przepis na relaksujący syty dietetyczny wieczór:))) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » przepis na relaksujący syty dietetyczny wieczór:)))

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: przepis na relaksujący syty dietetyczny wieczór:)))

Wczoraj spędziłam bardzo przyjemny, choć samotny wieczór i postanowiłam  receptą na taki z Wami się podzielić.
Przyszłam do domu, po całym dniu.....zmęczona, ZMARZNIĘTA i z pierwszymi objawami przeziębienia. W takich chwilach z pewnością nie ma się ochoty na szaloną imprezę z koleżankami. Postanowiłam, że nastawię sobie nastrojową muzyczkę, zapale w pokoju świece i ugotuje sobie jakieś.....WARZYWA. Oczywiscie mialam ochotę na czekoladę, kakako i ciastka, ale pomyślalam, że tym razem zjem coś zdrowego i nadrobie cały deficyt witamin z minionego tygodnia.
W garnku ugotowałam sobie dużego brokuła(wcześniej pokroiłam go na mniejsze częsci) i marchewki - ok. 5 min
Zrobiłam sos czosnkowy:-  z jogurtku greckiego( smakuje jak śmietana, ale ma kaloryczność zwykłego jagortu)
                                       - wyciśniętego cziosnku
                                       - pieprzu, trochę soli.

Na koniec pokroiłam ser Camembert na kawałki i....póściłam film Tarantino (Kill Bill - uwielbiam kino o sile kobiet, ale Wy mozecie puścic sobie coś innego).

Ogladałam film, zajadałam się swoimi o dziwko przepysznym brokułkami  i marcheweczkami, do tego pyszny sereki....objawy przeziębienia znikły:))) Dziś fizycznie czuję się już swietnie, a po takim lużnym wieczorku czuję się super zrelaksowana:)))

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2009-10-17 21:35:18)

Odp: przepis na relaksujący syty dietetyczny wieczór:)))

A wiesz jaki camembert jest kaloryczny? tongue wink

Swoją drogą ja akurat pasjami uwielbiam gotowane warzywa i często robię sobie takie kolacje/obiadki smile A najbardziej chyba lubię kukurydzę (całą kolbę, do ogryzania smile) i fasolkę szparagową. Lekkie, niskokaloryczne, zdrowe, a najeść się można do syta.

3

Do marchewek i selera naciowego polecam sos z sera pleśniowego + serek wiejski. Mega smak. smile

4

Wyobrazam sobie jaki pyszny byl smak tego dania.Ja mam klopot z tym ze jak nikt lubie smak ciastek,chałwy,czekolad z nadzieniem i musze sie odchudzac.Help.nic nie pomaga.

sztuką życia jest cieszenie się i z tych małych i z tych dużych rzeczy

5

no dobra to ja tez cos dorzucę do tego gara wink

nie mam pojęcia czy jest to odrobine kaloryczne (ponoć tak, bo winogrona zawierają cukier), jako osoba która nie słodzi, lubuję się w czekoladach, ups no mam tak i nic nie poradzę, ale czasem nachodzi mnie ochota na bombe owocową!
napewno tak jadłyście i nie zabłysnę tu jakimś odkryciem.

czyli:

Winogrona - lubię drobno, więc je przekrawam na pół, nawet te małe wink
banany, tez raczej drobno
mandarynki, znowu drobno
spokojnie, to nie przypomina sałatki jarzynowej z majonezem, nie az tak drobię
kiwi
czasem jeszcze brzoskwinia, albo ananas
zresztą dodaje co mam, czasem różnie zestawiam, ale winogrona i banan to dla mnie wyjściowe składniki
dosłownie odrobinkę soku rozcienczalnego, i odrobinka cukru i mieszam
jak mam to dodaje bita smietanę,
i to jest pyyyyyyszne smile

6 Ostatnio edytowany przez Szczurunia (2009-11-06 20:09:56)

Eli, rob jak najwiecej w domu smile, zamiast mleka krowiego mozesz dac ryzowe albo sojowe (tylko takie o smaku naturlanym), zamiast cukru fruktoza czy miód. Smaku nic nie straci, ale kalorie i owszem:)

Marika pycha smile zrobiłam tą sałatkę:) tylko nie dawałam cukru, ale za to odrobinę wódki (raczej mało dietetyczne, ale co tam tongue). Mniam tongue

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

7

Szczurunia, z wódką nie próbowałam, nawet mi to do głowy nie przyszło! Ale super! teraz to i ja muszę zrobic, tym razem z wódką, może się nie upiję, hehehe smile

8

znam ta sałatwkę. Moja mama często ją robiła:) Zawsze dodawała kieliszek wódki;) tak do smaku

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » przepis na relaksujący syty dietetyczny wieczór:)))

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021