Miesiączka w sylwestra?! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Miesiączka w sylwestra?!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Miesiączka w sylwestra?!

Witam,
Właśnie dziś (dzień przed sylwestrem) dostałam miesiączki,nie mam pojęcia co zrobić.Sylwestrową noc miałam zaplanowaną sam na sam z moim chłopakiem. Nie brałam pod uwagę że nawet mogę dostać miesiączki tak szybko (miałam na początku miesiąca)...
Nie wiem jak jemu to przekazać,czy są jakieś sposoby bym przynajmniej mogła zmniejszyć krwawienie (pierwsze 3 dni nie jestem w stanie funkcjonować normalnie)...i czy uprawianie sexu podczas miesiączki jest bardzo nie komfortowe? (nigdy nie próbowałam bo się bałam tego,po prostu)...
MOże miała któraś z was podobną sytuację,jak sobie z nią poradziła?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Miesiączka w sylwestra?!

1. Są specjalne gąbeczki, które działają podobnie jak tampon. Nie używałam, nie wiem, czy są ok.

2. Jak powiedzieć chłopakowi? Przecież to nie jest Twoja wina, nie zrobiłaś tego złośliwie. Z tego pytania można wnioskować, że obawiasz się powiedzieć swojemu chłopakowi, że masz okres.
Bez seksu też można się świetnie bawić, naprawdę. Zresztą, to taki problem, żeby 3-4 dni się nie kochać? No chyba, że to związek na odległość.

Na pocieszenie dodam, że też będę miała okres w Sylwestra, ale ja i mój chłopak postanowiliśmy spędzić tę noc oddzielnie wink

3

Ślimaczyca
Właśnie to jest tak że on wyjeżdża za granicę do pracy kilka dni po sylwestrze,a ja miesiączkę mam 7 dni... wiec wiesz...
Jestem tak wściekła że akurat teraz...tym bardziej ze wyliczałam wszystko i w żaden sposób nie wychodził mi sylwester,a zazwyczaj mam regularne.

4

Ja też wczoraj dostałam, piątka! ;D Iamblu - sama znasz swoje ciało i wiesz jak znosisz okres. Jednak seks podczas nie jest jakiś tragiczny, faktycznie tylko trzeba uważać żeby nie pobrudzić okolicy. Mnie nawet kochanie się pomaga na bóle brzucha smile
Można spróbować pod prysznicem, wtedy nawet zbytnio ta krew nie przeszkadza i nic nie zabrudzisz. No i ogólnie, obligatoryjnie przed oraz po prysznic - byle nie za gorący, najlepiej w letniej temperaturze. Zaraz po wyjściu z wody krwawienie jest trochę łagodniejsze.
Ja jeszcze biorę witaminę C i pije dużo płynów, wtedy mi okres szybciej przechodzi - ale każdy organizm jest inny, pamiętaj. Nie załamuj się, okres to nie dramat, głowa do góry wink

5

Niby nie dramat,ale w taki dzień przeszkadza bardziej niż normalnie. big_smile Chociaż dziś już przez moją dolegliwość miałam okazję odwiedzić szpital-zemdlałam,mi się to też zdarza. Ale mam nadzieję że jutro nie będe mieć takich atrakcji smile

6

Koleżanko zawsze możesz mu zaproponować seks analny i będzie po problemie.

Ja też miałem wczoraj napisać iamblue o propozycji seksu analnego, ale pomyślałem, że może się obrazi na taką propozycję. A może odpowie iamblue na naszą propozycję, jak Ona to widzi?

8

witam:) chciałam zapytać:) jak było? doszło do jakichś kontaktów?

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Miesiączka w sylwestra?!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021