Projekt Scope50 - możesz wziąć udział! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Projekt Scope50 - możesz wziąć udział!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Projekt Scope50 - możesz wziąć udział!

Jak czytamy na stronie gutekfilm, projekt scope otwiera drzwi każdemu kinomanowi, który chce mieć wpływ na to, który z prezentowanych na festiwalu filmów, będzie wyświetlany w polskich kinach.

"Będą to odważne, wyraziste i ambitne produkcje, które nie trafiły jeszcze ani do kin, ani nie zostały zakupione przez polskich dystrybutorów. Zazwyczaj to dystrybutorzy decydują o tym, co trafi na ekrany, ale w Scope50 decyzja będzie należała do Ciebie i innych widzów, biorących udział w projekcie."

Co sądzicie o tym projekcie?:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Projekt Scope50 - możesz wziąć udział!

Podejrzewam że ten projekt będzie niewypałem,
Przypuśćmy że ktoś określi jakieś dobre filmy a w centrali powiedzą że ich nie stać na zakup emisji,
To i tak puszczą jakieś badziewie przerywane bloczkami reklamowymi.
Lepiej na necie obejrzeć bez reklam i to co chcemy a nie co dają.  Zbyś.

3

No, mnie się ta idea baaardzo podoba. Odważne, wyraziste i ambitne produkcje europejskie... już zazdroszczę tym, co się dostaną do tej pięćdziesiątki :-) Ciekawy projekt i unikalna szansa. Możliwość rozmowy online z twórcami zwycięskiego filmu, to już prawdziwa wisienka na torcie. Eh...

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

4

Volver ale każdy może się zgłosić (o ile zna angielski)! Ja sie nie zgłaszam, bo nie mam szybkiego łącza hmm

5

Niestety mój angielski pozostawia zbyt wiele do życzenia... dlatego pozostaje mi tylko zazdrościć... sad

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Projekt Scope50 - możesz wziąć udział!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018