Jaka dieta?? - III trymestr - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Jaka dieta?? - III trymestr

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Jaka dieta?? - III trymestr

wkrotce zaczynam III trymestr. Mala bardzo kopie a ja chcialabym dac jej jak najwiecej substancji potrzebnych do prawidlowego rozwoju. Czego powinnam jesc teraz najwiecej a czego raczej unikac?? Niestety zaczynalam prowadzenie ciazy u lekarza ktory przez 6 miesiecy pobral mi tylko morfologie (zadnych badan nie mialam), a jak pytalam o diete to slyszalam "ciaza to nie choroba" i nie bardzo wiem jak powinnam postepowac (tak, zmienilam juz lekarza smile)...
Czy ktoras z Mamusiek moze powiedziec mi czego Malenstwo potrzebuje teraz najbardziej?? Na poczatku strasznie ciagnelo mnie na rzeczy ostre i kwasne, teraz za to moge wchlaniac tony skodyczy ale tego staram sie unikac bo wiem ze to nie sa wartosciowe produkty.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaka dieta?? - III trymestr

Witam! Również jestem w trzecim trymestrze ciAży. Jedz wszystko, na co masz ochotę! A jeśli chcesz wzbogacić się w witaminy i minerały , jedz dużo owoców, warzyw, a zwłaszcza mięso i wędliny, które są bogate w witaminę A. Pij dużo mleka ponieważ od niego zależy Twój pokarm w piersi. Niezbędne jest także branie kwasu foliowego aż do końca ciąży!

Miłości trzeba szukać wszędzie,
nawet za cenę długich godzin,
dni i tygodni,
smutku i rozczarowań.

3

a czym moge zastapic sol? slyszalam ze estragon, bazylia i tymianek sa dobre. czy to prawda?

4

Nie musisz niczym zastępywać soli! Poprostu nie używaj jej przesadnie, nie przesalaj potraw bo niektóre produkty spoż. itak są bogate w sól!

dni i tygodni,
smutku i rozczarowań.

5

A o tymianku i bazylii niestety nic takiego nie słyszałam!

dni i tygodni,
smutku i rozczarowań.

6

dziekuje! :*

7

Powinnaś odżywiać się zdrowo, jeść na co masz ochotę. Dużo owoców, warzyw, węglowodanów - pamiętaj, że jesz dla dwóch wink

Never, never give up wink

8

jesz dla dwoch a nie ZA dwoch,czyli jedz to,na co masz ochote,ale w rozsadnych ilosciach.
POza tym wedlug mnie powinno jesc sie te wartosciowe produkty,a unikac bomb kalorycznych
tj slodyczy,chipsow.Takich pustych kalorii.
W internecie napewno duzo jest na temat tego,co powinno jesc sie w czasie ciazy - poszukaj,poczytaj.
Ewent. moze jakas ksiazka?

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Jaka dieta?? - III trymestr

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018