Dlaczego ludzie zaliczają wpadki ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dlaczego ludzie zaliczają wpadki ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Dlaczego ludzie zaliczają wpadki ?

Zastanawiam się dlaczego tylu młodych ludzi - poniżej 25 roku życia na przykład zalicza wpadki i dochodzi do niechcianej ciąży. Nie mówiąc już o osobach poniżej dwudziestki. Przecież teraz już każdy wie skąd się biorą dzieci. Później słyszy się o dzieciach w beczce lub innych zabójstwach. Już niektórym rozum odbiera ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego ludzie zaliczają wpadki ?

A dlaczego nie zapinaja pasow w samochodzie? Dlaczego pala papierosy? Dlaczego chodza do dentysty dopiero jak booooli?

3

Odp: Dlaczego ludzie zaliczają wpadki ?

Na pasy bezpieczeństwa Ci odpowiem, że są głupi chociaż czasami niezapięcie pasów ratuje życie. Dentysta to albo strach albo brak kasy. A niezabezpieczanie się ? Fajnie trysnąć w cipkę bez kondonika, ale potem zaczyna się panika wink

4

Odp: Dlaczego ludzie zaliczają wpadki ?

bo nie myślą.niektórzy pewnie z powodów religijnych nie stosują antykoncepcji.tylko potem cierpią dzieci.a nastolatki to po prostu idą na całość.

5 Ostatnio edytowany przez Alfredo (2014-12-20 20:07:45)

Odp: Dlaczego ludzie zaliczają wpadki ?

Tylko czy wobec tego, że ktoś nie używa antykoncepcji możemy taką sytuację nazwać wpadką ? Wpadka to chyba jest wtedy jak się sama nazwa wskazuje wpadnie a nie celowo nie używa zabezpieczeń np. z powodów religijnych. Wiadomo, że jak się niechcący zajdzie w ciążę nie używając zabezpieczenia to efekt jest ten sam jak celowe nieużywanie antykoncepcji. Zastanawia mnie dlaczego kobiety się zgadzają na taki seks. Przecież później może być ani okresu ani adresu nie mówiąc o chorobach wenerycznych.

6

Odp: Dlaczego ludzie zaliczają wpadki ?

Wydaje mi się że przez alkohol najczęściej.

7

Odp: Dlaczego ludzie zaliczają wpadki ?

Myślę źe powodów jest kilka  -   mimo  zabezpieczeń teź moźna zaliczyć wpadkę,alkohol albo gdy seks jest tak odlotowy źe mózg spływa między nogi właśnie.
                                       
Myśle źe gdybym osobiście nie zaliczyła wpadki to nigdy nie zdecydowałabym się na dziecko.
Dziś syn ma 18 lat i kocham go bardzo.
Nie mam więcej dzieci ,ale e tej kwesti nie mogłam sobie pozwolić na kolejne wpadki a strach przed ciąźą  był tak wielki że rezygnowałam z seksu.
Po prostu byłabym ugotowana.

Dlatego nie rozumiem kobiet które rodzą kolejne dzieci i bestialsko je mordują. Kaźdy przecieź wie jakie.są konsekwencje .

Z przeraźeniem obserwuje jak młode kobiety  stoją w parkach z piwem w ręku w towarzystwie chłopaków,opowiadają jak się nawaliły .

8

Odp: Dlaczego ludzie zaliczają wpadki ?

Aby zmusic faceta do ozenku.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dlaczego ludzie zaliczają wpadki ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024