Niby szcześliwa ale jednak czegoś brakuje w moim życiu ...Przyjaciół . - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Niby szcześliwa ale jednak czegoś brakuje w moim życiu ...Przyjaciół .

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Niby szcześliwa ale jednak czegoś brakuje w moim życiu ...Przyjaciół .

Cześć wszystkim.
Nazywam sie Karolina mam 21 lat i jestem szcześliwa w swoim życiu . W lutym 2015 spodziewam sie dziecka , w tym roku wziełam ślub i mam wspaniałego męża , lecz jednak czegoś w moim życiu brakuje ..
Przyjaciół.. Powiedzice jak to jest że jest koło was tyle osób w życiu ale żadna nie zaprzyjaźniłam się . Żadna osoba nie chce poznać mnie tak naprawde .. Tyle osób już mnie zawiodło są tylko na 5 minut albo okazuje się że przyjaźnia się z Tobą bo czegoś chcą..
A ja tak poprostu chciałabym mieć chociaż jedną zaufana osobe w swoim życiu której zawsze mogła bym zaufać , napisać , wyżalić się , podzielić się swoim szcześciem , przemyśleniami itd..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niby szcześliwa ale jednak czegoś brakuje w moim życiu ...Przyjaciół .

Ty też przecież czegoś chcesz. Chcesz kogoś użyć do tego by mu wyżalić się, wygadać, oczekiwać współczucia lub docenienia.
Na jedno wychodzi. Każdy czegoś chce, ale nie każdy ma co dać. Mozna sie byle komuś zwierzać (jak i w internecie), ale zeby cos stworzyc to jednak trzeba mieć coś wspólnego i dopiero przy okazji można sie zwierzyć.
Dlatego jak piszesz - te osoby Cie zawiodły. A czy one coś obiecywały, czy miałaś z nimi na tyle wspólnego, byłas na tyle interesująca by chciały sie byc moze odwdzięczyć? Czy spełniłas ich oczekiwania? Odwróć sytuacje w drugą stronę. Oni mogli też mówić sobie w myślach (albo i bezpośrednio): suarte to tylko wymaga, oczekuje zrozumienia, rad, a sama nic w znajomość nie wkłada. Albo wkłada ,ale nie to czego te osoby chciały.

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

3

Poszukaj sobie książki Dale?a Carnegie - "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi", jest też audiobook, są tam bardzo fajne rady wink
W skrócie można to opisać tak. Interesuj się innymi, na początku znajomości nie mów za dużo o samej sobie bo wyjdziesz na egoistkę. Dużo się uśmiechaj. Mów z osobami z którymi chcesz się zaprzyjaźnić o ich nie o swoich zainteresowaniach i pasjach. Naprawdę żywo interesuj się tym co ktoś ma Ci do powiedzenia, nie udawaj bo to da się wyczuć. Bądź bezinteresowna jeśli komuś pomagasz, czasem oznacza to że musisz poświęcić swój czas dla tej osoby. Sama wychodź z inicjatywą, nie czekaj na pierwszy krok ze strony osoby z którą chcesz się zaprzyjaźnić.

Oczywiście zawsze bądź ostrożna i uważaj na ludzi którzy będą chcieli Ciebie wykorzystać :]

4

suerte napisał/a:

Cześć wszystkim.
Nazywam sie Karolina mam 21 lat i jestem szcześliwa w swoim życiu . W lutym 2015 spodziewam sie dziecka , w tym roku wziełam ślub i mam wspaniałego męża , lecz jednak czegoś w moim życiu brakuje ..
Przyjaciół.. Powiedzice jak to jest że jest koło was tyle osób w życiu ale żadna nie zaprzyjaźniłam się . Żadna osoba nie chce poznać mnie tak naprawde .. Tyle osób już mnie zawiodło są tylko na 5 minut albo okazuje się że przyjaźnia się z Tobą bo czegoś chcą..
A ja tak poprostu chciałabym mieć chociaż jedną zaufana osobe w swoim życiu której zawsze mogła bym zaufać , napisać , wyżalić się , podzielić się swoim szcześciem , przemyśleniami itd..

Hej smile jestem Kinga, mam 18 lat i mam dokładnie tą samą sytuacje... Wiem jeszcze wiele przed nami młode jesteśmy, ale ciąży mi to strasznie. Mam również wspaniałego chłopaka smile ale brakuje tych przyjaciół... Kiedyś miałam, ale po dłuższym czasie się psuło bo sie kłóciłyśmy, a to po dłuższym czasie przestało zależeć i przestała sie odzywać, albo właśnie przyjaźniła sie bo coś chciała... No masakra... Albo jak poznawałam fajne koleżanki to daleko mieszkały, nie utrzymywalysmy kontaktu i oo.. I często właśnie te wrażenie, że tak naprawde nie chcą mnie poznać do końca, tak naprawde. Dookoła dużo fałszywych ludzi... Ja nie jestem taka i nie mam zamiaru sie z takimi zadawać... Ale czasem myśle, że chyba tak też trzeba czasem.

5

Ja też nie mam przyjaciół.. Nie ma z kim pogadać... Ogólnie to ja jestem dość skryta i potrzebuję więcej czasu żeby się otworzyć. Ta moja skrytość wiąże się z niepełnosprawnością ruchową. Nie to że jej nie akceptuje, tylko czasem brakuje mi pewności siebie w towarzystwie.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Niby szcześliwa ale jednak czegoś brakuje w moim życiu ...Przyjaciół .

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018