niepokoj ;( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez papina (2014-09-16 12:39:10)

Temat: niepokoj ;(

Witam, jak widac jestem tu nowa. Szukalam odpowiedzi na moj problem juz wszedzie,i stwierdzilam ze zawitam tu.
A wiec moj problem polega na tym, ze urodzilam syna 2 i pol miesiaca temu. Jest to troche ciezka sytuacja. Zaczns od poczatku, przed ciaaza bylam z facetem 2 lata, uprawialam z nim seks bez zadnych zabezpieczen, niestety rozstalismy sie. Po pewny czasie poznalam ojca mojego dziecka, hmm, to byla wpadka, prezerwatywa pekla, po pewnym czasie mnie zostawil, tak wyszlo ze znowu zeszlam sie z tym facetem co z nin bylam 2 lata, obecnie jest ze mna.  Gdy skonczyl mi sie polog stwierdzilismy ze czas sprobowac seksu po tak dlugim czasie, gdyz podczas ciazy nie moglam wspolzyc, bo mialam ciaze zagrozona. Przy ktoryms razie prezerwatywa nam pekla. Nie karmie juz piersia jakby co. Ogolnie miesiaczki jeszcze nie mialam, wczoraj mialam lekkie plamienie na brazowo, Dzisiaj raz zabolal mnie brzuch, czy to moze cos oznaczac?
zapomnialam dodac, ze przed ciaza gdy wspolzylam z obecnym partnerem On zawsze konczyl we mnie..
Prosze o pomoc .. jest to dla mnie bardzo wazne

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: niepokoj ;(

Ale jakiej pomocy oczekujesz? Edukacji, co to jest antykoncepcja i skąd się biorą dzieci?

Zrób test ciążowy, to się dowiesz, czy znowu wpadłaś, czy nie.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018