Poduszka jako prezent... hit czy kit? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Tak jak w temacie, tak sobie wymyśliłam, żeby kupić na święta mojemu chłopakowi dobrą poduszkę wink taką z jakiejś wymyślnej pianki czy innego wynalazku. Co Wy na to? Pomysł chyba ok, ale nie wiem czy odpowiedni na tę okazję... Podpowiedzcie coś smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Ja bym nie kupiła. Ale każdemu podoba się coś innego.

Poduszkę jako prezent dla faceta? Nie obraziłbym się ale też i nie zachwycił takim prezentem. Nie lepiej dać coś zgodnego z jego zainteresowaniami i pasjami?

4

Lubie praktyczne prezenty, a że dalej boli go kark po wypadku pomyślałam, że to fajny pomysł... Ale może faktycznie coś bardziej osobistego?

5

No skoro jest po wypsdku to mogłaby poduszka być dobrym prezentem. Tylko wtedy wiadomo ortopedyczna. Takie praktyczne prezenty, a skoro dodalas informacje że po wypadku, to faktycznie mu się przyda.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

6 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-12-03 20:24:03)

Ja też parę lat temu kupiłam mojemu chłopakowi (teraz mężowi) poduszkę z moim...trochę pikantnym zdjęciem:)
Rok później zamówiłam mu kubek:) też z foto
A teraz zamówiłam duży obraz z drukiem naszego pieska kochanego, na takim płótnie:)
Zawsze robiłam to w takiej firmie specjalizującej się w nadrukach na różnych rzeczach - drukuje też u nich fotoksiążki.
Jeśli chciałabyś namiary gdzie dobrze robią to ja robię zawsze w spam

A jak piszesz, że z jakiejś pianki czy coś... to też chcesz jakąś fikuśną poduszkę czy taką najzwyklejszą? Myślę, że jak facet jest fajny (normalny) to na pewno się ucieszy:)

7

jowitka22 napisał/a:

Lubie praktyczne prezenty, a że dalej boli go kark po wypadku pomyślałam, że to fajny pomysł... Ale może faktycznie coś bardziej osobistego?

hmm ty lubisz praktyczne prezenty... okej... a on?

8

Summerka napisał/a:

Ja bym nie kupiła. Ale każdemu podoba się coś innego.

Napisałam, że nie pokusiłabym się o taki prezent, ponieważ prezent ma się kojarzyć z czymś miłym, a wypadek taki nie jest. Wszystko zależy, co twój chłopak lubi i czego mu brak.

9

Jakiś to taki średni prezent szczerze mówiąc smile Ja nei chciałabym dostać zwykłej poduchy w prezencie ....

10 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-12-17 10:35:54)

Fajnym prezentem są takie wielkie poduchy nazywane workami smile
Zauważyłam, że na tej stronie można wybrać z czego ma być zrobiony,
bo kiedyś w sklepie widziałam, ale z eko-skóry,
a ja bym chciała z miękkiego materiału:
niedozwolony link

Gdybym dostała taki prezent to bardzo bym się ucieszyła,
a kiedy byłby zapakowany to domyślałabym się co w takim pudle jest big_smile

Nie próbuj trafić w cel. Zamiast tego stań się z nim jednością.

11 Ostatnio edytowany przez BlackMargo (2014-12-17 22:29:35)

mietowa24 napisał/a:

Ja też parę lat temu kupiłam mojemu chłopakowi (teraz mężowi) poduszkę z moim...trochę pikantnym zdjęciem:)
Rok później zamówiłam mu kubek:) też z foto
A teraz zamówiłam duży obraz z drukiem naszego pieska kochanego, na takim płótnie:)
Zawsze robiłam to w takiej firmie specjalizującej się w nadrukach na różnych rzeczach - drukuje też u nich fotoksiążki.
Jeśli chciałabyś namiary gdzie dobrze robią to ja robię zawsze w spam

A jak piszesz, że z jakiejś pianki czy coś... to też chcesz jakąś fikuśną poduszkę czy taką najzwyklejszą? Myślę, że jak facet jest fajny (normalny) to na pewno się ucieszy:)

Co to znaczy z pikantnym zdjęciem?.

Mój facet pracuje na drukarni i mają stałe zlecenia z firmy produkującej czekoladki gdzie można sobie zamówić takie opakowanko z własnym nadrukiem np zdjęciem, i czasem są takie zdjęcia że za głowę sie można złapać. Wiele nadruków było na pudełeczkach które chyba panny chciały podarować swoim facetom bo zdjęcia "miały porozkładane nogi" a na drukarni większość to faceci także sie niejeden naoglądał tongue

12

Nigdy w życiu, chyba że ktoś ma dwunastoletnią siostrzenicę czy kuzynkę. Dla starszych to tragedia jakaś po prostu, lepiej już książkę czy płytę w prezencie dać.

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

13 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-12-26 17:29:26)

Wszystko zalezy co to za poduszka. Ja np z mężem kupiliśmy pod choinkę poduszki dla moich rodziców, ale to są takie specjalne, bardziej zdrowotne, które dopasowują się do kształtu głowy etc. To jest bardzo dobra opcja. A tak to nie hmm To już lepiej kupic jakąś biżuterię spersonalizowaną - można taką kuić na spam , Ja kupiłam tutaj właśnie spersonalizowany zegarek

[tu był nieregulaminowy link - usunięte przez moderację]

14

U mnie córka by się ucieszyła. Ale mąż by się pewnie obraził big_smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Poduszka jako prezent... hit czy kit?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018