu niż potem wypominać. Trzymam kciuki żebyście się pogodziły i żeby wszystko było okej smile

3

Odp: Przyjaciółka zaniedbała naszą relację dla faceta. Teraz się kaja.

Dzięki, obliviate! Pogodziłyśmy się i jak na razie jest super. Mam nadzieję,że tak zostanie smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Przyjaciółka zaniedbała naszą relację dla faceta. Teraz się kaja.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018